18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziewczyno opalaj się w burce!

Stulejman_IV_Wielki • 2015-07-25, 21:53
Cytat:

Francja: 21-latka pobita przez grupę nastolatek. Powód? Opalała się w stroju kąpielowym (?)
Grupa pięciu nastolatek dotkliwie pobiła 21-letnią kobietę, która postanowiła spędzić słoneczny dzień w jednym z parków w Reims i opalać się w stroju kąpielowym. Powód ataku? Jej zachowanie było "sprzeczne z prawem moralnym".
Do zdarzenia, o którym dziś pisze francuski magazyn "Le Figaro", doszło w środę po południu. Młoda kobieta spędzała czas wspólnie z przyjaciółmi w parku Léo Lagrange w miejscowości Reims. 21-latka opalała się w stroju kąpielowym. To rozwścieczyło grupę pięciu nastolatek, które przechodziły nieopodal.

Najpierw jedna z nich krzyknęła w kierunku kobiety, że jej strój jest "nieetyczny"; domagała się, by ta sięgnęła po dodatkowe nakrycie. Opalająca się 21-latka odparła, że ma prawo ubierać się wedle własnego uznania.

Ta reakcja zdenerwowała grupę dziewczyn, które zaatakowały 21-latkę i dotkliwie ją pobiły. Mimo skutecznej interwencji świadków, musiała zostać odwieziona do szpitala.

Służby błyskawicznie zatrzymały agresywną grupę dziewczyn. Okazało się, że dwie z nich są niepełnoletnie - mają po 16 i 17 lat. Pozostałe są starsze; mają od 18 do 24 lat.



Ciekawe jakiego wyznania były napastniczki? Pewnie buddystki ;-)

Halman

2015-07-25, 21:58
no polki szykujcie trykoty - migrantki nadchodzą

mi...........80

2015-07-25, 22:11
Nie bądźcie hipokrytami Polacy w milionach wpie**olili się na wyspy...


Sov3reign

2015-07-25, 22:12
mitrus80 napisał/a:

Nie bądźcie hipokrytami Polacy w milionach wpie**olili się na wyspy...


Skończ k***a trollować bo nigdy ci to nie szło.
Cytat:

Najpierw jedna z nich krzyknęła w kierunku kobiety, że jej strój jest "nieetyczny"; domagała się, by ta sięgnęła po dodatkowe nakrycie. Opalająca się 21-latka odparła, że ma prawo ubierać się wedle własnego uznania.


Podaj mi jeden przykład czegokolwiek podobnego, jeśli chodzi o zachowanie Polaków za granicą, no dawaj, mądralo j***ny. Polacy nikomu nie narzucają katolickich zwyczajów/praw/moralności. Muzułmanie chcą wpie**alać szariat gdzie się da. To jest fundamentalna różnica i problem.

imakepain

2015-07-25, 22:19
muzułmanie nie są problemem, problemem jest dostęp do broni.

mesjasz19

2015-07-25, 22:53
Mnie tylko dziwi jak poj***ni muszą być Ci rządzący w krajach gdzie multikulti jest ogromnym problemem. Jaki plan jest tych ważniaków, że nic z tym nie robią? Gdyby w moim kraju ktoś zaczął wprowadzać dziwne zasady według własnego widzimisię to bym go w podskokach wyj***ł na zbity ryj.
Wierzę, że u nas nigdy do tego nie dojdzie, jest wśród nas wielu patriotów którzy jak nasi dziadkowie będą walczyć za Polskę do ostatniej kropli krwi.

mi...........80

2015-07-25, 22:55
A co uważasz że dla Brytoli czy Iroli ilość Polaków nie jest problemem? Co za różnica czy coś narzucają? Wystarczy że "zabierają miejsca pracy" czy jakiś tam "socjal", przecież ten argument zawsze leży u podstaw nacjonalizmu i niechęci wobec obcych niezależnie od kraju.

to było do Sov3reign

Sov3reign

2015-07-25, 23:03
mitrus80 napisał/a:

A co uważasz że dla Brytoli czy Iroli ilość Polaków nie jest problemem? Co za różnica czy coś narzucają? Wystarczy że "zabierają miejsca pracy" czy jakiś tam "socjal", przecież ten argument zawsze leży u podstaw nacjonalizmu i niechęci wobec obcych niezależnie od kraju.

to było do Sov3reign


Pracowałem 3 miesiące w UK (fizycznie - w fabryce w wakacje), nie spotkałem się ani razu z przypie**alaniem się do Polaków, ale gadaj sobie co chcesz.

mi...........80

2015-07-25, 23:28
Nie mówię że do każdego Polaka się ktoś dopie**oli, jak ktoś robi swoje i robi dobrze to pewnie nie ma problemu, ale sama ilość Polaków musi wk***iać miejscowych. Ciebie by nie wk***iało 3 miliony Ukrów, Niemców czy Rosjan w Polsce?

lapps

2015-07-25, 23:36
mitrus masz racje, otwarte granice to jest debilizm i do niczego dobrego nie prowadzi

ale, ze się wykłócasz żeby rodacy mieli gorzej to cie do reszty poj***lo

KolekcjonerDobrego

2015-07-25, 23:38
dobrze, że jej łba nie upie**oliły maczetą, - jeszcze

zgonex

2015-07-26, 00:04
Za to naprawdę szanuję muzułmanów. Przede wszystkim za dumę. Polak po tygodniu w japonii dostaje skośnych oczu, po miesiącu w usa zapomina polskiego a po roku zmienia imię z janek na john. arab tymczasem w piątym pokoleniu nada synowi na imię hassan czy mohamed, nie boi się powiedzieć francuzowi w centrum paryża, że ten jest dla niego gównem a jego kobieta k***ą. Nie rozumiem was. Dla was to zaleta, że Polak jedzie gdzieś wp*zdu, robi za śmiecia i do tego jeszcze zapomina skąd pochodzi, w co wierzy, itd.? Taki volksdeutsch - nie niemiec, ale już nie Polak.

grave22

2015-07-26, 00:33
nie przesadzaj... bo to ze dziewczyna sie chciala opalic to nie czyni jej k***a. Prawda jest taka ze gdzie tych brudasow sie nie zalegnie wiecej to od razu zaczynaja wprowadzac swoje prawa i obyczaje. Jak im sie nie podoba to niech wypie**alaja. Jesli Mi sie nie podoba prawo i zwyczaje w ciapakowie to tam nie jade proste.

szefooo

2015-07-26, 01:11
Ja się nie mogę doczekać imigrantów u nas. Czasu kiedy Polacy pokarzą całemu światu jak należy takie zachowania traktować. Jestem w 100% przekonany że w Polsce ta dziewczyna została by podrapana ale napastniczki to by były jedna nogą w kostnicy. Kocham mój kraj za nienawiść do islamu.

ti...........ax

2015-07-26, 01:11
zgonex napisał/a:

Za to naprawdę szanuję muzułmanów. Przede wszystkim za dumę. Polak po tygodniu w japonii dostaje skośnych oczu, po miesiącu w usa zapomina polskiego a po roku zmienia imię z janek na john. arab tymczasem w piątym pokoleniu nada synowi na imię hassan czy mohamed, nie boi się powiedzieć francuzowi w centrum paryża, że ten jest dla niego gównem a jego kobieta k***ą. Nie rozumiem was. Dla was to zaleta, że Polak jedzie gdzieś wp*zdu, robi za śmiecia i do tego jeszcze zapomina skąd pochodzi, w co wierzy, itd.? Taki volksdeutsch - nie niemiec, ale już nie Polak.



Koza wyj***na w dupsko? A może zostawiła cię dla barana? Nie pie**ol.