18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzwon

binladden • 2020-02-19, 23:59
Witam sadolską brać! Miałem dziś mały wypadek, w którym niestety utraciłem moją ukochaną Bertonkę... Jako że wszyscy tutaj uwielbiają tematy własne, postanowiłem wrzucić nagranie z kamerki. Uczestnicy zdarzenia oczywiście sp***olili, ja też umiejętnościami się nie popisałem, ale pojadę klasykiem "Panie, to był moment".
P.S. Jechałem około 140 km/h.



P.S.2. Jakość ch*jowa, bo uploader ch*jowy.

Efekt:


Nie ma harda, ale brat mówi, że jakby był, to by wrzucił.

baronturbina

2020-02-20, 14:29
Nie płacz bo i tak za rok by ją rdza zeżarła.

nano50

2020-02-20, 14:46
gerbrfyls napisał/a:

Analizując to nagranie racjonalnie, to ma racje.
1. Kierowca białego SUVa zajechał drogę kierowcy mondeo.
2. Kierowca mondeo w przypływie dumy i agresji zjechał drogę kierującemu.
3. Kierujący z nagrania niepotrzebnie próbował uciekać na bok.
Do Ciebie autorze filmu. Zdaję sobie sprawę, że czasami instynkt jest mocniejszy i ciężko z nim walczyć. Starałeś się uniknąć zderzenia i uciekłeś na pobocze. Przy takiej prędkości było to właściwie nie do uratowania. Koła pracowały Ci w 2 ośrodkach tj. 2 na asfalcie, 2 na trawie, niestety chyba tylko ktoś z dużym doświadczeniem by z tego wyszedł, ale ktoś z doświadczeniem raczej by nie uciekał na pobocze. Mam nadzieję, że nauczony doświadczeniem będziesz pamiętał, że dużo lepiej by się to skończyło, gdybyś tylko wcisnął hamulec do oporu. Oczywiście nie ma Twojej winy w tym zdarzeniu i mam nadzieję dorwiesz tego cwe*a z mondeo. No ale, że to sadistic, to muszę też Ci pocisnąć. Bardzo dobrze, że będzie jednej pedalskiej astry na drogach mniej.



ch*ja kogokolwiek obchodzą Twoje wypociny. Każdy to k***a wie,. Przesłał film i tyle.


Na śniadanie lepiej nie pić kawy. To zdanie ma większą wartość merytoryczną, niż całe Twoje pożal się boże wypociny.

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-02-20, 14:50
gieroj111 napisał/a:

gość w białym przyhamowawszy typ w niebieskim się ratował a i tak twoja wina boś z BMW hehe



Ty przyjebie silnik eco tech w BMW??Popatrz na znaczek na silniku przed napisem eco!!!

Pedofilek

2020-02-20, 15:00
dobrze ze masz rozwalone auto!!!!!!!! bo jezdzić to ty nie potrafisz. Dziękujemy temu co odjechał. Czujemy sie bezpieczni chwała mu

kuzano napisał/a:

Ścigaj kierującego fordziakiem o nr. WE 885CT . Na pewno widział w lusterku co odpie**olił.
PS. Rejestracja samochodu to nie dane chronione.



po co podpie**alasz społeczniaku?

Hafnarfjodur

2020-02-20, 15:02
Czemu ci idioci nie patrz ą k***a w lusterka ja pie**olę, codziennie jeżdżę autostradą i takich akcji póki co bez konsekwencji to mam co tydzień, z resztą jak widzę na prawym pasie janusza jadącego (zbliżającego się do ciężarówki) to wyprzedzając lewym pasem profilaktycznie zwalniam bo mam już radar ustawiony na niedzielnych kierowców.

edmund

2020-02-20, 15:03
wszystkie ch*jki które cwaniakują, oceniają, nie znając własnych reakcji w podobnych zdarzeniach, zamknąc ryje

pi...........ta

2020-02-20, 15:38
A mechanik mówił - jeździć, obserwować

pak88

2020-02-20, 17:05
Po chooj uciekałeś? Trzeba było twardo kierownicę trzymać to ten biały miał by wysoką szanse na dachowanie a przy takiej prędkości był by materiał na harda. W sytuacjach gdy nie jest twoja wina i nie ma jak bezpiecznie uciec trzeba się wyzbyć wszelkich skrupułów i walić bez znaczenia czy to samochód, rowerzysta czy madka z bombelkiem.

Kujda

2020-02-20, 18:43
Gdzie Wy tu mondeo widzicie? Przecież to Focus III kombi.
Do autora - czyżby to obwodnica trójmiasta?
Kierowcę białego SUVa należy ukamienować, wypatroszyć i truchło powiesić na którymś wiadukcie, żeby więcej takich dzbanów nie było.

gerbrfyls

2020-02-20, 18:55
nano50 napisał/a:

ch*ja kogokolwiek obchodzą Twoje wypociny. Każdy to k***a wie,. Przesłał film i tyle.
Na śniadanie lepiej nie pić kawy. To zdanie ma większą wartość merytoryczną, niż całe Twoje pożal się boże wypociny.



Łap


Ja...........ro

2020-02-20, 20:15
Ciesz sie ze zyjesz autorze, jak napisales - bedziesz doić, ale wydaje mi sie, ze tylko z kieszeni bialego ktory puszczajac Cie gwaltownie hamowal typowi przed maska. Prokuratura bedzie wyjasniac ale fakt faktem, Ty bedziesz liczyc hajs

qwerq221

2020-02-20, 20:31
Za materiał własny zawsze piwko i pozdrawiam :) swoje 3 grosze także muszę wpie**olić, bo czemu nie :D
Jestem na 90% pewny, że w tej sytuacji ja również bym odbił LEKKO w lewo z tym, że na pewno najpierw zaj***łbym w hamulce i wtedy dopiero bym odbił, ale nie na tyle żeby zjechać z drogi.
Co jeszcze mogę dodać no to, że ewidentnie dla starego opla prędkość koło 140 jest już jakimś wyzwaniem opony prawdopodobnie też nie są najlepszej jakości + umiejetność prowadzenia auta na poziomie Grażynki i wyszło jak wyszło.
Widząc po zachowaniu auta nie zrobiłeś żadnej kontry ani nawet nie zahamowałeś no chyba, że hamulce masz z kartonu. Poza tym ten opel to złom zaj***ny żeby WYRWAŁO całą przednią szybę po czymś takim to jakaś paranoja... mogło to gówno j***ne ranić albo i zabić osoby postronne. Spal tego szrota to najlepsze co możesz zrobić. I żeby ci do głowy nie pszyszło kopować następnego szrota jeździj autobusami tak długo aż odłożysz pieniądze na coś sensownego. :) Szerokości

Sawix

2020-02-20, 20:41
Ciesz się chłopie że żyjesz

Mors_Nigra

2020-02-20, 20:49
Ta k***a z białego suva powinna stanąć przed plutonem egzekucyjnym. Mam nadzieję, że tu trafisz śmieciu z białego suwa i to czytasz i wiesz, że jesteś żałosnym śmieciem któremu małego fiutka powinni leczyć ołowiem, głowę zresztą też.