18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsza akcja z Mannheim, pobity nie przeżył.

AndyDy • 2022-05-02, 20:44
Policja twój przyjaciel i pomocnik.


Zasysacz

2022-05-03, 01:08
Ale się wqrwiłem !!! Gdzie jest najbliższy elektormarket ??

Tetrix

2022-05-03, 01:52
Jakiś naćpaniec ostanie podrygi miał jeszcze prawie go ugryzł :catfacepalm:

Zbysław

2022-05-03, 02:10
Bejker napisał/a:

Po ch*j się szarpał grubas . Należało mu się.



To jest taki odruch łapania powietrza gdy cię duszą

Robisz wszystko by przeżyć

35i

2022-05-03, 03:51
JanJankowski napisał/a:

Ale ma doj***ny bebzol. Wychlał sporo beczek piwa w życiu i kebabów sporo zjadł hehe



Żalisz się, że go było stać?

Komar753210 napisał/a:

A ja mam jedno pytanie jeżeli to jest Mannheim to czemu esesmani mają tablicę rejestracyjne z Karlsruhe?



Bo jest oddalone o 67 kilometrów? Policja czasami jeździ na gościnne występy, szczególnie przy imprezach masowych typu marsze, festiwale.

UkrainskaOnuca

2022-05-03, 07:04
Policyjne gówno , mądre w grupie. W sytuacji w której kilku policjantów nie może sobie poradzić z obezwładnieniem człowieka i używa przemocy w postaci bicia pięścią po twarzy powinni być sądzeni jak cywile za pobicie. Skandal że takie gówno tylko przez to że nosi mundur zostaje albo usunięte ze służby albo wyłapuje wyroki w zawiasach. Tfu na ryj policji na całym świecie

AndyDy

2022-05-03, 08:17
Komar753210 napisał/a:

A ja mam jedno pytanie jeżeli to jest Mannheim to czemu esesmani mają tablicę rejestracyjne z Karlsruhe?



Bo to jest Rejon "Baden - Württemberg" dlatego

jan0sik1

2022-05-03, 08:30
garota napisał/a:

Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpie**ol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. k***a ale społeczeństwo jest zj***ne, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.



To że ty jesteś yebanym alkusem to nie znaczy że kazdemu odpiernicza po procentach. Jestem za tym żeby policja mogła uzywać broni za niewykonanie polecenia. Wtedy pozbędziemy się imbecyli i sydu twojego pokroju a świat bedzie piekniejszy.

Aha pisssdeczko. Przez całe życie nie miałem konfliktu z policja ale zawsze do każdego (oprócz baranów twojej maści) odniosze się z szacunkiem i kulturą. Na koniec zacytuje klasyka "..... więc zamknij, k*rwa, ryj..."

lukaszjb

2022-05-03, 09:07
jan0sik1 napisał/a:

To że ty jesteś yebanym alkusem to nie znaczy że kazdemu odpiernicza po procentach. Jestem za tym żeby policja mogła uzywać broni za niewykonanie polecenia. Wtedy pozbędziemy się imbecyli i sydu twojego pokroju a świat bedzie piekniejszy.
Aha pisssdeczko. Przez całe życie nie miałem konfliktu z policja ale zawsze do każdego (oprócz baranów twojej maści) odniosze się z szacunkiem i kulturą. Na koniec zacytuje klasyka "..... więc zamknij, k*rwa, ryj..."


Taki prawilny a za niewykonywanie poleceń by zabijał oj nieładnie pachnie, chyba szambo wyj***ło.

Puczysta

2022-05-03, 09:13
garota napisał/a:

Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpie**ol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. k***a ale społeczeństwo jest zj***ne, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.



Za dużo sierżanta Bagiety to potem masz taki obrońców munduru.

kawior2007

2022-05-03, 09:38
O proszę, z białym to sobie potrafią poradzić

Belweder

2022-05-03, 10:19
garota napisał/a:

Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpie**ol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. k***a ale społeczeństwo jest zj***ne, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.



Super, że w lajkach można odsiać patologie i alkoholików. A Ty przemykasz zasiłek, alkohol, zasiłek, alkohol? Dobrze, że dostał wpie**ol i zdechł :-) Każdy patus, któremu odpie**ala po alko powinien tak skończyć.

psykop

2022-05-03, 12:41
jan0sik1 napisał/a:

To że ty jesteś yebanym alkusem to nie znaczy że kazdemu odpiernicza po procentach. Jestem za tym żeby policja mogła uzywać broni za niewykonanie polecenia. Wtedy pozbędziemy się imbecyli i sydu twojego pokroju a świat bedzie piekniejszy.
Aha pisssdeczko. Przez całe życie nie miałem konfliktu z policja ale zawsze do każdego (oprócz baranów twojej maści) odniosze się z szacunkiem i kulturą. Na koniec zacytuje klasyka "..... więc zamknij, k*rwa, ryj..."



Któregoś dnia ciebie będą bić, bo nie będziesz chciał dobrowolnie opuścić kamienicy 150-letniego żyda. Miej wtedy na tyle przyzwoitości, żeby im podziękować za przykładną służbę.

smiechychichy

2022-05-03, 14:12
Ale pie**olenie czytam. Przecież z tego filmu nie wynika dlaczego koleś umiera. Policja robi swoje, przecież nikt z nas nie chciałby popijać piwka w kawiarence przy naj***nym, krzyczącym kolesiu.

7wporzondku

2022-05-03, 14:54
smiechychichy napisał/a:

Ale pie**olenie czytam. Przecież z tego filmu nie wynika dlaczego koleś umiera. Policja robi swoje, przecież nikt z nas nie chciałby popijać piwka w kawiarence przy naj***nym, krzyczącym kolesiu.


Ta lepiej pic piwko przy naj***nym martwym typie