18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziewczyno opalaj się w burce!

Stulejman_IV_Wielki • 2015-07-25, 21:53
Cytat:

Francja: 21-latka pobita przez grupę nastolatek. Powód? Opalała się w stroju kąpielowym (?)
Grupa pięciu nastolatek dotkliwie pobiła 21-letnią kobietę, która postanowiła spędzić słoneczny dzień w jednym z parków w Reims i opalać się w stroju kąpielowym. Powód ataku? Jej zachowanie było "sprzeczne z prawem moralnym".
Do zdarzenia, o którym dziś pisze francuski magazyn "Le Figaro", doszło w środę po południu. Młoda kobieta spędzała czas wspólnie z przyjaciółmi w parku Léo Lagrange w miejscowości Reims. 21-latka opalała się w stroju kąpielowym. To rozwścieczyło grupę pięciu nastolatek, które przechodziły nieopodal.

Najpierw jedna z nich krzyknęła w kierunku kobiety, że jej strój jest "nieetyczny"; domagała się, by ta sięgnęła po dodatkowe nakrycie. Opalająca się 21-latka odparła, że ma prawo ubierać się wedle własnego uznania.

Ta reakcja zdenerwowała grupę dziewczyn, które zaatakowały 21-latkę i dotkliwie ją pobiły. Mimo skutecznej interwencji świadków, musiała zostać odwieziona do szpitala.

Służby błyskawicznie zatrzymały agresywną grupę dziewczyn. Okazało się, że dwie z nich są niepełnoletnie - mają po 16 i 17 lat. Pozostałe są starsze; mają od 18 do 24 lat.



Ciekawe jakiego wyznania były napastniczki? Pewnie buddystki ;-)

mhroczny_kataryniarz

2015-07-26, 19:40
Moja siostra szła sobie spokojnie angielską ulicą, ubrana zwyczajnie, rozmawiając po polsku przez telefon, i nagle kilku podludzi rasy arabskiej zwyzywało ją od kur*w, kto wie czy gdyby szła mniej uczęszczaną ulicą nie dostałaby przypadkiem wpier*olu od tych zwierzaków.

Ka...........to

2015-07-27, 08:05
@mitrus80

Typowe spojrzenie na temat kogoś kto w Anglii nie pracował i gówno wie a gada. Do jakich pieniedzy? Czemu wszyscy k***a myśla że jak ktoś w Anglii mieszka to odrazu że ma kasy jak lodu. Owszem kasy mam sporo ale tylko na wakacjach w Polsce.

mitrus80 napisał/a:


Skoro ci tak przeszkadzają ciapaci może nie powinieneś tam żyć, przecież nie jesteś u siebie tak czy siak.



Owszem przeszkadzaja mi fanatycy religijni. A to jaką religię sobą reprezentują nie ma najmniejszego znaczenia.
mitrus80 napisał/a:


k***a jakoś Polacy nie lubią o tym trąbić ile polskich dzieci się tam rodzi, ale każdy z was cały czas pie**oli ile tam tych ciapatych rodzin wielodzietnych.



no sporo osob tutaj na sadisticu pie**oli o tych rodzinach wielodzitnych. Szczerze powiedziawszy w anglii z takim pie**oleniem sie nie spotkałem. Wiec to właśnie Polacy (i to raczej Ci żyjący w Polsce) lubia o tym pie**olić.

Kolejna sprawa. Owszem zdecydowałem się na wyjazd do anglii i życie w niej ale nie z powodów o których myślisz. Nie jestem 15 letnim dzieciakiem który myśli że jadąc do Anglii i w niej mieszkając będzie zarabiach ch*j wie ile milionów.
Pozatym mało mnie UE obchodzi chłopie bo ja sobei w polsce również radziłem i mógłbym wrócić i żyć tam w każdej chwili.

mitrus80 napisał/a:


Możecie się teraz wymądrzać i napie**alać na mnie ile wlezie. Pozdrawiam. Z mojej strony to wszystko.



Wymądrzasz to sie Ty. w dodatku pie**oląc głupoty. Pozdrawiam. Z mojej strony dodam tylko że mogłbyć zrobić wszystkim tutaj przysługę - usuń konto.

ja...........03

2015-07-27, 09:57
tym ludziom trzeba dać wybór i wolność np biegać po tundrze albo wybrać między komorą a stryczkiem