18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emigrant ciężarówką w akcji. 8 osb zabitych.

kreatywnakrowa • 2017-08-28, 11:10
Polskie multikulti w UK. Kolejny wyczyn emigranta z ciężarówką w roli głównej. 8 osób zabitych. Najsilniej reprezentowaną narodowość pośród odsiadujących w angielskich więzieniach wyroki za kradzieże, rozboje i wymuszenia przestępców zasili kolejny cebulak - morderca. Mam nadzieję, że zrobią z nim szybki porządek.

BrianGriffin

2017-08-28, 21:43
Maxi96 napisał/a:



Bo jajco "polaczku" nie będę dyskutował z kimś kto pluje na swoich.



Nie pluje na swoich, tylko na takich polaczków jak ty :lol:
Do piachu z pijakiem.

Pa...........or

2017-08-28, 22:10
sumka napisał/a:


Zagadka dla prawaków za 100 punktów:

Czym się różni wypadek od ataku terrorystycznego?
Kierowca jest biały i pijany.
.



Wiesz co czytam twojego posta i jeśli naprawdę widzisz tu podobieństwo do ataku terrorystycznego, to masz IQ ameby.

sumka

2017-08-28, 22:22
MajkelSrajkel, Spytaj tych którzy zginęli a raczej ich rodziny czy widzą różnice i powiedz im że mają IQ ameby bo przecież to wódka zabiła ich bliskich a nie Cebulak który świadomie się naj***ł i wsiadł za kierownicę (tylko skoro to wypadek dlaczego grozi mu 14x8 lat więzienia?).

The_Generat

2017-08-29, 00:37
przywrócić karę śmierci i za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem środków odurzających lub alkoholu... kula w łeb

problem rozwiązany a na dokładkę za złapanie kogoś po prochach lub alkoholu za kółkiem, zlicytowanie samochodu i ładunku na rzecz skarbu państwa

po dwóch miesiącach nie będzie pijanych za kółkiem... tylko obawiam się, że nie o to chodzi

b0r000

2017-08-29, 03:22
sumka napisał/a:


Zagadka dla prawaków za 100 punktów:

Czym się różni wypadek od ataku terrorystycznego?



Za atakiem terrorystycznym stoi jakiś motyw
np: chęć wybicia niewiernych, zasianie w nich strachu, pokazanie że są bezsilni, zaszczuć ludzi, wprowadzić zamęt/anarchie, "napluć w twarz" rządowi (to ostatnie nie tyczy się tylko szmatogłowych)

Wypadek tego nie posiada.

Mam nadzieje że twój mały lewacki móżdżek jest w stanie pojąć różnicę.

~Velture

2017-08-29, 09:20
Cytat:

Na szkolenia okresowe BHP potrafią przyjść w takim stanie, że się odbijają od ścian wiedząc, że na takim szkoleniu ZAWSZE w drzwiach stoi facet z alkomatem i są badani WSZYSCY po kolei.


Wiesz jak w tamtej firmie gdzie robiłem wyglądały szkolenia BHP?
Człowieku dosłownie przychodziła babka, rzucała na stół książkę wielkości pana Tadeusza i pytała "Czy ktoś chce to czytać czy podpisujecie, że przeczytaliście?". Chyba nie muszę pisać ile osób przeczytało...

Co do pijaństwa to k***a tragedia. Byli tacy co jak przyjechali na bazę to z kabiny mieli problem wysiąść a jak mieli podpisać kwity to stawiali X. Tak, serio k***a. Nie byli w stanie się podpisać.
Jak raz się wk***iłem na pijanego co wypadł z kabiny to reszta kierowców, cała spedycja, mechanicy i księgowość wyleciała do mnie abym się uspokoił bo on nie jest pijany... a jak mówię, że jebie od niego wódą to mówią, że napił się w kabinie jednego piwa po zaparkowaniu i jest zmęczony...
Tak to wyglądało. Wszyscy wywierali presję, razem z prezesem, o to aby przymykać oko na naj***nych kierowców.

sumka

2017-08-29, 09:38
b0r000, Tylko prawackie gówno może stwierdzić że jest różnica w zabijaniu ludzi gdy zmieni się narrację.
Skoro uważasz że wystarczy zmienić nazwę zdarzenia i nagle morderstwo 8 osób jest usprawiedliwione to sam jesteś lewackim ścierwem któremu wystarczy zmiana nagłówka w gazecie z "atak terrorystyczny" na "wypadek" i już nic się nie stało.

Co do propagandy, to tutaj akurat prawackie gówna tworzą ten motyw trąbiąc na cały świat co to wszystkim grozi by wszyscy się bali, snując domysły kto i kiedy zginie i wskazując wroga którego należy nienawidzić i zwalczać.

A statystyki mówią jasno :

-3 700 martwych każdego roku na Polskich drogach i 40 000 rannych
-200 osób martwych w całej europie i z 500 rannych w zamachach terrorystycznych

I jak rozumiem twój olbrzymi mózg niezależnie wywnioskował że najgroźniejsi są zamachowcy bo prawackie gazety dorobiły ideologie do jakiegoś idioty który pod namową drugiego idioty wjechał w przechodniów.

Sz...........jk

2017-08-29, 10:00
Dla takich debili to tylko kara śmierci, nic go nie usprawiedliwia! j***ny alkoholik nie ceniący życia innych, pie**olony samolubny ch*j.

Porównywanie tego przypadku do aktu terrorystycznego jest jednak nie na miejscu, tutaj czynnikiem była nieograniczona głupota związana z jazdą po alkoholu, czynnikiem w przypadku zamachów terrorystycznych zazwyczaj też jest głupota, ale mająca konkretny cel i powód.

voidinfinity

2017-08-29, 10:54
Szwejk napisał/a:

Porównywanie tego przypadku do aktu terrorystycznego jest jednak nie na miejscu, tutaj czynnikiem była nieograniczona głupota związana z jazdą po alkoholu, czynnikiem w przypadku zamachów terrorystycznych zazwyczaj też jest głupota, ale mająca konkretny cel i powód.



Pijak ma cel się naj***ć, a powód się zawsze znajdzie.

Jest inna różnica - pijak na drodze może nie chcieć nikogo zabić, tylko ma to zwyczajnie w dupie (ew. naj***nie się jest ważniejsze). Terrorysta chce natomiast zabić świadomie i z premedytacją.

Inna sprawa, że efekt końcowy jest podobny.

Suspens

2017-08-29, 10:56
Polakenom powinno zabrać się prawa jazdy i nie sprzedawać żadnych pojazdów mechanicznych. POLAKEN taki cwany, a tu proszę cebulator zabił 8 niewinnych osób. Jako (niestety) polaken muszę napisać, że w tym przypadku też zawiniło nasze cebulowo- cwaniakowe podejście do życia. POLAKEN NIBY TAKI CWANY, A r*chaJĄ GO W DUPĘ NAWET WE WŁASNYM KRAJU.


Mam nadzieję, że niedługo ktoś nas podbije, bo my nie możemy mieć sami własnego państwa...

piotrj3

2017-08-29, 12:08
Sumka, jedyna różnica jest taka że jeden zrobił to specjalnie a drugi nie. Obydwoje są mordercami.

ceptronik2

2017-08-29, 12:27
"Brytyjskie media w końcu podały informacje na temat przebiegu sobotniego wypadku. Tym samym potwierdziły się nieoficjalne doniesienia, że ciężarówka kierowana przez nietrzeźwego Polaka zatrzymała się na skrajnym pasie ruchu, bez odpowiedniego oznakowania.

W momencie wypadku Scania z naczepą stała na skrajnym lewym pasie ruchu już od 12 minut. Wówczas autostradą nadjechał Ford Transit z 12 osobami na pokładzie, którego kierowca zbyt późno zdał sobie sprawę z zagrożenia. W ostatniej chwili próbował on jeszcze zmienić pas i właśnie wtedy doszło do zderzenia Transita z kolejną ciężarówką – Mercedesem Axorem z kurierskiej sieci.

Przypomnijmy, że wypadek miał miejsce w minioną sobotę, po godzinie 3 w nocy, a 31-letni Polak ze Scanii miał w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu. Teraz mężczyzna przebywa w areszcie i odpowie za spowodowanie śmierci aż ośmiu osób oraz ranienie kolejnych czterech. Więcej szczegółów poznamy zaś wkrótce, jako że 26 września będzie miała miejsce kolejna rozprawa.

Ponadto zarzuty spowodowania śmiertelnego wypadku usłyszał także kierowca Mercedesa, będący 53-letnim Brytyjczykiem. Ten został jednak wypuszczony na wolność, jako że był w momencie wypadku trzeźwy. Jeśli natomiast chodzi o kierowcę Forda Transita, to poniósł on śmierć na miejscu."

Wiewór

2017-08-29, 12:38
Velture napisał/a:


Wiesz jak w tamtej firmie gdzie robiłem wyglądały szkolenia BHP?
Człowieku dosłownie przychodziła babka, rzucała na stół książkę wielkości pana Tadeusza i pytała "Czy ktoś chce to czytać czy podpisujecie, że przeczytaliście?". Chyba nie muszę pisać ile osób przeczytało...

Co do pijaństwa to k***a tragedia. Byli tacy co jak przyjechali na bazę to z kabiny mieli problem wysiąść a jak mieli podpisać kwity to stawiali X. Tak, serio k***a. Nie byli w stanie się podpisać.
Jak raz się wk***iłem na pijanego co wypadł z kabiny to reszta kierowców, cała spedycja, mechanicy i księgowość wyleciała do mnie abym się uspokoił bo on nie jest pijany... a jak mówię, że jebie od niego wódą to mówią, że napił się w kabinie jednego piwa po zaparkowaniu i jest zmęczony...
Tak to wyglądało. Wszyscy wywierali presję, razem z prezesem, o to aby przymykać oko na naj***nych kierowców.


W mojej robocie szkolenia tak nie wyglądają. Ludziom naprawdę próbuje się przekazać elementarną wiedzę BHP. Choćby z tego powodu, że każdy wypadek na sprzęcie to są dziesiątki tysięcy złotych straty dla firmy. Wystarczy, że to tępe bydle uderzy przy cofaniu i rozpie**oli oświetlenie za kilka tysięcy...
Z roku na rok coraz bardziej gniecie się to bydło pod względem BHP ale to wszystkie starania, poświęcony czas i środki to wszystko idzie k***a jak krew w piach.
Te szkolenia nic nie dają. Do nich się już nawet nie mówi bo oni nic nie rozumieją! Pokazuje się im szkolenie w formie zdjęć, komiksów i obrazków.
To też niewiele daje. Nawet k***a obrazków nie przyswajają.
Jak przychodzi do testu końcowego ze szkolenia to nawet jak na głos dyktujesz odpowiedzi to są kierowcy, którzy po sprawdzeniu nie zaliczają.

Zobaczyłem kiedyś na bazie gościa, który biegał bez odzieży odblaskowej między autami. Mówię mu, żeby włożył chociaż kamizelkę bo go nie widać i ktoś go k***a przejedzie. A on do mnie, że on jest na przerwie więc czemu ma wkładać... a jak chcę, żeby na przerwie nosił kamizelkę to mam mu dać premię.
Premii mu nie załatwiłem ale za to wj***łem mu naganę do akt. Dwa lata mi się nie kłaniał bo się tak obraził.

The_Generat

2017-08-29, 12:40
"To że mówisz po polsku, nie znaczy że zaliczam cię do mojego narodu ;-) Jeżeli klękasz przed księdzem po wafelek - to jesteś w moich oczach potencjalnym bogojczyźnianym samobójcą gotowym puścić ten kraj z dymem dla kilku dodatkowych punktów u bram niebios ;-) "

do jakiego wafelka ty klękasz ? żeby być potencjalnym samobójcą wystarczy poczytać twoje posty

rafalo90

2017-08-29, 13:25
Z tego co tu czytam te wasze komentarze i gunwoburze to sie nie dziwie ze ciapaci zajmą europe zanim sie obejrzymy. Odpowoada za śmierć wielu osob, i odpowie za to. Ale jest różnica miedzy j***nym Januszem ktory gatunek mam nadzieje za pare pokoleń wyginie i bedziemy myślącym narodem, a zorganizowaną cywilizacją przestępczą która przejmuje nasze ziemie jako ziemie i tak już allaha k***a twoja autorze w dupe mać.

A Państwo Polskie nie ogłosi komunikatu w którym przypisze sobie zasługi za śmierć tych ludzi ty intelektualny impotencie.