18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsza akcja z Mannheim, pobity nie przeżył.

AndyDy • 2022-05-02, 20:44
Policja twój przyjaciel i pomocnik.


MarcoFoxx

2022-05-02, 20:53
No się zacznie, WLM wyjdzie na ulicę, na stadionach będą się po głowach walić w ramach solidarności z WLM, będą turkom niszczyć i okradać kebaby...

WLM - white lives matter

Manolito666

2022-05-02, 20:57
To policjant robi masaż serca?

Bejker

2022-05-02, 20:58
Po ch*j się szarpał grubas . Należało mu się.

Beka_XD

2022-05-02, 21:03
LOL Buahahah...


Nie trzeba było się stawiać tłustej świni, to by nie dostała zawału...

garota

2022-05-02, 21:25
Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpie**ol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. k***a ale społeczeństwo jest zj***ne, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.

JanJankowski

2022-05-02, 22:01
Ale ma doj***ny bebzol. Wychlał sporo beczek piwa w życiu i kebabów sporo zjadł hehe

AlbertoNihilo

2022-05-02, 22:57
MarcoFoxx napisał/a:

No się zacznie, WLM wyjdzie na ulicę, na stadionach będą się po głowach walić w ramach solidarności z WLM, będą turkom niszczyć i okradać kebaby...
WLM - white lives matter



Walnij się w łeb pacanie. Jakie wlm? Sam sobie wymyślasz te skroty?

WildRose

2022-05-02, 23:18
garota napisał/a:

Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpie**ol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. k***a ale społeczeństwo jest zj***ne, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.



Normalny człowiek co ma poukładane w głowie nie robi się agresywny po alkoholu. Czemu ludzie którzy się potrafią zachować nie mają nigdy problemów z policją. Patusy zgrywają hojraków a potem płaczą oooo policjant zły a Seba taki dobry chłopak był nie zasłużył...

CrookerS

2022-05-03, 00:01
Jak zwykle po niewinnego suką przyjechali :roll:

Zarcik :krejzi: ch*j w dupe autorowi za nagrywke od konca calej akcji :ok:

Autorowi nagrania oczywiscie :ok:

TruckingBigger

2022-05-03, 00:12
MarcoFoxx napisał/a:

No się zacznie, WLM wyjdzie na ulicę, na stadionach będą się po głowach walić w ramach solidarności z WLM, będą turkom niszczyć i okradać kebaby...
WLM - white lives matter



Czarne julki zaczną się kłaść na ulicach w ramach walki z rasizmem wobec białych

trytodie

2022-05-03, 00:21
I tak by umarł z nadwagi i zatoru żył.
A za niewinność nie dostał.

Pi...........22

2022-05-03, 00:27
Interwencja jak zwykle nagrywana od środka także zakładam, że reakcja policji jest prawidłowa, a skutky człowiek to śmieć co nie przestrzega prawa :mrgreen:

Komar753210

2022-05-03, 00:42
A ja mam jedno pytanie jeżeli to jest Mannheim to czemu esesmani mają tablicę rejestracyjne z Karlsruhe? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: