18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emocjonalne ogłoszenie

ds...........er • 2013-01-16, 17:34
Autor ogłoszenia nie wytrzymał napięcia, musiał się odstresować.

Solidarnie się z nim zgadzam, na magazynie trzeba "zapie**alać jak biały murzyn" za 8zł/h na rękę. Raz była akcja, że wróciła do nas ciężarówka, bo się towar na paletach wyj***ł, cała naczepa się skrzywiła :megalol: Od razu wiedzieliśmy, że będzie ch*jowo, bo trzeba było to rozładować, ostreczować ponownie i załadować, k***a! :wisielec: Po tym stwierdziłem, że pie**olę tę robotę za takie pieniądze.

knsad

2013-01-17, 08:04
Jestem rekruterem więc sam wiem jak jest z pracą w Polsce, jest jej bardzo dużo, szczególnie dla młodych ludzi ale problemem jest postawa roszczeniowa kandydatów. Ile razy miałem sytuację, że wysyła mi swoje CV paniusia w wieku 26 lat która w CV ma tylko to, że się urodziła i skończyła studia (zero praktyk, pracy wakacyjnej po prostu NIC) i kiedy pytam ją jakie są jej oczekiwania finansowe to mi mówi, że za mniej niż 4 tyś netto to ona się nie ruszy z domu. I to nie jest odosobniony przypadek. Więc niech skończy się ból dup ludzi którzy pokończyli wyższe szkoły marketingu czy inne politologie i teraz oczekują, że pracodawcy rzucą się na nich jako na świetnie wykwalifikowanych pracowników. No i troszkę pokory... ja w swojej pierwszej pracy też zapieprzałem za 8pln/h

pit@

2013-01-17, 08:24
Frank Drebin napisał/a:

Up
No tak bo to jedyne alternatywy według ciebie



Jakie są jeszcze? Szczerze i bez drwiny, jestem ciekaw.

hakeryk2

2013-01-17, 08:44
Hoho, słyszę ból dupy studentów z humana :D

gregor40

2013-01-17, 08:55
Uuu, było studiować coś sensownego, a nie Europeistykę? Za 5pln to ja robiłem, ale na 4 roku studiów. Teraz parę lat po studiach leci nieźle.

Dżony

2013-01-17, 09:02
Nie chciało się nosić teczki, trzeba nosić dziś woreczki :mrgreen:

mr_9mm

2013-01-17, 09:04
Wrzucanie na humanów jest modne, to fakt, ale nie oszukujmy się: Polski przemysł stoi (oprócz Śląska). Ilu potrzebują inżynierów w Polsce? No? Jak już do fabryki potrzebują, to tylko na taśme.
Ewentualnie chcą byś miał +8lat praktyki w zawodzie w wieku 23 lat ;-)
No chyba że tatuś/mamusia/wujek itd załatwią robotę...
p.s.
Zauważyłem, że najwięcej pie**olą o tym, że jest robota( i łatwo ją znaleźć), niestety ludzie w moim wieku i młodsi...
Rocznik '90 przeprasza za tych głąbów :roll:

KidekDynamitek

2013-01-17, 09:10
up

Wrzucanie na humanów modne? A przepraszam bardzo, po ch*j setki osób studiuje "administrację w sektorze publicznym" ? To jest NAJBARDZIEJ ch*jOWY kierunek w tym kraju, bo został stworzony po to, żeby rozbudowywać administrację w kraju, kolejne rządy tylko coraz bardziej ją rozbudowują. I kształcą sobie takich młodych wykształconych, którzy nie znają się na niczym innym niż tylko na administrowaniu. pie**olę to, w tym kraju przydałaby się rewolta. Przyjdziesz do urzędu miasta coś załatwić i dziwisz się, że tam takie k***y nieudolne siedzą.


Kamil3699

2013-01-17, 09:19
Mnie to w ogóle dopierd*la to jak idę na rozmowę kwalifikacyjną np do biura a nawet jako robotnik budowlany a pracodawca widząc moje Cv gdzie wszystko ma napisane wiek gdzie pracowałem itp a ten do mnie że 3 letnie doświadczenie wymagane a ja świeżo co po szkole ...to na cholerę zapraszasz mnie na rozmowę i marnujesz mój czas ...a w PL by zarobić po wyżej 2tys już nie mówię więcej to albo znajomości albo zajebiste doświadczenie ..no nie powiem bo kobietą to przychodzi łatwiej :)

hitme

2013-01-17, 09:27
Ponawiam ogloszenie wybieram sie poczatkiem lutego do skandynawi na krzywy ryj do roboty rzecz jasna juz dwoch chlopakow z sadisticka udalo mi sie zwerbowac szukam kolejnych chetnych :D tylko zebyscie sie umieli po ang dogadac i wmiare ogarnieci :)

mr_9mm

2013-01-17, 09:30
@KidDynamite
Nie wiem jak w twoim mieście, ale u mnie właśnie te młodsze urzędasy są bardziej chętne do współpracy... W przeciwieństwie do tych postkomunistycznych odpadków...
Oni stosują się tylko do przepisów i prawa, które nie oszukujmy się, jest absurdalne.
A tak jedziesz po tym kierunku, bo nie potrafisz załatwiać sprawy w urzędzie?
Co do rewolty... Nie wiem jak tobie, ale mnie osobiście śmieszą już takie teksty. Mocni w gębie, słabi w czynach...

freddie85

2013-01-17, 09:45
@Dżony ale spieprzyłeś to powiedzenie.
A tak poza tym to sorry, ale jak sie wybrało studia jakieś humanistyczne czy marketing bo opinia na mieście była że tam wszystkich biorą albo ze każdego przepuszczają z roku na rok to teraz nie ma sie co spodziewać ze w tym robota będzie tylko dlatego ze mam papier, trzeba było sie zastanowić wcześniej a przedewszystkim popracować w czasie studiów, sam studiowałem i wiem ze jak sie ma trochę oleju w głowie to od połowy 3 roku nie ma już takiego bólu jak na początku i coraz luźniej jest z zajęciami. To poprostu boli żeby w tym czasie siedzieć na dupie w domu i nic nie robić, bo pieniążki są od babci albo mamusi, jak byście chociaż 6 miesięcy w czasie popracowali to po szkole nie bylibyście już tacy zieloni, chociaż cokolwiek do cvałki.

jacek44

2013-01-17, 09:48
Lepsze 7zł na godzinę za pracę na magazynie, niż nic za siedzenie w domu i pierdzenie w kanapę.

Nie ogarniam teraz ludzi, są tak zmanipulowani, zaślepieni wzorcami z seriali, teledysków itd, że chcą wszystko od razu, podane na tacy, najlepiej za darmo. k***a, skoro pracowałeś na tym magazynie za te 7zł na godzinę, to co Cię boli, że towar się przewrócił i musiałeś go ponownie poukładać? Codziennie się to zdarza? Nie! Ktoś Ci za te godziny, w których to układałeś przecież zapłacił! Korona Ci z głowy spadła? Też nie! Nie rozumiem ludzi, którzy wymagają od siebie minimum, a spodziewają się za to kokosów. Ludzie, żyjcie! Walczcie o swoje! Jeśli nie macie dzianego tatusia, który może załatwić wam świetną robotę, to k***a cud się nie zdarzy! Nie pojawi się dżin, czy inna wróżka, która magicznym zaklęciem odmieni wasze życie. Chcesz być bogaty? Pracuj k***a ciężko! Zarabiasz 7zł na godzinę? W miesiącu zarobisz 1344zł. ch*jowo? Nie poprawi się od marudzenia. Idź na studia zaoczne. Zrób jakiś kurs (wózki widłowe, koparko-ładowarka, prawo jazdy C+E). Przemęcz się trochę, zaciśnij zęby, walcz o swoje życie! Zacznij od dziś, szybciej skończysz! Będziesz zarabiał więcej, będziesz może szczęśliwszy!

Sam prowadzę swoją działalność, w której sam sobie jestem szefem. Mam skończone studia, więc jak rynek mi się załamie, noga się podwinie, czy ch*j wie co jeszcze, to zawsze mogę poszukać pracy w swoim zawodzie. Jestem młodym człowiekiem, mam 24 lata, ogarnąłem się życiowo. Wszystko co mam uczciwie wypracowałem swoimi rękami! Jak tak spotykam kumpli jeszcze z czasów podstawówki, to krew mnie zalewa, jak mi mówią - Nooo, ty to masz dobrze. Tobie to sie udało. Własna firma, dobre zarobki, nienormowany czas pracy. A ja to muszę zapie**alać za 1500zł miesięcznie.
Ludziom się k***a wydaje, że mi to spadło wszystko z nieba. Że ktoś mi to dał za darmo. Jakaś cudowna siła postawiła mnie w tym miejscu, w którym teraz życiowo jestem. Nikt nie widzi, że wtedy, gdy zaczynałem i nie miałem ani jednego pracownika, musiałem wszystko robić sam. Wstawać o 5, zapie**alać do 23. Walczyć o klientów. Wyrobić sobie markę. Popie**alać po urzędach, znosić upierdliwe kontrole weterynaryjne itd. Było ciężko, ale dałem radę i tego mi dziś nikt nie odbierze. Jestem z siebie dumny, żyję na przyzwoitym poziomie i aktualnie mi niczego nie brakuje. A mimo to, nadal dużo od Siebie wymagam! Podnoszę kwalifikację, obcinam koszty produkcji. Inwestuję w ludzi, w firmę, w siebie, ale także w inne źródła dochodu. Pamiętam jak to jest, kiedy brak Ci hajsu, kiedy nie wiesz co będzie za miesiąc. Dlatego staram się mieć zabezpieczenie finansowe. Kupiłem małe mieszkanie w dobrej lokalizacji i mimo, że kokosów z tego nie ma, bo lokatorzy płacą mi 1200zł miesięcznie, to i tak jest to 1200zł miesiąc w miesiąc. Jebnie firma, nie będę miał co do gara włożyć, to wyżyję też za te 1200zł! Teraz póki co odkładam ten hajs na lokatę, no i jeśli nie będzie przypału jak z amber gold, to za kilka lat będzie już z tego dobra suma. Chociażby na wykończenie części domu, który aktualnie buduję!

I ch*j, że się rozpisałem! Chciałem tylko pokazać ludziom, że jeśli ktoś wegetuje intelektualnie i zawodowo, to niech się nie spodziewa, że kiedyś nagle cudownie rozkwitnie!

lapps

2013-01-17, 10:02
@brunerovned, jacek44

no ta to pryjmijmy, ze wszyscy sie wzieli za swoje zycie, pokonczyli studia, pozakladali firmy/podostawali wysokie stanowiska. kto bedzie pod wami robil?? kto bedzie pracowal w magazynie?? kto bedzie wykonywal te wszystkie prace, bez ktorych przemysl nie istnieje?? bo za 1500 brutto(czyli jakis 1000 niecaly) ciezko jest wzyzyc jak za samo wynajecie kawalerki najczesciej 700-900 sobie zycza. we wszystkich innych krajach unii bedac zwyklym robolem mozesz sobie spokojnie zyc i jeszcze masz pieniadze zeby na imprezy latac, a u nas to ci ledwo na jedzenie starczy. jak byl kapitalizm to sie mowilo, ze to nie w porzadku bo jest wyzysk, przyszedl socjalizm jest wyzysk, to sie mowi, zeby sie ludzi wzieli za swoje zycie... k***a jakby wtedy nie mogli i mieliby jeszcze prawo decydowac o swoim zyciu i pieniadzach

bandzior667

2013-01-17, 10:15
Prawda jest bolesna niestety.. bo komuś po studiach jest ciężko znaleźć pracę.. już nawet nie koniecznie pod kierunkiem studiów ale w ogóle.
A pracodawcy oferują wspaniałe warunki, pracy miłą atmosferę jak k***a w Mc "Donaldzie" (przy czym słowo Donald nie jest użyte przypadkowo.) i każą swoim zapie**alać za j***ne 7 czy 8zł ! bo k***a prawda jest taka, że większość ludzi zaczyna pie**olić studia bo po ch*j się mają uczyć jak mogą wyjechać w p*zdu za granicę i bez wykształcenia zarabiać więcej niż u nas jakiś pie**olony absolwent Politechniki.. Ci ludzie, którzy rządzą tym chorym Krajem w życiu nic nie zmienią.. a Tusk k***a już w ogóle nie ma mowy, patrzy na Angele i łapie to co spadnie z jej stołu.. Jeden Niemiec drugi Bolszewik, kolejny rozbiór Polski już trwa k***a, obudźcie się!

Pozdrawiam Hejterów z PO.

jacek44

2013-01-17, 10:23
lapps napisał/a:

@brunerovned, jacek44

no ta to pryjmijmy, ze wszyscy sie wzieli za swoje zycie, pokonczyli studia, pozakladali firmy/podostawali wysokie stanowiska. kto bedzie pod wami robil?? kto bedzie pracowal w magazynie?? kto bedzie wykonywal te wszystkie prace, bez ktorych przemysl nie istnieje?? bo za 1500 brutto(czyli jakis 1000 niecaly) ciezko jest wzyzyc jak za samo wynajecie kawalerki najczesciej 700-900 sobie zycza. we wszystkich innych krajach unii bedac zwyklym robolem mozesz sobie spokojnie zyc i jeszcze masz pieniadze zeby na imprezy latac, a u nas to ci ledwo na jedzenie starczy. jak byl kapitalizm to sie mowilo, ze to nie w porzadku bo jest wyzysk, przyszedl socjalizm jest wyzysk, to sie mowi, zeby sie ludzi wzieli za swoje zycie... k***a jakby wtedy nie mogli i mieliby jeszcze prawo decydowac o swoim zyciu i pieniadzach



Widzisz, nie wszyscy ludzie są tacy sami. Znam osobiście wielu, którym te 1200zł wystarczy w pełni. Ludzie, których największymi ambicjami jest iść do roboty, odwalić te 8 godzin, później wrócić do domu i siedzieć przed tv, w oczekiwaniu na kolejny dzień pracy. Są ludzie, którym więcej niż te 1200zł nie jest potrzebne. Wiadomo, nie każdy może mieć firmę, nie każdy może mieć studia, nie wszystkim tego do szczęścia brakuje. Potrzeba zarówno magistrów, doktorów, jak i zwykłych robotników. Ludzi od kasy, od łopaty, od miotły. I mogę Cię zapewnić, że tych zawsze wystarczy. Swoje słowa kierowałem do ludzi, którzy nie umieją się pogodzić z tym, że mało zarabiają. Chcą więcej, a nic w tym kierunku nie robią.