18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emigrant ciężarówką w akcji. 8 osb zabitych.

kreatywnakrowa • 2017-08-28, 11:10
Polskie multikulti w UK. Kolejny wyczyn emigranta z ciężarówką w roli głównej. 8 osób zabitych. Najsilniej reprezentowaną narodowość pośród odsiadujących w angielskich więzieniach wyroki za kradzieże, rozboje i wymuszenia przestępców zasili kolejny cebulak - morderca. Mam nadzieję, że zrobią z nim szybki porządek.

voidinfinity

2017-08-29, 13:34
The_Generat napisał/a:

żeby być potencjalnym samobójcą wystarczy poczytać twoje posty



Tylko nie zakładajcie suicide squad ;-)



rafalo90 napisał/a:

a zorganizowaną cywilizacją przestępczą która przejmuje nasze ziemie jako ziemie i tak już allaha k***a twoja autorze w dupe mać.



Jaka tam zorganizowana. W większości to po prostu zwykli bandyci i dzikusy, których można byłoby uspokoić bardzo szybko, tylko trzeba byłoby sięgnąć po tego typu metody :amused:

Zamiast tego zamyka się ich w ośrodkach opiekuńczych z kablóweczką, siłką i kilkoma posiłkami dziennie.

To nic dziwnego, że jak za przestępstwo dostajesz nagrodę to się nie boisz tylko kozaczysz.

Budziar

2017-08-29, 14:20
Niezła gównoburza :D aż się musiałem od kopa odsunąć żeby nie dostać kałem po głowie :) A najlepsze jest to ze wszyscy tu prawie mają rację :D Za polaczka ku*as w tchawice, ale za Polaka to tego spitego ch*jarza nie powinno się uważać. Zwykły patol i kraj powinien się od niego odwrócić i pozbawić obywatelstwa, ale za polaczka i tak ch*j w tchawice. Ciężka sprawa :D Mój ziomek prowadzi firmę transportową z ojcem i faktycznie mówi że są kierowcy po których auta w środku domyć się nie da...Trza by było busa wybebeszyć i złożyć od nowa, ale są też tacy pedanci (należę do nich) co kokpit wyplakują, dywaniki wytrzepią, bo w brudzie to świnie żyją, i taki pedant siada po takim flejtuchu co miał busa 3 dni, jak już został wyczyszczony, i w te 3 dni zaj***ł busa tak że wyglądał jakby się tam bezdomni wj***li. Ja nie wiem co to za bydło w tym zawodzie, a najlepsze jest to że zarabiają 3 razy tyle co ja mimo że stawiam na rozwój osobisty i sporo potrafię :/ świat stoi na głowie.

Marxe

2017-08-29, 15:26
Ci co porównują go do terrorysty to się chyba z ch*jami na łby zamienili.Zabił te osoby,aby mieszkańców UK zastraszyć i krzyczał w chwili wypadku "W imię Jezusa"? On jest zabójcą i powinien za to wisieć,bo jazda pod wpływem jest niczym zabójstwo z premedytacją.

lucilla

2017-08-29, 16:27
"Kolor skóry nie ma znaczenia, wyznanie także."
Kolor skóry i narodowość nie, wyznanie już bardziej.

tomek2302

2017-08-29, 19:49
Jedziesz sobie spokojnie naj***ny autostradą nagle Chce Ci się siku i w tym czasie przypie**ala Ci w Dupę ciężarówki miłośnik kóz z załadunkiem podobnych sobie....nagle stajesz się winny i najgorszym mordercą ... ch*jowa sytuacja jednym zdaniem

ellsworth

2017-08-29, 20:44
gieie napisał/a:

"
Przecież to jest wypadek a nie atak terrorystyczny !!!


Wypadek to jest jak ci p*zdnie drzewo na drogę, a w takich sytuacjach nie ma mowy o wypadku tylko o działaniu Z PREMEDYTACJĄ. Rażące naruszanie przepisów ruchu drogowego to nic innego jak działanie z ZAMIAREM EWENTUALNYM - godzenie się na to że swoim czynem możesz kogoś zabić a mimo to to robisz. Tu nie powinno być mowy o żadnym wypadku tylko o morderstwie!

kondzio63221

2017-08-30, 04:22
Wy się tutaj wyzywajcie o prace, a ja mam do powiedzenia tylko tyle. Żadna praca nie hańbi, bez znaczenia, czy się robi przy szambie, czy jeździ tirami, czy sprząta trupy, czy też jest się szefuniem i każdemu rozkazuje, albo talerze zmywa. Praca to praca, czasem się trafi lepsza, czasem gorsza. Byleby zrobić to, co trzeba, a nie narzekać. :-P

Xx...........oJ

2017-08-30, 09:31
Za prowadzenie po pijaku powinna być kara jak za morderstwo z premedytacją.