18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsza akcja z Mannheim, pobity nie przeżył.

AndyDy • 2022-05-02, 20:44
Policja twój przyjaciel i pomocnik.


SzekspirTP

2022-05-03, 16:34
garota napisał/a:

Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpie**ol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. k***a ale społeczeństwo jest zj***ne, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.



Policja ma właśnie chronić normalnych ludzi przed takimi jak na filmie, a nie chronić patusów przed nimi samymi. Płacę podatki żeby pijane zwyrodnialce zagrażające moim dzieciom na ulicy trafiały na wytrzeźwiałke albo na dołek. Policja to nie niańka, a patus to nie dziecko z kórym musi się cackać. A z gościem na filmie ewidetnie coś grubo nie halo, jest w jakimś amoku, pewnie zszedł na zawał z tego wszystkiego. Nigdy nie miałem problemu z policją bo sam żyję tak, jak chce być traktowany przez innych, a komentarze hwdp slyszę tylko od ludzi, od których próżno szukać we wzroku inteligencji.

Wiewór

2022-05-03, 16:55
Tylko patusy maja problem z policja po alkoholu. Tyle razy wracałem naj***ny. Nie raz mnie spisywali i nigdy nie miałem z nimi problemu.

killua

2022-05-03, 16:55
garota napisał/a:

Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpie**ol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. k***a ale społeczeństwo jest zj***ne, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.


Ooo patusiarstwo wylazło. Jak nie umiesz pić to nie pij albo gódź się na konsekwencje w postaci wpie**olu od policji której sie stawiasz. To ty jesteś niewolnikiem nałogu i swojej niskiej inteligencji, normalny człowiek może sobie chodzić gdzie chce i jak chce (w ramach prawa) i nikt go pałą po łbie nie wali, tylko takie pasożyty mają zawsze z tym problem :)

Marcin360360

2022-05-03, 20:38
garota napisał/a:

Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpie**ol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. k***a ale społeczeństwo jest zj***ne, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.


Tak pijak niech Ci zabije kogoś z rodziny to zobaczymy jak będziesz szcz3kac.

tomgw

2022-05-03, 22:51
ein zwei drei polizei

focusek

2022-05-03, 22:55
jan0sik1 napisał/a:

To że ty jesteś yebanym alkusem to nie znaczy że kazdemu odpiernicza po procentach. Jestem za tym żeby policja mogła uzywać broni za niewykonanie polecenia. Wtedy pozbędziemy się imbecyli i sydu twojego pokroju a świat bedzie piekniejszy.
Aha pisssdeczko. Przez całe życie nie miałem konfliktu z policja ale zawsze do każdego (oprócz baranów twojej maści) odniosze się z szacunkiem i kulturą. Na koniec zacytuje klasyka "..... więc zamknij, k*rwa, ryj..."



idz w p*zdu synku policjanta :D jebac takich jak ty co by gowno jedli jak by im kazali ! zawsze w p*zdzisko bylo na osiedlu nie ? tfu

robsonx79

2022-05-03, 23:09
WildRose napisał/a:

Normalny człowiek co ma poukładane w głowie nie robi się agresywny po alkoholu. Czemu ludzie którzy się potrafią zachować nie mają nigdy problemów z policją. Patusy zgrywają hojraków a potem płaczą oooo policjant zły a Seba taki dobry chłopak był nie zasłużył...



Co za bzdura. Widać, kto życie zna tylko "z teorii". Każdemu może przytrafić się przegięcie - gorszy dzień, pomieszanie z jakimiś lekami, stres w pracy/związku - i choćbyś 1000 razy się wcześniej upił i wszystko grało, to nigdy nie ma gwarancji, że akurat za 1001 razem nie urwie się film i nie zacznie robić czegoś głupiego.

boguslaw1234

2022-05-03, 23:26
Niech to będzie ostrzeżenie dla tych którzy zażerają się jak świnie nie prowadząc przy tym aktywnego trybu życia.

Cactuar-TH

2022-05-04, 09:18
robsonx79 napisał/a:

Co za bzdura. Widać, kto życie zna tylko "z teorii". Każdemu może przytrafić się przegięcie - gorszy dzień, pomieszanie z jakimiś lekami, stres w pracy/związku - i choćbyś 1000 razy się wcześniej upił i wszystko grało, to nigdy nie ma gwarancji, że akurat za 1001 razem nie urwie się film i nie zacznie robić czegoś głupiego.



Ale cóż to za durne tłumaczenie? Pijąc alkohol bierzesz na siebie w 100% odpowiedzialność za to co będzie działo się potem. Tłumaczenie typu "bo każdy może mieć gorszy dzień" jest tak samo idiotyczne jak tłumaczenie debili zapie**alających 150km/h w zabudowanym, że "nie chciał i nie wiedział" jak się wpie**olą spawaną betką od Niemca w przystanek.

Naj***ny? To do domu.

Daimler1916

2022-05-04, 18:13
Puczysta napisał/a:

Za dużo sierżanta Bagiety to potem masz taki obrońców munduru.



Ostatnio to chyba jakas moda jest ze kazdy zawod musi miec swojego "Jutubera" ktory to pieknie bedzie opowiadal jaki on to zajebisty zawod wykonuje i czego on nie zrobil.
Szkoda ze zamiast tresciwej (a zarazem prawdziwej) tresci ludzie otrzymuja bajki od takich "Jutuberow" jak wspomniany Bagieta czy pewnej Pani Policjant ( co to nakreslila ze 5tys pensji Policjanta w stolicy to duzo siana jest) a pozniej udaja ekspertow.
Takze bralbym z przymruzeniem oka historie takich "Jutubowych Majstrow" bo inaczej ma sie to do rzeczywistosci a wiem bo do niedawna rowniez u mnie w firmie byl taki gwiazdorek. Koniec koncow szybko sie przejechal na swoich "Urban" opowiastkach.
Co do samego filmiku to Policmajstry moga beknac za nieudzielenie pierwszej pomocy. Tym bardziej jezeli sie okaze ze w radiowozie byl sprzet o nazwie AED (od 2015 roku przy przetargach na nowe radiowozy BP jest wzmianka o doposazeniu radiowozow w taki sprzet).

Promek

2022-05-04, 19:36
Napie**alali go bo nie byl murzynem bo inaczej grzecznie by czekali az sie wyszumi cos zniszczy i sie zmeczy.

Strikeer

2022-05-06, 20:57
Komar753210 napisał/a:

A ja mam jedno pytanie jeżeli to jest Mannheim to czemu esesmani mają tablicę rejestracyjne z Karlsruhe?



Zawodnik był tak gruby że aż 70 km wsparcie musiało jechać zanim go obezwładnili xD

Perhydrol

2022-05-07, 15:21
garota napisał/a:

Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpie**ol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. k***a ale społeczeństwo jest zj***ne, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.


pie**olisz takie kocopoły, że w pale się nie mieści. Skoro alkohol wali mi do łba to piję albo w granicach rozsądku, albo wcale. Każdy nieraz jest sfrustrowany czy wk***iony i co? Nic. Jak mam nerwa to idę za miasto na rower odreagować i się trochę zmęczyć a nie naj***ć i robić burdy. Ale taki ulaniec nie przebiegnie 20m, nie mówiąc już o przejażdżce za miasto.