18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ech, kurwa, szkoda....

CoJaTamKurwaWiem • 2018-09-06, 04:39
No wiem, że soczyste, ale jakoś tak szkoda...


BundyR

2018-09-06, 05:32
ja pie**olę, mam nadzieję, ze to w Polsce i za swój uczynek dostanie srogie zawiasy

Pantilion

2018-09-06, 07:27
k***a ostatnio miałem podobną sytuację. Zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych. Idiota za mną chciał mnie wyminąć, a w tym momencie na pasach znajdowała się kobieta z dzieckiem. Zatrąbiłem na nich i momentalnie zatrzymali się w miejscu, a ten dureń wyhamował dopiero za pasami. Chwila później i wyglądało by to jak na tym filmie. Myślcie proszę kiedy jesteście za kółkiem

Zezrox987

2018-09-06, 07:33
Bundyr serio masz nadzieję, że to było w Polsce? Poj***ny jesteś?

street_swc

2018-09-06, 07:34
jak ja nie na widzę takich uprzejmych idiotów. Zatrzymuje się na środkowym pasie, żeby puszczać. Ludzie spokojnie czekają, aż żadnego auta nie będzie, ale nie musi się jeden imbecyl trafić, żeby wywrzeć presję na nich, aby weszli na tą ulicę.

mygyry

2018-09-06, 07:47
Nie zasłużyła sobie, wyjątkowo roztropnie rozglądała się przed wejściem na drogę

Wiewór

2018-09-06, 08:17
mygyry napisał/a:

Nie zasłużyła sobie, wyjątkowo roztropnie rozglądała się przed wejściem na drogę


W Rosji to za mało, żeby przeżyć.

ziomandrzej

2018-09-06, 09:23
Może trochę to zbyt radykalne, ale w przepisach powinno być coś takiego, że jak na oznakowanym, doskonale widocznym przejściu dla pieszych w terenie zabudowanym jakiś sk***iel potrąci pieszego to powinien mieć zarzuty jak za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA.

No lekko mnie poniosło, ale jako kierowca wiem, że lekko zwolnić przed przejściem to nie boli, a jako pieszy zanim w ogóle podejdę do krawędzi jezdni to już zawczasu się rozglądam czy nie ma jakiegoś sk***ysyna z ciężką nogą.

BKKWK

2018-09-06, 09:34
ziomandrzej napisał/a:

Może trochę to zbyt radykalne, ale w przepisach powinno być coś takiego, że jak na oznakowanym, doskonale widocznym przejściu dla pieszych w terenie zabudowanym jakiś sk***iel potrąci pieszego to powinien mieć zarzuty jak za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA.

No lekko mnie poniosło, ale jako kierowca wiem, że lekko zwolnić przed przejściem to nie boli, a jako pieszy zanim w ogóle podejdę do krawędzi jezdni to już zawczasu się rozglądam czy nie ma jakiegoś sk***ysyna z ciężką nogą.



Bo niestety jest tak, że jak pieszy nie zadba o własne bezpieczeństwo, to nie ma pewności, czy wróci na obiad do domu.

~Velture

2018-09-06, 09:46
street_swc napisał/a:

jak ja nie na widzę takich uprzejmych idiotów. Zatrzymuje się na środkowym pasie, żeby puszczać. Ludzie spokojnie czekają, aż żadnego auta nie będzie, ale nie musi się jeden imbecyl trafić, żeby wywrzeć presję na nich, aby weszli na tą ulicę.


Rozważałeś kiedyś eutanazję?

DzidaZawodnik

2018-09-06, 10:50
j***ny śmieć mam nadzieję, ze dostanie 6.000PLN grzywny i będzie miał nauczkę.

BKKWK

2018-09-06, 11:10
...Il... napisał/a:


Rozważałeś kiedyś eutanazję?



Pewnie pijesz do odpowiednich przepisów o pierwszeństwie pieszych oraz zakazie wyprzedzania na przejściu? Co z tego, że przepisy bzdurne i to z ich powodu dochodzi do takich wypadków? Stosujmy, k***a wszystkie bez zastanowienia.

piesokej

2018-09-06, 13:11
Szkoda jest jedynie dziecka. Ależ mnie wk***iaja ludzie którzy wchodzą na ulicę jak owce. Masz łeb to kręc nim w lewo potem w prawo i znowu w lewo. Wielki UJ z tego ze samochód powinien się zatrzymać. Bo nie zawsze się zatrzyma. Dopóki nie widzisz ze auto zaczyna hamować nie wlazisz na ulicę. On ryzykuje tylko wgnieciona maskę. A tu jak widać brak rozsądku kosztował dwa życia. I nie szkoda.