18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Eurowizja 2019

freaky • 2019-05-19, 13:17
Tegoroczna odsłona tego lewackiego konkursu pobiła kolejne rekordy absurdu i można ją podsumować poniższym obrazkiem.




Ale nie zabrakło także "incydentów" niezgodnych z kursem obranym przez tych pojebów.


mygyry

2019-05-19, 13:23
Oni tam jeszcze śpiewają czy wygrywa ten kto większe dildo sobie w dupę wsadzi?

Halman

2019-05-19, 13:27
mygyry napisał/a:

Oni tam jeszcze śpiewają czy wygrywa ten kto większe dildo sobie w dupę wsadzi?




jesteś okropnie zacofany :)

eustachu18

2019-05-19, 14:08
idzcie głosować na pi s i partie wiosna to będziecie non stop mieli kukle rozp***zielone

TB303

2019-05-19, 14:32
A ch*j mnie ta cała gównowizja obchodzi. Nie macie większych problemów?

~Beny

2019-05-19, 15:05
A i tak całe show skradła Madonna, której tancerze poubierani byli w maski gazowe, plus dwójka miała flagi Palestyny i Izraela na plecach.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-19, 15:39
To oglądają kompletne niedorozwoje,ludzi którzy dla 5 minut pseudo-sławy robią z siebie kompletnych pojebów,a gawiedź temu klaszcze.Telewizja upadła w latach 90 ja obwiniam osobiście za to MTV

jbone

2019-05-19, 17:23
i tak zagłosuję na PIS.dali 500+ za rok ukulałem na geforca rtx 2080 z 16gb ramu.gry pięknie chodzą!

kreatywnakrowa

2019-05-19, 22:43
Up. I dobrze, p*zda kobiety to jej sprawa. Nie chce rodzić to nie rodzi.

elda1987

2019-05-20, 00:07
Do 22 tyg ciąży, saves, to i tak jest poronienie, Islandia nie jest jedynym krajem w Europie, który na to pozwala.

Co do samego zdjęcia to nie rozumiem problemu. Poza pierwszym Panem po lewej, reszta jest normalnymi artystami, żadnymi homo. To, że mają kolorowe stroje, to tylko ich kreacja sceniczna, nic poza tym. :roll:

Widelecc

2019-05-20, 00:32
saves napisał/a:

Po tym straciłem do nich wszelki szacunek. Niech się rżną w dupy murzyńskimi dildosami i ubierają w te pedalskie ciuszki.
Nie jestem jakimś wielkim przeciwnikiem aborcji, ale to jest już ostrym przegięciem pały. Zwróćcie uwagę jakie partie to przegłosowały.



Nie przeżywaj tak. Najmłodsze dziecko któremu udało się do tej pory przeżyć, urodziło się w prawie 22 tygodniu - i mówimy tu o jednostkowym przypadku.

Horn88

2019-05-20, 05:51
kreatywnakrowa napisał/a:

Up. I dobrze, p*zda kobiety to jej sprawa. Nie chce rodzić to nie rodzi.



Popieram! W końcu ktoś rozsądny to napisał - ja jestem za tym, że to indywidualna sprawa każdej kobiety/dziewczyny/nastolatki.
Życie jest tylko jedno i największym sk***...stwem jest pozbawić daną osobę tego wyboru - w tym przypadku Islandia przynajmniej nie zawodzi (ale tam chyba zawsze brano pod uwagę głos kobiet i na pochwałę zasługuje też fakt, że jest to bardzo świecki kraj (czyli wolny od tych wszystkich katolickich bzdur)

8-)

mucha86

2019-05-20, 07:57
@Aries
przestań się szmacić, to nie będziesz robiła bękartów, możesz też wrócić do podstawówki to się dowiesz skąd się biorą dzieci.

poligon6

2019-05-20, 08:35
Aries88 napisał/a:

Popieram! W końcu ktoś rozsądny to napisał - ja jestem za tym, że to indywidualna sprawa każdej kobiety/dziewczyny/nastolatki.
Życie jest tylko jedno i największym sk***...stwem jest pozbawić daną osobę tego wyboru - w tym przypadku Islandia przynajmniej nie zawodzi (ale tam chyba zawsze brano pod uwagę głos kobiet i na pochwałę zasługuje też fakt, że jest to bardzo świecki kraj (czyli wolny od tych wszystkich katolickich bzdur)



A ja myslałem żeby nie zajść w ciąże to trzeba uzywac prezerwatywy, pigulek i byc odpowiedzialnuym za swoje zycie. Ale dla lewackich kurew najłatwiejszym wyjsciem jest mordowanie.