18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

E3 2013

Dz...........ak • 2013-06-11, 07:23
W tym temacie postaram się zawżeć wszystkie ważnieniejsze informacje o nowych grach z tegorocznych targów E3. :-)


Gameplay'e z Xbox One.

Project Spark


Killer Instinct


Forza Motorsport 5


Metal Gear Solid 5


TitanFall



Reszta w komentarzach.

ellsworth

2013-06-11, 20:49
amsterdream napisał/a:



Ja nie wiem ile razy takim blacharzom jak wy będzie trzeba jeszcze powtarzać, że liczą się gry a nie jakaś teoretyczna moc na kartce papieru której i tak nikt nie wykorzysta.


No właśnie. Liczą się gry. Za 2 miesiące wychodzi Europa Universalis 4. Trzeba coś dodawać? Chyba nie. Na konsole nigdy nie wyszło nic co mogłoby choćby w ułamku procenta próbować konkurować z dowolną grą Paradoxu, a przecież to tylko malutkie studio, podobnym im, tworzącym różne perełki na PC jest trochę. W przypadku konsoli niemal same największe molochy robiące gry taśmowo jak jakąś brazylisjską telenowelę. jeszcze jednej części nie wydadzą, a już następna jest zapowiadana. Z takim podejściem jakośc po prostu nie może być dobra i potem dostajemy to na co narzekają odbiorcy gier spod znaków molochów - grafa może i piękna, ale reszta nudy, nudy, nudy.

rysiek0

2013-06-11, 21:01
ja czegoś tu k***a nie rozumiem...

czemu teraz gry są robione dla konkretnej konsoli i się mówi że dla xboxa czy psa...

nie lepiej promować ogólnie dla lepszej sprzedaż? o.O

wudun

2013-06-11, 21:20
Mi coś jebie jeżeli chodzi o PS4. Sony od zawsze miało zj***ną politykę jeżeli chodzi o prawa autorskie. Nagle( po utopieniu setek mln dol.) zmieniają politykę o 180 stopni i możesz robić co ci się podoba z grą. M$ obstaje przy cenie 100$ większej i specjalnie nie przejmuje się tak niską ceną PS. Sony rok przed zapowiedzią twierdziło że następną generację będzie w stanie wypuścić za 2-3 lata. Dodatkowo finansowo są bardzo głęboko w dupie( sprzedali 2 wieżowce aby spłacić wierzycieli).


Ja z wyborem poczekam na premierę Xa plus rok wtedy będzie wiadomo co jest lepsze.

Miki6830

2013-06-11, 21:42
Gdzie Wiedźmin 3 ja się pytam

szereg0wy

2013-06-11, 21:58


Sony wygrało. Koniec dyskusji.

wudun

2013-06-11, 22:05
szereg0wy napisał/a:



Sony wygrało. Koniec dyskusji.



Nie wydaje się tobie dziwne że po 10 latach walki z rynkiem wtórnym pozwalają na takie rzeczy? Pomyśl czasami.

Mało tego producenci nie będą skorzy do współpracy wiedząc że możesz poczekać i legalnie kupić grę od innego gościa. Jak dla mnie to X będzie miał wiele gier na wyłączność.

Dz...........ak

2013-06-13, 12:03
Alien Rage - polska gierka od CI Games i The Farm 51.






A tutaj pierwsze screeny z gry cRPG "Lords of the Fallen".








The Evil Within



The Dark Sorcerer
Tym razem pełna, dwunastominutowa wersja.


Pro Evolution Soccer 2014


Ninja Gaiden Z



Knack


Stronghold Crusader II


Day Z


Moebius


inFAMOUS Second Son


Kolejna świetnie się zapowiadająca gra polskiego studia. Nowy "Shadow Warrior" od twórców "Hard Reset".