18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzik fryk myk

Pit89 • 2012-03-13, 16:25
TAki tam filmik z polowania

macleod

2012-03-13, 21:11

BMWswap

2012-03-13, 22:48

BrainOsw

2012-03-13, 23:22
kurde omyłkowo przeczytałem polowanie na dz**ki i z ciekawości odtworzyłem a tu takie ch*jostwo

Xenomorph08

2012-03-14, 01:24
W dupie byliście guwno widzieliście. Dziki potrafią obalić duuuuże połacie pól kukurydzy np. Poza tym ile się słyszy że dziki podchodzą do gospodarstw ludzkich? A jak jakaś loszka wtedy zaatakuje człowieka (nie daj Bóg dziecko) to lament "gdzie są myśliwi, gdzie są myśliwi"!!!

Owszem, sport, owszem zabijanie, ale też regulaca ja populacji i dbanie o szkółki (dziki buhtują). Mięso - zajebioza!!! Kto nie jadł dzika nie wie jak smakuje prawdziwe mięso.

Darz bór wszystkim myśliwym!

Darz ch*j wszystkim hejterom!

BMWswap

2012-03-14, 01:58
Xenomorph08, gÓwno, bo wymienia się na stolec :D

Pit89

2012-03-14, 07:09
dziki się je Pendżinxonks sześ sześ

~tip.top

2012-03-14, 08:03

Rh...........ox

2012-03-14, 10:49
Ale wy jesteście poj***ni :facepalm: Ciekaw jestem jak obrzucicie mnie gównem kiedy nakręcę film gdy zabijam komara. Albo lepiej! Zdepnę mrówkę :evil: Szkoda że nie ma już tego filmiku z króliczkiem, może chociaż jeden z was popełniłby samobójstwo z rozpaczy, to mało ale zawsze jednego mniej.

Kondra

2012-03-14, 18:44
Czytając komenty mam wrażenie, że niektórzy pomylili portale. Na forum ekologów sp***alać, a nie na sadisticu smuty pisać o biednych zwierzątkach.

spiepszaj_dzbanie

2012-03-14, 18:53
Widzę że niektóre ekocioty wolą jak dziki podłażą im pod drzwi, ale nie. Mieszkają w ekologicznym mieście, korzystają z prądu, jeżdżą autem a nie koniem i wiele innych.

sard

2012-03-14, 18:54
żeby zaj***li dzika nożem, zająca z łuku, a niedźwiedzia kastetem - to bym normalnie zaklaskał uszami...

a z broni palnej to nawet mieszkańcy Afryki potrafią zabijać...

także karny ku*as dla myśliwych i nie chodzi mi o biedne zwierzątka, a o szczyt zakłamania w całym ruchu myśliwskim gdzie chodzi tylko o zabijanie, rządzę mordu, ale trzeba naściemniać do tego nazwy z dupy powymyślać - zamiast krew - posoka, zamiast nogi zająca - skoki itp. Czyżby dzięki temu nazewnictwu uzyskiwali +10 do lansu?

Jedras992

2012-03-14, 19:01
Ci co pie**olą o prawach zwierząt zastanówcie się co gadacie. Sami pewnie wpie**alacie mięcho aż się trzęsiecie, więc krówkę czy świnkę też trzeba zabić i z czego macie pasku u spodni, portfele czy buty i kurtki... Też co niektórzy ze skóry i też trzeba zaj***ć zwierzątka...
P.S. A najbardziej rozpie**alają mnie ci co srają się o kotki i pieski, a nie rozumieją, że w innych kulturach zjada się koty i psy, a jak się powie, że w Indiach krowy są święte, to mówią "-Aaaa, to co innego". Banda debili

Avalansh

2012-03-14, 19:23
@ Jedras992

Zaraz ktoś wpadnie i powie, że jest vege i będzie cool. Nie bez powodu ci ludzie są nazywani gównem - gówna nie da się wyeliminować bo każdy sra.

Jedras992

2012-03-14, 19:27
Avalansh, Kiedyś Jeremy Clarkson powiedział, że wegetarianizm jest chorobą i powinno się ją leczyć. Zgadzam się z tym.
Wegusy to pojeby nie jedzą mięsa, ale sery, jajka i ryby tak. Jakby ryba nie była zwierzątkiem... To że nie ma powiek i nie może ich zamknąć z bólu i nie wydaje dźwięków nie znaczy, że nie cierpi :)
A mnie to pie**oli czy cierpi czy nie, bo nie wyobrażam sobie nie żreć mięcha :D

Xenomorph08

2012-03-14, 20:19
Człowiek jest z natury drapieżnikiem:

- oczy z przodu głowy by lepiej lokalizować i oceniać odległość,
- zęby (kły)
- żołądek nie przystosowany do trawienia celulozy