18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emigrant ciężarówką w akcji. 8 osb zabitych.

kreatywnakrowa • 2017-08-28, 11:10
Polskie multikulti w UK. Kolejny wyczyn emigranta z ciężarówką w roli głównej. 8 osób zabitych. Najsilniej reprezentowaną narodowość pośród odsiadujących w angielskich więzieniach wyroki za kradzieże, rozboje i wymuszenia przestępców zasili kolejny cebulak - morderca. Mam nadzieję, że zrobią z nim szybki porządek.

gieie

2017-08-28, 11:41
"Polskie multikulti w UK. Kolejny wyczyn emigranta z ciężarówką w roli głównej."

Przecież to jest wypadek a nie atak terrorystyczny !!!
Jakie "polskie multi-kulti" ? Przecież Polacy są rasą białą jak Anglicy, nawet wyznanie podobne.
W angielskich więzieniach najwięcej jest Anglików tak jak w Polsce Polaków.
Obcokrajowców zaś najliczniej reprezentują tam Polacy, bo nie mają własnych dzielnic/miast jak szmatogłowi, gdzie policja nie wchodzi.
Jak Polacy będą tam posiadać w/w i wprowadzą własne prawa to w więzieniach ich nie będzie.

~Velture

2017-08-28, 11:43
No i? Przecież od zawsze wiadomo, że do UK i Dojczlandu wyjeżdżali sami nieudacznicy bo w Polsce nie mogli znaleźć pracy.
Nie mówię o lekarzach, profesorach itp. gdzie po prostu tam płacą w ch*j zajebiście za takie zawody wymagające kurewsko wielkiej wiedzy i studiów.
Mówię o j***nych prostakach co nic nie potrafią poza obracaniem kierownicą albo myciem talerzy czy też zmienianiem pieluch w domach starców. Takie zera co w Polsce ze swoimi umiejętnościami a raczej ich brakiem to by zapie**alali za 1500 i narzekali, że każdy ich r*cha.

PapierowyUmysł

2017-08-28, 11:49
Velture napisał/a:

No i? Przecież od zawsze wiadomo, że do UK i Dojczlandu wyjeżdżali sami nieudacznicy bo w Polsce nie mogli znaleźć pracy.
Nie mówię o lekarzach, profesorach itp. gdzie po prostu tam płacą w ch*j zajebiście za takie zawody wymagające kurewsko wielkiej wiedzy i studiów.
Mówię o j***nych prostakach co nic nie potrafią poza obracaniem kierownicą albo myciem talerzy czy też zmienianiem pieluch w domach starców. Takie zera co w Polsce ze swoimi umiejętnościami a raczej ich brakiem to by zapie**alali za 1500 i narzekali, że każdy ich r*cha.



ahahhahahaahahahhahah :samoboj: ahahahahahahaah nawet nie będę komentował :D a w ogóle może mości Panie pochwalisz się jaką to firmę prowadzisz, albo czym się zajmujesz ?

~Velture

2017-08-28, 11:53
@up
Uderzyło w czuły punkt?
Robiłem w firmie transportowej. Jednej z większych w Polsce.
Z doświadczenia mówię, że >90% kierowców to pie**olone buraki, cebulaki, prostaki, chamy i wieśniaki.
Było paru fajnych i normalnych ale większość to takie k***a buraki, że ćwikłę by z nich można byłoby robić.
Tygodniami się nie myją i zdziwieni, że ktoś normalny leci z ryjem do spedycji jak dostaje takie śmierdzące auto po takim brudasie gdzie tydzień wietrzenia nie pomaga i trzeba k***a myć tapicerkę aby się nie zrzygać.

PapierowyUmysł

2017-08-28, 12:01
Velture napisał/a:

@up
Uderzyło w czuły punkt?
Robiłem w firmie transportowej. Jednej z większych w Polsce.
Z doświadczenia mówię, że >90% kierowców to pie**olone buraki, cebulaki, prostaki, chamy i wieśniaki.
Było paru fajnych i normalnych ale większość to takie k***a buraki, że ćwikłę by z nich można byłoby robić.
Tygodniami się nie myją i zdziwieni, że ktoś normalny leci z ryjem do spedycji jak dostaje takie śmierdzące auto po takim brudasie gdzie tydzień wietrzenia nie pomaga i trzeba k***a myć tapicerkę aby się nie zrzygać.



uderzyłeś mnie ?? hahah człowieku :D ja za niedługo ide na emke, i to u nas więc nie uderzyłeś mnie :D ale nie zgodze się z Tobą, tzn co do kierowców może i masz racje, osobiście żadnego nie znam, nie zgodze się natomiast do tego że za granice uciekają same niedojdy, nie wiem w jakim gronie się obracasz, ale np mój znajomek wyjechał do Anglii na budowę, wracając po roku czasu, i stawiając dom w Pl, zawsze mówił, że 30 zł/h a 30/f i to jeszcze, że nikt Cię nie goni itp to spora różnica, dlatego zwyczajnie nie zgadzam się z tym co piszesz :D

kreatywnakrowa

2017-08-28, 12:15
gieie napisał/a:

"Polskie multikulti w UK. Kolejny wyczyn emigranta z ciężarówką w roli głównej."

Przecież to jest wypadek a nie atak terrorystyczny !!!
Jakie "polskie multi-kulti" ? Przecież Polacy są rasą białą jak Anglicy, nawet wyznanie podobne.
W angielskich więzieniach najwięcej jest Anglików tak jak w Polsce Polaków.
Obcokrajowców zaś najliczniej reprezentują tam Polacy, bo nie mają własnych dzielnic/miast jak szmatogłowi, gdzie policja nie wchodzi.
Jak Polacy będą tam posiadać w/w i wprowadzą własne prawa to w więzieniach ich nie będzie.


Po pierwsze polaczek standardowo był pijany więc to nie wypadek tylko już masowe morderstwo, po drugie pośród obcokrajowców największą część osadzonych w UK stanowią Polacy. Także Polacy przodują tam we wszelkiej przestępczości. Co do do reszty twojego pie**olenia o tamtejszych prawach Polaków to już nie chce mi się komentować. Kolor skóry nie ma znaczenia, wyznanie także. Emigrant morderca to emigrant morderca.

KomandoKofi

2017-08-28, 12:34
Mieszkam za granica, po czesci zgodze sie z Velture. Degeneraci to spory procent, ale nie jest to ogol.

Cloverface

2017-08-28, 13:04
Veltue może Twoje grono kierowców i znajomych to nieudaczniki i buraki. Ja pracuję za granicą, bo nie lubię być dymany, słyszeć "szybciej - szybciej" i nic z tego nie mieć. Tutaj mam ubezpieczenie, jak jestem chory, nikt mnie nie goni - "a może przyjedziesz do pracy?".
Dodatkowo mam dawać dalej zarabiać bandzie złodziej w rządzie - którzy zamiast dać ludziom pracować, znieść te głupie umowy, zusy, nie zmuszać ich utrzymywania durnych złodziejskich instytucji i pracy na czarno.
Spotkałem patologie za granicą, ale ją spotkasz wszędzie, więc jebnij się w ten pusty łeb, kretynie idioto :-D

wszystkozajete1234

2017-08-28, 13:16
Velture napisał/a:

No i? Przecież od zawsze wiadomo, że do UK i Dojczlandu wyjeżdżali sami nieudacznicy bo w Polsce nie mogli znaleźć pracy.
Nie mówię o lekarzach, profesorach itp. gdzie po prostu tam płacą w ch*j zajebiście za takie zawody wymagające kurewsko wielkiej wiedzy i studiów.
Mówię o j***nych prostakach co nic nie potrafią poza obracaniem kierownicą albo myciem talerzy czy też zmienianiem pieluch w domach starców. Takie zera co w Polsce ze swoimi umiejętnościami a raczej ich brakiem to by zapie**alali za 1500 i narzekali, że każdy ich r*cha.


Masz straszne dziecinne podejście do życia.
No to wyobraźmy sobie, że te "prostaki" jak mówisz, znikają.
Kto zbierze śmieci?
Kto posprząta miasto?
Kto rozwiezie towar do sklepu o 5 rano, byś miał co wpie**alać na śniadanko?
Kto przywiezie Twoją paczuszke z aledrogo czy od chińczyków?
Kto podetrze dupsko Twoim rodzicom gdy się zestarzeją i nie będą kontrolować moczu? Ty? Patrząc po Twoich postach to szczerze wątpię w dobrego synalka, wypie**olisz ich do domu starców.
Wiesz, kiedyś też bedziesz stary i kto podetrze Tobie przysłowie dupsko po tym jak znowu sam się mimowolnie kolejny raz zesrasz w majty? Dzieci? Dzieci Ciebie też wypie**olą z domu właśnie do takiego domu starców.
Zajmowanie się starszą osobą to jedno z najbardziej przepie**olonych i ch*jowych zajęć, i nie wszyscy decydują się opiekować swoimi starszymi rodzicami. (Nie pracowałem jako opiekun, ale pomagałem rodzicom przy babci).
Każdy ma do odegrania jakąś role w społeczeństwie i tyle. A ubliżając komuś tylko dlatego, że wykonuje jakąś lipną według Ciebie robote świadczy o tym, że sam jesteś prostakiem.
Ja osobiście szanuje osoby, które ciężko pracują w ch*jowych wg mnie zawodach, właśnie m.in. dlatego, że te prace są potrzebne i sam bym ich nie chciał robić, i nie muszę ich robić za co szczerze dziękuję życiu.
ps
Znam przypadki ludzi, którzy zaraz po szkole byli zmuszeni zapie**alać do prostej roboty(nawet po podstawówce), bo np rodzice zginęli i zostali z młodszym rodzeństwem (miałem taki przypadek w przeszłości w dalszej rodzinie) także widać, że życie łaskawie się z Tobą obchodziło skoro w ten sposób oceniasz ludzi.

Wiewór

2017-08-28, 13:30
Pracuję w firmie gdzie nadzoruję kierowców ciężarówek. Takich k***a matołów, prymitywów i prostaków nie ma w żadnym innym zawodzie.
Tak jak napisał Velture. Oni zostają kierowcami bo potrafią tylko kręcić kółkiem. Nawet na stanowisko robotnika budowlanego są wyższe wymagania. Robotnik musi mieć fach w ręku i doświadczenie.
Kierowcą ciężarówki zostaje się jak nie potrafisz k***a nic.
Ile razy łapałem w pracy naj***nych kierowców? Ile razy przychodzili do mnie naj***ni pierwszego dnia pracy? Na szkolenia okresowe BHP potrafią przyjść w takim stanie, że się odbijają od ścian wiedząc, że na takim szkoleniu ZAWSZE w drzwiach stoi facet z alkomatem i są badani WSZYSCY po kolei. Nie ma możliwości wejść na szkolenie bez dmuchnięcia w alkomat. Pomimo tego i tak za każdym razem ktoś próbuje wejść nadupcony. Co trzeba mieć w łbie, żeby być takim idiotą?
Nie dziwi mnie ani, że kolejny polski prymityw zabił ludzi ciężarówką ani nawet to, że zrobił to będąc w stanie kompletnego upojenia.
Polscy kierowcy ciężarówek to są k***a podludzie. Oni nawet na trzeźwo mają za nic życie i ludzkie zdrowie. Nie potrafią myśleć. Nie można ich nauczyć żadnych zasad BHP. Nie można ich nauczyć przestrzegania prawa. Tylko pić potrafią.
Jak w Niemczech zabroniono pauzy weekendowej w kabinie po to, żeby kierowca poszedł odpocząć do hotelu to te bezgraniczne matoły śpią w naczepach jak j***ne zwierzęta. Rozumiecie to? Srają do wiaderek, leżą na zapluskwionych materacach. Sami obchodzą przepisy, które mają im pomóc i sami na własne życzenie się zbydlęcają. Brak słów na takich debili. Podejrzewam, że nawet pracodawcy tych półgłówków oniemieli ze zdumienia, że są tacy idioci, którzy myślą, że robią na przekór Niemcom i UE a robią krzywdę tylko sobie.
Z góry przepraszam ten 1% kierowców, którzy są normalni bo oczywiście takich też się spotyka i takich sam osobiście znam i cenię.

Maxi96

2017-08-28, 13:36
kreatywnakrowa napisał/a:


Po pierwsze polaczek standardowo był pijany więc to nie wypadek tylko już masowe morderstwo, po drugie pośród obcokrajowców największą część osadzonych w UK stanowią Polacy. Także Polacy przodują tam we wszelkiej przestępczości. Co do do reszty twojego pie**olenia o tamtejszych prawach Polaków to już nie chce mi się komentować. Kolor skóry nie ma znaczenia, wyznanie także. Emigrant morderca to emigrant morderca.



polaczek

Do takich jak ty powinno się strzelać....

voidinfinity

2017-08-28, 13:47
wszystkozajete1234 napisał/a:


Kto zbierze śmieci?
Kto posprząta miasto?
Kto rozwiezie towar do sklepu o 5 rano, byś miał co wpie**alać na śniadanko?
Kto przywiezie Twoją paczuszke z aledrogo czy od chińczyków?
Kto podetrze dupsko Twoim rodzicom gdy się zestarzeją i nie będą kontrolować moczu?



Kto nam teraz pozbija latrynę? :amused:

#pdk

Wiewór

2017-08-28, 13:50
Cytat:

polaczek

Do takich jak ty powinno się strzelać....



Bo co? Bo nie potrafisz krytycznie patrzeć na swoich rodaków? Tak bardzo cię boli słowo "polaczek"?
Ja się wstydzę, że pijany polak zabił 8 osób i nie chcę, żeby ktoś taki był utożsamiany z naszym narodem. Dlatego to jest j***ny "polaczek" a nie żaden Polak. Facet powinien być odrzucony i wykreślony z polskiego społeczeństwa na zawsze.
Wyraźnie powinno się oznajmić wszystkim, że on żadnym Polakiem dla nas już nie jest. Jest polaczkiem. Banitą pozbawionym szacunku i przynależności do Polski.
ch*j mu w dupę i niech go jebią w pierdlu każdego dnia do końca życia.
Zamiast oburzać się na słowo polaczek to się powinieneś oburzać, że taki j***ny dzikus znowu nas skompromitował w całej Europie.

kothletino

2017-08-28, 14:13
Wystarczy czasami posłuchać tych debat na CB-radiu.