18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eurowizja 2019

freaky • 2019-05-19, 13:17
Tegoroczna odsłona tego lewackiego konkursu pobiła kolejne rekordy absurdu i można ją podsumować poniższym obrazkiem.




Ale nie zabrakło także "incydentów" niezgodnych z kursem obranym przez tych pojebów.


mygyry

2019-05-20, 08:47
@up przede wszystkim trzeba używać mózgu.
Ciekawe, że feministki walczące o równość mają w temacie aborcji wyj***ne na zdanie ojca swojego dziecka :D

Wiewór

2019-05-20, 08:48
Obejrzałem z ciekawości historię konkursu i rzeczywiście grano tam muzykę a konkurs był na poziomie. Wygrywali ludzie, którzy potrafili śpiewać.
Dla przykładu rok 74 - ABBA. Rok 88 - Celinie Dion!

Nagle w roku 2007 "coś się stało". Z roku na rok konkurs zaczął lecieć w dół na łeb na szyję. W 2014 osiągnął poziom rynsztoka.
Teraz to jest cyrk o charakterze politycznym.

Na konkursie była Edyta Górniak, która zmiażdżyła konkurencję a zajęła drugie miejsce.
Kasia Kowalska, która była świetna a nie weszła nawet do pierwszej dziesiątki.
Moim zdaniem czarę goryczy i ostateczny dowód na to, że konkurs jest polityczny i wygrywają tylko ci, którzy pokornie zgadzają się na trend robienia z tego pedalskiego cyrku, kiedy zostaliśmy wyj***ni gdy cała Europa zagłosowała na Szpaka a sędziowie powiedzieli taki ch*j. Po tym powinniśmy byli oznajmić, że wycofujemy się z tego żałosnego konkursu. Niech się sami bawią w sp***olenie umysłowe.

Horn88

2019-05-20, 09:44
mucha86 napisał/a:

@Aries
przestań się szmacić, to nie będziesz robiła bękartów, możesz też wrócić do podstawówki to się dowiesz skąd się biorą dzieci.



Dziecko, ja akurat jestem aseksualna (i nie mam z tym problemu, a wręcz mnie to jara :mrgreen: ) więc w tym przypadku to akurat ciąża i poród (które mnie brzydzą chyba bardziej niż cokolwiek innego) się wykluczają - co nie zmienia faktu, że ciało kobiety należy wyłącznie do niej i wara facetom decydowania o tym!

A jak ktoś chce być krową rozpłodową, to tez jej wybór.

poligon6

2019-05-20, 09:49
Horn88 napisał/a:

co nie zmienia faktu, że ciało kobiety należy wyłącznie do niej i wara facetom decydowania o tym!

A jak ktoś chce być krową rozpłodową, to tez jej wybór.



Czyli nie trzeba płacić alimentów jak to kobieta decyduje. A jak ktoś nie potrafi zapanawoać nad zwierzecymi instynktami to powinien ponosic konsekwencje swoich czynów a nie nienarodzeni ludzie.

~Velture

2019-05-20, 10:11
Cytat:

co nie zmienia faktu, że ciało kobiety należy wyłącznie do niej i wara facetom decydowania o tym!
A jak ktoś chce być krową rozpłodową, to tez jej wybór.



Spoko. Jak facet powie, że chce aborcji bo nie chce dziecka a baba sie nie zgodzi bo to jej ciało to z automatu baba powinna tracić prawo do alimentów.

Wiewór

2019-05-20, 10:15
Horn88 napisał/a:

ja akurat jestem aseksualna


To się leczy :) Lekarstwa plus psychoterapia.

Horn88

2019-05-20, 10:47
Abraxus napisał/a:

To się leczy Lekarstwa plus psychoterapia.



Leczyć to można najwyżej z nimfomanii, a najlepszym "lekarstwem" jest według mnie Miłość Własna :mrgreen:

skywalker75

2019-05-20, 12:21
Horn88 napisał/a:

Dziecko, ja akurat jestem aseksualna (i nie mam z tym problemu, a wręcz mnie to jara ) więc w tym przypadku to akurat ciąża i poród (które mnie brzydzą chyba bardziej niż cokolwiek innego) się wykluczają - co nie zmienia faktu, że ciało kobiety należy wyłącznie do niej i wara facetom decydowania o tym!
A jak ktoś chce być krową rozpłodową, to tez jej wybór.



Ciało kobiety należy do niej. Natomiast z biologii na poziomie klasy 7 SP dowiadujemy się, że ciało dziecka to nie jest ciało kobiety, która je nosi.

mucha86

2019-05-20, 12:54
nie jestem dla ciebie dzieckiem gówniaro (bez względu na wiek masz poziom małego dziecka). to jakie masz schorzenia psychiczne mnie nie interesuje. tak jak pisałem brak wiedzy z zakresu podstawówki

polakwrocek

2019-05-20, 13:04
Czekamy na kolejną wersję gdzie pedał pedałowi będzie srał do gęby.
A JURY będzie klaskało na stojąco.

SpeedyG

2019-05-20, 13:09
@Horn88
Skoro ciąża to sprawa tylko i wyłącznie kobiety, to powinno być tak że jak mężczyzna nie chce dziecka to nie musi płacić alimentów. W końcu to ciało kobiety więc to jej sprawa.
Ja tam uważam, że legalna aborcja powinna być dozwolona po spełnieniu jednego z trzech warunków:
1. Ciąża w wyniku gwałtu.
2. Dziecko będzie ciężko chore, zdeformowane lub z wadą genetyczną,np zespół downa
3. Ciąża zagraża życiu matki.
Jakie to jest egoistyczne, że to kobieta ma władze absolutną w decydowaniu o ciąży. Mąż nic nie ma do gadania i nawet jak wiadomo jest, że płód jest zdeformowany lub dziecko urodzi się z olbrzymią wadą to mąż nie ma nic do powiedzenia i żona przez jedną decyzję zniszczy mu całe życie rodząc jakiegoś downa.

kreatywnakrowa

2019-05-20, 20:20
Prawackie niedojeby mają problem ze znalezieniem kobiety która w razie wpadki zastosuje np RU486. Nie dziwi to gdyż szukacie pośród swoich, plemiennych, zacofanych dziewek stąd później płacicie alimemty albo po katolicku wyrzucacie dzieci na śmietnik zamiast rozwiązać problem w normalny sposób.

pankruk

2019-05-20, 23:16
~Velture napisał/a:

Spoko. Jak facet powie, że chce aborcji bo nie chce dziecka a baba sie nie zgodzi bo to jej ciało to z automatu baba powinna tracić prawo do alimentów.



Akurat tu pie**olisz. Nie chciał dziecka to trzeba było się odpowiednio zabezpieczyć i mimo wszystko mieć świadomość, że zawsze jakiś ułamek ryzyka występuje. Trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje czyny - dlatego seks jest dla dorosłych facetów, a nie dla 30 letnich, wyrośniętych chłopców.

poligon6

2019-05-21, 08:11
kreatywnakrowa napisał/a:

Prawackie niedojeby mają problem ze znalezieniem kobiety która w razie wpadki zastosuje np RU486. Nie dziwi to gdyż szukacie pośród swoich, plemiennych, zacofanych dziewek stąd później płacicie alimemty albo po katolicku wyrzucacie dzieci na śmietnik zamiast rozwiązać problem w normalny sposób.



No własnie jak to jest że postepowe lewusy nie potrafia zaplanowac tak prostej rzeczy jak rodzicielstwo i zaplanowac nad własna sexuualnbością. I domogaja sie mordowania ludzi do 22 tygodnia, albo nwet i po tym terminie bo postep cały czas trwa. Ja rozumiem że lewactwo chce by ludzie totalnie zezwierzeceli, j***li sie po klubowych kiblach bez żadnej odpowiedzialnośći.

Wiewór

2019-05-21, 08:26
kreatywnakrowa napisał/a:

Prawackie niedojeby mają problem ze znalezieniem kobiety która w razie wpadki zastosuje np RU486. Nie dziwi to gdyż szukacie pośród swoich, plemiennych, zacofanych dziewek stąd później płacicie alimemty albo po katolicku wyrzucacie dzieci na śmietnik zamiast rozwiązać problem w normalny sposób.