18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

E3 2013

Dz...........ak • 2013-06-11, 07:23
W tym temacie postaram się zawżeć wszystkie ważnieniejsze informacje o nowych grach z tegorocznych targów E3. :-)


Gameplay'e z Xbox One.

Project Spark


Killer Instinct


Forza Motorsport 5


Metal Gear Solid 5


TitanFall



Reszta w komentarzach.

Szron

2013-06-11, 14:26
Ale mi k***a "animacje" ... Niech to h*j szlag trafi.

boogeyman

2013-06-11, 14:35
Możliwości silników graficznych są dzisiaj tak potężne, że żaden sprzęt nie sprosta wyzwaniu. Do pojawianie się nowej generacji konsol, kolejne produkcje były sztucznie obciążanie przez dziadowskie filtrowania, multisampling i sztuczny refleks. wszystko to tworzy piękny sztuczny efekt, momentami nawet śmieszny. Teraz, kiedy konsole mają większe możliwości można przeportować gierki, które na serio prezentują wyższy poziom technologiczny i wnoszą powiew świeżości. Niestety wszystko będzie i tak optymalizowane aby sprzęt dał rade. Architektura mikroukładów zbliża się do granic możliwości. Jak ktoś chce się pobawić i zobaczyć jak sprzęt komputerowy daje dupska przy zmianie możliwości graficznych gier to polecam przetestowanie visual moda to GTA IV :D

Go...........cy

2013-06-11, 15:03
Gdzie ta moc?

ph...........w5

2013-06-11, 15:17
Goker napisał/a:

Gdzie ta moc?


Polecam wizytę u okulisty ;)

Su...........cz

2013-06-11, 18:21
Chyba tylko idiota kupiłby te konsole. PC ze średniej półki zjada je na śniadanie.

I założę się, że większość z tego to pre-rendery ( Assassin's Creed IV na pewno ).

ph...........w5

2013-06-11, 18:44
Super r*chacz napisał/a:

Chyba tylko idiota kupiłby te konsole. PC ze średniej półki zjada je na śniadanie.


Nie zjada. Poza tym pokaż mi na PC jakąś grę Naughty Dog, Quantic Dream, Sony Santa Monica czy Team Japan. Liczą się developerzy i software a nie jakaś teoretyczna moc na kartce papieru której i tak nikt nie wykorzysta. Poza tym ważna jest swoboda użytkowania (na PC wszędzie jakieś DRMy itp.)

Dz...........ak

2013-06-11, 18:50
amsterdream napisał/a:


Nie zjada. Poza tym pokaż mi na PC jakąś grę Naughty Dog, Quantic Dream, Sony Santa Monica czy Team Japan. Nie ma i nie będzie.



Omikron: The Nomad Soul i Fahrenheit.

ph...........w5

2013-06-11, 18:55
Suty_dziobaka napisał/a:



Omikron: The Nomad Soul i Fahrenheit.



Chodziło mi o nowe gry. W tej chwili QD jest second party developerem Sony i wydaje gry tylko na wyłączność ich konsol.

Mentorstajl

2013-06-11, 18:56
Po 1.Xbox jest zj***ny w porównaniu do PS4.
Po 2.Na konsolach grają p*zdy.
Po 3.Za 600 zł można kupić kartę graficzną powyżej 2000 pkt benchmark (tj. na poziomie tych oto konsoli) i cieszyć się z Peceta.

Dziękuje za uwagę.

Dobrutro

2013-06-11, 18:59
Won z tym syfem, idźcie z tym na gry online czy inny portal poświęcony grom.

sharqylbj

2013-06-11, 19:02
Pieprzenie kotka za pomocą młotka, tytułami Xbox ROZJEBAŁ PS4, ale Sony chyba wcale nie chciało się tym bronić, po prostu doj***li niższą cenę i wygrali....

ph...........w5

2013-06-11, 19:02
Mentorstajl napisał/a:

Po 1.Xbox jest zj***ny w porównaniu do PS4.
Po 2.Na konsolach grają p*zdy.
Po 3.Za 600 zł można kupić kartę graficzną powyżej 2000 pkt benchmark (tj. na poziomie tych oto konsoli) i cieszyć się z Peceta.

Dziękuje za uwagę.



Ja nie wiem ile razy takim blacharzom jak wy będzie trzeba jeszcze powtarzać, że liczą się gry a nie jakaś teoretyczna moc na kartce papieru której i tak nikt nie wykorzysta.

CzlowiekKupa

2013-06-11, 19:04
@Mentorstajl

Karta ps4 ma 1.84 teraflopów, najblizsza karta do kupienia to gt 660 która kosztuje kolo tysiaka, do tego 8rdzeniowy procek i 8 giga pamięcy GDDR5, sorry ale w 600zł to sie za ch*ja nie zamkniesz, tymbardziej ze bez regionlocka można będzie kupic PS4 ze stanów za 1300zł.