18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzwon

binladden • 2020-02-19, 23:59
Witam sadolską brać! Miałem dziś mały wypadek, w którym niestety utraciłem moją ukochaną Bertonkę... Jako że wszyscy tutaj uwielbiają tematy własne, postanowiłem wrzucić nagranie z kamerki. Uczestnicy zdarzenia oczywiście sp***olili, ja też umiejętnościami się nie popisałem, ale pojadę klasykiem "Panie, to był moment".
P.S. Jechałem około 140 km/h.



P.S.2. Jakość ch*jowa, bo uploader ch*jowy.

Efekt:


Nie ma harda, ale brat mówi, że jakby był, to by wrzucił.

Gromm

2020-02-20, 04:46
Jakby nie patrzyć to Ci wymusił. Policja i ściągaj hajs ;)
Ale właśnie z tego powodu ja nigdzie nie odbijam. Jak takiemu przyk***ię to przynajmniej czysta sprawa i nie sp***oli.

maksymilian45

2020-02-20, 04:47
Faktycznie mozna zauwazyc ze bialy przyhamował. Chyba panowie coś chcieli sobie udowodnić.

Twójbug

2020-02-20, 05:10
Velturek napisał/a:

p*zda nie kierowca. Jedne, drugi i trzeci.
Wszyscy razem. p*zdy.
p*zda co zajechała piździe blokującej która odbiła i p*zda co zamiast jebnąć po hamulcach zaczęła tańczyć mambo z kierownicą.
Wszyscy trzej prawko do niszczarki.
Nie patrzę już nawet czyja wina bo to oczywiste ale wystarczyło nie machać ta kierownicą jak łokciem w dupie biedronia i po prostu użyć homoselsualisty hamulca.



Ooo jest i p*zda z lisem k***a. Mądry to k***a jesteś ale zza komputera. Prawda jest taka że jesteś cwaniakiem zza komputera. Pewnie nagrałeś w need for speed'a i wiesz jak się jeździ. Jesteś typowym gimbusem w necie. Udajesz guru a i tak większość ci powie że jesteś głąbem. I weź k***a gadaj z takimi cepami jak ty.

Emilian89

2020-02-20, 05:22
Współczuję sytuacji tylko nie rozumiem czemu odbiles może masz taki nawyk nie wiem nie krytykuje ja jeżdżę 10 lat w transporcie drogowym (nie jaśnie pan z tyra ani busa też żaden złotówek) miałem parę takich akcji na a2 jak z Wawy wracałem ale jakoś nigdy nie odbiłem . Mam nadzieję że zgłosiłeś całą akcję na policję i dałeś film teraz tylko kasę odzyskać i jazda cywilny za narażenie utraty zdrowia lub uszczerbku na zdrowiu .

Powodzenia życzę i szerokości

pusifer

2020-02-20, 06:08
Wszyscy k***a specjaliści i rajdowcy. Podpowiem Wam coś - ch*ja byście zrobili. Analitycy pie**oleni.

Aalf

2020-02-20, 06:29
Winę za zdarzenie ponosi kierowca białego suva. Po chamsku gwałtownie zahamował przed Fordem. W zasadzie to powinien stracić prawo jazdy. Biały suv to ds7. Mało ich jeździ po Polsce wiec z namierzeniem kierowcy nie powinno być problemu. Jedyny w Warszawie dealer tych samochodów znajduje się przy Alei Krakowskiej (DS store).

tatko

2020-02-20, 06:30
Naucz się jeździć synek. Bo jak nie, to będzie tu jeszcze kilka filmów, aż do harda włącznie.

gerbrfyls

2020-02-20, 06:41
Twójbug napisał/a:

Ooo jest i p*zda z lisem k***a. Mądry to k***a jesteś ale zza komputera. Prawda jest taka że jesteś cwaniakiem zza komputera. Pewnie nagrałeś w need for speed'a i wiesz jak się jeździ. Jesteś typowym gimbusem w necie. Udajesz guru a i tak większość ci powie że jesteś głąbem. I weź k***a gadaj z takimi cepami jak ty.



Analizując to nagranie racjonalnie, to ma racje.
1. Kierowca białego SUVa zajechał drogę kierowcy mondeo.
2. Kierowca mondeo w przypływie dumy i agresji zjechał drogę kierującemu.
3. Kierujący z nagrania niepotrzebnie próbował uciekać na bok.

Do Ciebie autorze filmu. Zdaję sobie sprawę, że czasami instynkt jest mocniejszy i ciężko z nim walczyć. Starałeś się uniknąć zderzenia i uciekłeś na pobocze. Przy takiej prędkości było to właściwie nie do uratowania. Koła pracowały Ci w 2 ośrodkach tj. 2 na asfalcie, 2 na trawie, niestety chyba tylko ktoś z dużym doświadczeniem by z tego wyszedł, ale ktoś z doświadczeniem raczej by nie uciekał na pobocze. Mam nadzieję, że nauczony doświadczeniem będziesz pamiętał, że dużo lepiej by się to skończyło, gdybyś tylko wcisnął hamulec do oporu. Oczywiście nie ma Twojej winy w tym zdarzeniu i mam nadzieję dorwiesz tego cwe*a z mondeo. No ale, że to sadistic, to muszę też Ci pocisnąć. Bardzo dobrze, że będzie jednej pedalskiej astry na drogach mniej.

binladden

2020-02-20, 06:52
Spokojnie panowie. Zdaję sobie sprawę, że zj***łem. Teraz przynajmniej nie będę wypisywał co bym nie zrobił w takiej sytuacji, bo już wiem. Chociaż wydaje daje mi się po czasie, że jednak dobrze zrobiłem. Koleś skręcał, jakbym go jebnął w dupę to on by mógł wylecieć z drogi, dachować, może nawet się zabić, tak to przynajmniej wszyscy zdrowi. A blachy spisane wszystkich zamieszanych, będziemy doić :-D

wu...........py

2020-02-20, 07:02
Z nagraniem idź na psy, może coś ugrasz jak na stopklatce spiszą numery rej. Szkoda bertonki, ale ważne że cały jesteś!

edmund

2020-02-20, 07:39
jeszcze sp***olili z miejsca wypadku, mandat im się należy więc nie odpuszczaj,
też od kilku lat mam kamerkę, jak widać czasem się przydaje

Wiewór

2020-02-20, 08:13
Przecież tablice tych chłopów się nagrały. Nawet policja je odczyta.
Spowodowanie kolizji, ucieczka z miejscu kolizji i nie udzielenie pomocy poszkodowanemu.
Policja powinna być zainteresowana.

Dodatkowo za ucieczkę z miejsca kolizji wypłatę poszkodowanemu robi chyba fundusz gwarancyjny i robi regres sprawcy bo ubezpieczalnie nie płacą w takiej sytuacji...

poligon6

2020-02-20, 08:19
Jak masz numery to ich dojeb koniecznie. Niech ci bula odszkodowanie. Nie wiem czy udałeś się do szpitala, ale mozesz spokojnie iść i symulowac wstrzaśnienie mózgu. Dodatkowo zarobisz kilka koła z ich ubezpieczenia.

mr-dupa

2020-02-20, 08:22
Gdyby ten w w Vw nienuczyl tego z forda
Tylko grzecznie wyprzedził to twoje muzeum techniki było by całe... :)
Niestety ale kompleks samochodu z leasingu daje ludziom jakiś pierwiastek bycia ponad drugim człowiekiem....

Wiochmen

2020-02-20, 09:19
Miałem kiedys Bertonke, strasznie olej wpie**alala:D
Daj znac jak sie skonczy ta sytuacja