18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Echa pobytu Rihanny w Polsce

Adulka • 2013-07-11, 14:25
Wiem, ploteczki, ale te video mnie rozśmieszyło :-) Niektóre gwiazdy mają niezłe fochy.

Szybkie przypomnienie: Rihanna przyleciała zrobić koncert w Polsce, ludzie gapili się na nią na plaży więc napisała na tłiterach że lipa, dała ch*jowy koncert zostawiając za sobą plotki o chlaniu i smród.
Amerykanie starają się zrozumieć... :



To miłe że wielu się odgryzło za zniesławienie Naszej Ojczyzny;p W rezultacie celebrytka pogrążyła siebie i wygląda na to to, że kontynuuje w innych krajach.



źródło

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-11, 20:30
Nie wiem czy ona jest taka jebnięta czy nikt jej nie powiedział że jedzie na BIAŁY ląd?
Ja wiem że tam w jułesej na plażach jest jak w paczce M&M's kolorowo, ale sorry Winnetou to Polska :mrgreen:
Trzeba być ślepym aby nie zauważyć że jest się jedynym odmieńcem w okolicy.
To tak jakby się lew (no bardziej szympans) w zoo zastanawiał "dlaczego oni się tak na mnie gapią" :beka:

Sichimpresich

2013-07-11, 20:35
Psychopathic_fucker napisał/a:

k***a wielki szok że przyjeżdża wielka gwiazda i idąc na publiczną plaże ludzie na nią patrzą. Chciałaś się wpie**olić do show biznesu to teraz licz się z tym że jesteś rozpoznawalna i ludzie będą patrzeć na ciebie tępa zj***na dzido !!!




Tak tak Ruhanna to czyta ...

Kiciok

2013-07-11, 20:36
Ludzie myśleli, że ZOO na plażę przenieśli, bo się małpy opalają, to chcieli bilety kupić, ot co.

ellsworth

2013-07-11, 20:39
Też bym się wkurzył jakbym poszedł na plażę i trzeba by ustawiać barierki, bo by mnie zadeptali gapie. Na szczęście mi to nie grozi ;-) Jednak tutaj babka ma rację. Jak jakieś pie**olone zwierzęta na spędzie lampią się w nią! A już zupełnie nie zrozumiałe jest po kiego grzyba oni tam sterczą, skoro wyraźnie dała do zrozumienia, że ma ich gdzieś. Trochę godności...

mi...........dz

2013-07-11, 20:52
Ona jakaś upośledzona musi być. Polacy to są raczej powściągliwi - popatrzą ale nie ugryzą. A w USA? Tam na plaży musiałoby ją ochraniać 300 osób żeby tłum "omajgaszów" jej nie zgwałcił. Nasłuchała się pipka że polska to taki koniec świata, z takim nastawieniem tu przyjechała więc inaczej się zachowywać nie mogła :)

Da...........us

2013-07-11, 20:54
Dla mnie prawdziwą gwiazdą w Gdyni było Arctic Monkeys :metalhead:

Valeriusz

2013-07-11, 21:10
Co można oczekiwać po polaczkach? Zobaczą gówno zawinięte w złoty papierek będę k***a za tym łazić jak by im to miało im przynieść jakikolwiek zysk.

n0dii

2013-07-11, 21:14
Nie dość że zachowuje się jak k***a na scenie to jeszcze odgrywa jakieś szopki. No ja pie**ole.

Plecionkarz

2013-07-11, 21:55
i'm not a fucking animal - powiedziała czarna murzynka ;)

samaelpl

2013-07-11, 22:04
Ktoś się tutaj po koncercie napie**olił..


Tak w ogóle fajne tagi. ":: czarna :: szmata ::" xD

Zo...........27

2013-07-11, 22:35
Dziwne ale przeczytałem echa odbytu Rihanny w Polsce.

Kóba

2013-07-11, 23:08
Rzadko zdarza się zobaczyć małpę na wolnym wybiegu w Polsce i no ta plaży, więc nic dziwnego, że ludzie patrzyli :roll:

buszta2

2013-07-11, 23:55
Psychopathic_fucker napisał/a:

k***a wielki szok że przyjeżdża wielka gwiazda i idąc na publiczną plaże ludzie na nią patrzą. Chciałaś się wpie**olić do show biznesu to teraz licz się z tym że jesteś rozpoznawalna i ludzie będą patrzeć na ciebie tępa zj***na dzido !!!



ch*ja!! ja bym patrzył bo żadko murzyna widzę, może po ryju małpiatki bym poznał.

pelepele

2013-07-12, 00:06
Nigdy nie zrozumiem tych zachwytów nad nią. Nie jest wcale ładna, nigdy nie była, śpiewa bardzo średnio, a wykreowali z niej nie wiadomo ku*wa kogo. Niech się nigdy więcej w Polsce nie pojawia.

DoctorRzepa

2013-07-12, 00:09
Zapewnie była tam z jakimiś ochroniarzami, obstawą... Pewnie gdyby była sama/z koleżanką to nikt by się nawet nią nie zainteresował, ja bym nie rozpoznał kto to jest...