18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzwon

binladden • 2020-02-19, 23:59
Witam sadolską brać! Miałem dziś mały wypadek, w którym niestety utraciłem moją ukochaną Bertonkę... Jako że wszyscy tutaj uwielbiają tematy własne, postanowiłem wrzucić nagranie z kamerki. Uczestnicy zdarzenia oczywiście sp***olili, ja też umiejętnościami się nie popisałem, ale pojadę klasykiem "Panie, to był moment".
P.S. Jechałem około 140 km/h.



P.S.2. Jakość ch*jowa, bo uploader ch*jowy.

Efekt:


Nie ma harda, ale brat mówi, że jakby był, to by wrzucił.

dżonyłojlker

2020-02-20, 00:13
Obsrałeś się i sobie głupi ryj rozwaliłeś. Może będziesz pamiętał na następny raz, żeby nie panikować. :-P

camson

2020-02-20, 00:18
Wiadomo było co się święci po rangu zjeżdżającym agresywnie na prawy pas i zamiast zwolnić przed debilami, zachować bezpieczny odstęp... A tak fura do kasacji i w plecy. Oby nauczka przyniosła efekty, żeby zawsze obserwować co się dzieje wokół.

Novik

2020-02-20, 00:28
Trzeba było nie odbijać tylko w dupę mu walić przynajmniej by się zatrzymał i ubezpieczenie pokryło ale no trudno o zbiór myśli w takiej sytuacji

Samochód się kupi ważne byś nie miał urazu do prowadzenia

Zuni

2020-02-20, 00:30
Ja bym ch*ja podciągnął pod odpowiedzialność z ubezpieczenia :lol: , leci piwo za ten ewentualny filmik na hardzie. :-)

SupremeLeader

2020-02-20, 00:34
Te Schumacher, będziesz to klepał? Bo nie wiem czy wstawiać:


Dzisiaj

2020-02-20, 00:40
1 - pamietaj by wysluchac 14letnich ekspertow z sadistica : trzeba bylo driftowac, odbic w lewo/prawo, wrzucic wsteczni i podkrecic klime.
2 - wyklepiesz, sprzedasz jako nie bity, jeszcze na tym zarobisz
3 - ch*j w plecy idiotom drogowym
4 - ciesz sie, ze zyjesz i masz rece/nogi. To tylko samochod. Pozdro

koliberk

2020-02-20, 00:50
Przeciez ten w bialym SUVie przyhamowal przed nosem niebieskiego Forda, dlatego zjechal. Oby zrudzial ten burak w SUV...
Byla mozliwosc odczytania numerow z video?

kuzano

2020-02-20, 01:14
Ścigaj kierującego fordziakiem o nr. WE 885CT . Na pewno widział w lusterku co odpie**olił.

PS. Rejestracja samochodu to nie dane chronione.

~Velture

2020-02-20, 01:15
p*zda nie kierowca. Jedne, drugi i trzeci.
Wszyscy razem. p*zdy.

p*zda co zajechała piździe blokującej która odbiła i p*zda co zamiast jebnąć po hamulcach zaczęła tańczyć mambo z kierownicą.

Wszyscy trzej prawko do niszczarki.

Nie patrzę już nawet czyja wina bo to oczywiste ale wystarczyło nie machać ta kierownicą jak łokciem w dupie biedronia i po prostu użyć homoselsualisty hamulca.

hellbwoi

2020-02-20, 01:15
koliberk napisał/a:

Przeciez ten w bialym SUVie przyhamowal przed nosem niebieskiego Forda, dlatego zjechal. Oby zrudzial ten burak w SUV...
Byla mozliwosc odczytania numerow z video?



we88stc albo coś nakształt, nie chce mi się klatkować tego

~sensualna

2020-02-20, 01:21
winny biały i tyle w temacie ten drugi nie był w stanie wyhamować i przy takiej prędkości lepiej odbić niż się wpie**olić

el_kadafi

2020-02-20, 02:33
Daj znać jak się sprawa rozwinęła. Dostali po dupie?

Byku35

2020-02-20, 02:56
brak słów debilu

John_Rambo

2020-02-20, 03:08
Standardowo caly sadistic ekspertow juz zabral glos...
Fakt, spanikowales mogles dac po heblach, a nie odbijac. Jebac to, jebac auto i jebac "ekspertow". Wazne, ze tobie nic sie nie stalo.

A temu co Ci droge zajechal. Zeby mu sie ch*jowi czarne wnuki porodziły.

Standardowo caly sadistic ekspertow juz zabral glos...
Fakt, spanikowales mogles dac po heblach, a nie odbijac. Jebac to, jebac auto i jebac "ekspertow". Wazne, ze tobie nic sie nie stalo.

A temu co Ci droge zajechal. Zeby mu sie ch*jowi czarne wnuki porodziły.