18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Echa pobytu Rihanny w Polsce

Adulka • 2013-07-11, 14:25
Wiem, ploteczki, ale te video mnie rozśmieszyło :-) Niektóre gwiazdy mają niezłe fochy.

Szybkie przypomnienie: Rihanna przyleciała zrobić koncert w Polsce, ludzie gapili się na nią na plaży więc napisała na tłiterach że lipa, dała ch*jowy koncert zostawiając za sobą plotki o chlaniu i smród.
Amerykanie starają się zrozumieć... :



To miłe że wielu się odgryzło za zniesławienie Naszej Ojczyzny;p W rezultacie celebrytka pogrążyła siebie i wygląda na to to, że kontynuuje w innych krajach.



źródło

BongMan

2013-07-11, 14:28
Lubię ją, bo fajna dupa i spoko śpiewa (S&M) ale tym ostatnim ciulstwem co nagrała to mnie wyj***ła z butów. Siedzi w wannie, popłakuje i smętnym głosem coś tam bąka pod nosem. I takim gniotem się małolaty jarają :facepalm:

Kirk666

2013-07-11, 14:53
my Polacy tak mamy :D

bananakiller

2013-07-11, 15:07
Jaka szydera. Już nawet Amerykanie naśmiewają się z tej obitej małpy, która udaje, że umie śpiewać :kupa:

Fakerę

2013-07-11, 15:47
k***a wielki szok że przyjeżdża wielka gwiazda i idąc na publiczną plaże ludzie na nią patrzą. Chciałaś się wpie**olić do show biznesu to teraz licz się z tym że jesteś rozpoznawalna i ludzie będą patrzeć na ciebie tępa zj***na dzido !!!

LICH0

2013-07-11, 16:12
Nie wiem jak dla Was fapmasterzy ale dla mnie on jest najzwyczajniej w świecie brzydka...

Herhard

2013-07-11, 16:55
Małpa z kiepskim ryjem udaje gwiazdę i myśli ,że każdy będzie patrzył na nią z zachwytem ?

In...........eo

2013-07-11, 17:20
Kurewna zasrana.

simos921

2013-07-11, 18:27
brakuje tu jeszcze tego nagrania jak szła naj***na z Open'era :D też mogli z tego beke skręcić

htr83

2013-07-11, 19:03
nie dość że j***ny murzyn z ameryki nachlał się na koncercie
to jeszcze jest pierdonięta
chyba głupia c**a nie wie że jest coś takiego jak internet i każda jej wypowiedz nawet (a moze przede wszystkim) ta negatywna w mig obiegnie kraj w ktorym aktualnie przebywa
idź w ch*j ze swoją ubrellą zapijaczona suko!

sard

2013-07-11, 19:15
Idą sobie ludzie polską plażą... patrzają, a tam jakaś czarna-nieczarna wybikiniowana z ochroniarzami się kręci... Tocz Polacy nie gęsi i do swoich niemiaszków na wybrzeżu się przyzwyczaili, ale żeby jakaś czarna-nieczarna się kręciła?! To zaczynają się dopytywać kim ona jest, się pytają, pytają - aż się więcej nazbierało... a że się czarna-nieczarna nie darła (znaczy w sensie nie śpiewała) to nikt nie kumał... i nagle przechodził gościu z bumboksem, puszczony kawałek "Parasol", ona pod parasolami... i ludzie zrozumieli - to r*chaNA!!! I czekali, aż będzie akcja... ale ona z jakąś biczes się kręciła i ochronnikami jakimi... nuda panie w ch*j... i se poszli popaczeć na 80-letnich niemiaszków jak opalają się bez cyckonoszów kilometr dalej.

Jab7kO

2013-07-11, 19:49
cóż ale dupke niezłą ma... :D

Rumcajs_Rozpruwacz

2013-07-11, 19:50
Patrzą bo murzyn na plaże przyjechał to się zaciekawili. Wielkie mi halo.

W

2013-07-11, 19:50
bądź celebrytą. idź na zapchaną ludźmi plażę. oczekuj, że nikt nie zwróci uwagi i nie będzie chciał autografu/zdjęcia.
oderwanie od rzeczywistości - level: rihanna