topic

Ech, kurwa, szkoda....

CoJaTamKurwaWiem • 2018-09-06, 04:39
No wiem, że soczyste, ale jakoś tak szkoda...


ValvePlsFix

2018-09-06, 23:10
TomusK napisał/a:

Podsumowując: jesteś debilem, babka, ani facet ze środkowego pasa nic nie zawinili i jedynymi osobami do utylizacji jesteś Ty i bohater z filmu.

PS. wyrzuć prawo jazdy i z takim podejściem używaj komunikacji miejskiej.


Powiem jedno: Hahahahaha!

narkotykiTanio.pl

2018-09-06, 23:16
A mi się aż ciepło robi jak czytam wypociny śmieci co zapie**alają "szybko ale bezpiecznie", idiotów w ciężarówkach dla których szef i "sióstka z przodu" są powodem dla notorycznego łamania przepisów itp. Jestem tyle wart i zarabiam tyle że nie muszę nigdzie zapieprzać - mogę się spokojnie, kulturalnie przepisowo toczyć, puszczając bokiem bandę niedowartościowanych imbecyli którzy muszą każdemu udowodnić że są szybsi/lepsi/pierwsi na miejscu.

Każdemu polecam ten styl jazdy - przepisowy, ze szczególnym naciskiem na ograniczenia prędkości. Nawet w razie spotkania przeciętnego idioty z Sadistica można wyjść cało z opresji.

OpenStreetMaps

2018-09-06, 23:39
mygyry napisał/a:

Nie zasłużyła sobie, wyjątkowo roztropnie rozglądała się przed wejściem na drogę

Roztropnie to jest spodziewać się zagrożenia z lewej a nie 2 razy patrzeć najpierw w przeciwnym kierunku i włazić na ślepo . Skoda kobety i dzieci. Dla takich kierowców powinien być oddzielny kocioł w piekle.

KrwawyEric

2018-09-07, 00:57
Zaiste tragedia, ale patrzcie jak jedno z ciał elegancko zaliczyło znak i dwa słupki w powietrzu :D Oglądałem klatka po klatce

Xx...........oJ

2018-09-07, 01:31
Oj, nie jeden but tam spadł. :dead:

metalbeast

2018-09-07, 13:51
Kurde, aż żal patrzeć. Mama z małymi dziećmi :( Inne rzeczy jakoś tak wrażenia nie robią jak bambusy się rażą prądem albo wysadzają.

jazeck

2018-09-07, 20:56
Bardzo dobrze napisał, za ich śmierć powinien odpowiedzieć kierowca który się zatrzymał na środku trzypasmówki. Każdy inny kierowca stający bo widzi po lewej pieszego podchodzącego do przejścia też! Wymusza na pieszym przejście, ten wyłącza myślenie i już nie patrzy czy z jego lewej coś jedzie bardzo często. A szczytem jest zatrzymywanie się przy 2 pasach oddzielonym pasem zieleni (lub wysepką). Utrudnianie płynnego ruchu, stwarzanie zagrożenia i wymuszenie na pieszym, który notabene stoi przy osobnym pasie ruchu - za to stryczek, albo kamerka i policja.

Maras0803

2018-09-07, 21:39
antoni_chrobry napisał/a:

ch*j z przepisem o zatrzymywaniu się przed przejściem. Przecież tu ma zastosowanie chociażby przepis o zakazie wyprzedzania z prawej strony.

Niedzieli kierowcy.Kolejny baran. Jaki zakaz wyprzedzania z prawej strony o czym ty pie**olisz? Dla twojej informacji nawet na obwodnicy czy autostradzie możesz prawą stroną wyprzedzać nie łamiąc żadnych przepisów, ale skąd takie ameby mogą to wiedzieć :idzwch*j:

@jazeck Was napie**alać to mało. Masz gamoniu jechać tak żeby wyhamować w takich sytuacjach. Widzisz, że ktoś stoi przy przejściu to masz j***ny obowiązek spodziewać się, że może wkroczyć na jezdnię tym bardziej na przejściu dla pieszych. KAŻDY idiota który twierdzi, że gościu który zatrzymał się zawinił powinien się wyhuśtać bo jest debilem. Nie pie**olną nagle w hebel od zatrzymania do wypadku minęło prawie 5 sekund gdyby p*zda z prawego pasa uważała na drodze nic by się nie stało.

Dudek18

2018-09-07, 22:32
Nie wiem kto twierdzi ze ona sie rozgladala ale to zart... patrzyla tylko na auto ktore sie zatrzymalo a potem na dzieciaki i taki efekt... Nie bronie kierowcy ale tez uwazam ze pieszy ma wiecej do stracenia w takiej sytuacji

Xx...........oJ

2018-09-07, 23:48
Nikt nie mówi, że osoba która się zatrzymała jest winna w sensie prawnym, nie jest. Po prostu biorąc pod uwagę jak jeżdżą niektórzy kierowcy, nie warto puszczać pieszych. Nie ma też takiego obowiązku. Nie mówiąc o tym, że pieszemu nie zrobi różnicy czy postoi kilka sekund dłużej, a jak pojazdy mają hamować i później znowu ruszać i nabierać prędkości, to jest to zwyczajne marnotrawstwo paliwa i zużywalnych elementów pojazdu. Jasne, jeden przypadek, to nie wiele, ale na skali kraju zrobiłoby to sporą różnicę.

OpenStreetMaps

2018-09-08, 00:43
jazeck napisał/a:

Bardzo dobrze napisał, za ich śmierć powinien odpowiedzieć kierowca który się zatrzymał na środku trzypasmówki.

Nie cierpię nadgorliwych uprzejmości ale zwróć uwagę też na to w jaki sposób ta biedna kobieta się rozglądała. Jeśli w ogóle stosowne jest szukać w tej sytuacji jakikolwiek okoliczności łagodzących na usprawiedliwianie tego pirata drogowego mordercy. Teraz to można sobie gdybać gdyby nie ustąpił to by nie wlazła. Gdyby uważniej patrzyła to ny żyła. Ale bezspornym faktem jest że gdyby morderca jechał z przepisową prędkością to by 3 osób nie zabił .