18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emocjonalne ogłoszenie

ds...........er • 2013-01-16, 17:34
Autor ogłoszenia nie wytrzymał napięcia, musiał się odstresować.

Solidarnie się z nim zgadzam, na magazynie trzeba "zapie**alać jak biały murzyn" za 8zł/h na rękę. Raz była akcja, że wróciła do nas ciężarówka, bo się towar na paletach wyj***ł, cała naczepa się skrzywiła :megalol: Od razu wiedzieliśmy, że będzie ch*jowo, bo trzeba było to rozładować, ostreczować ponownie i załadować, k***a! :wisielec: Po tym stwierdziłem, że pie**olę tę robotę za takie pieniądze.

msbk

2013-01-16, 18:12
to bys zamiatal za 7,50

therotten

2013-01-16, 18:16
albo "robił" na budowie za 15 :P

BrunerOvned

2013-01-16, 19:09
dszczer, spodziewałeś się w magazynie roboty w krawacie, za biurkiem, służbowego laptopa i auta oraz premii od obrotu?
To się obudź i szukaj lepszej roboty. Dla chcącego nic trudnego - no, chyba że kwalifikacji nie masz... To chociaż zrób kurs na wózki widłowe i obsługe kasy fiskalnej - zawsze coś. Inwestuj w siebie, to ktoś zechce zainwestowac w Ciebie.

pestka

2013-01-16, 22:47
nie biadol na premiera ,bo najpierw głosujesz na PO potem masz do wszystkich pretensje ,zagłosuj teraz inaczej.

pit@

2013-01-17, 04:31
Tak tak, zagłosuj na Kaczyńskiego albo Palikota. Z pewnością w try miga sprawią że będzie zajebiście.

Frank Drebin

2013-01-17, 04:55
Up
No tak bo to jedyne alternatywy według ciebie

Eliot Imperio

2013-01-17, 05:28
Coś się daliście zrobić w konia Panowie. Od kiedy to po załadowaniu towaru na ciężarówke jak on się wypie**oli to magazynierzy muszą z powrotem je układać na nowo? Mój ojciec całe życie zapierdziela ciężarówką, i jeśli coś się wyj***ło, to była jego wina bo ON TO PRZEWOZI a przecież widział jak ładowali. Miałem to samo jak jeździłem w kurierce. Jeśli paleta była gówniana albo wstawił towar ch*jowo, to kazałem ściągać bo przecież nie będę za to płacił jak się powywala, a poza tym nikt mi nie pomoże później na nowo tego załadować.

mat_tester

2013-01-17, 05:50
o ku*wa jak tu h*jowo źle i ciężko(co jest prawdą po części), tylko ze pod każdym domem dwa/trzy samochody. ludzie poubierani w firmówki, srajfony i szajsungi w ręku i nie mówiąc o wyposażeniu domu. no i księdzu trzeba dać na tace i na kolędzie przynajmniej 50 bo wstyd przed sąsiadem.

kietong

2013-01-17, 06:51
Trzeba się było uczyć k***a, nikt nie kazał iść na magazyn

mccoob

2013-01-17, 07:35
Siedźcie w domu na p*zdach i płaczcie, że nie ma roboty w Polsce jak wam nie pasuje za 7 zł robić. Nienawidzę takich lamusów, opowiada jak to źle bo roboty nie ma, a robota jest, tylko trzeba k***a umieć szukać i po pierwsze chcieć pracować, bo jak się nie chce to się pracy nie znajdzie, niestety.

Rocky_V8

2013-01-17, 07:41
@up Wielkie piwo dla Ciebie za te słowa:-)

El Dao

2013-01-17, 07:53
Proponuję wyjazd za granicę gdzie pracę polaka docenią i zapłacą o wiele więcej, sam jestem za granicą i nie mam żałosnych 7-8 zł na godzinę a ponad 40... Jeżeli pan premier zapewni mi lepsze zarobki wtedy może wrócę :) Do tego jestem za tym aby wszyscy młodzi ludzie uciekali z kraju i pracowali NA SIEBIE a nie na rząd i ich zachcianki. Podziwiam ludzi którzy pracują ciężko w polsce za psie pieniądze...

bishfinger

2013-01-17, 07:58
Pracownicy mało zarabiają głównie przez obciążenia podatkowe pracodawcy, choć oczywiście są pracownicy strategiczni dla przedsiębiorstwa i oni na pewno nie narzekają na płace a jakby tego mało podkupują ich inni.
deszczer badź realistą, nikt niedoświadczonemu pracownikowi nie da od razu 20 zł/h, nie wywali kasy na szkolenie go za swoje pieniądze a już na pewno nie będzie go niańczył i wycierał mu łezki z policzka, są chętni na prace za tą stawkę to go weźmie innego. Nie bierz tego do siebie ale ja mam fatalne doświadczenia z zatrudnianiem osób poniżej 30-tki