18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziewczyno opalaj się w burce!

Stulejman_IV_Wielki • 2015-07-25, 21:53
Cytat:

Francja: 21-latka pobita przez grupę nastolatek. Powód? Opalała się w stroju kąpielowym (?)
Grupa pięciu nastolatek dotkliwie pobiła 21-letnią kobietę, która postanowiła spędzić słoneczny dzień w jednym z parków w Reims i opalać się w stroju kąpielowym. Powód ataku? Jej zachowanie było "sprzeczne z prawem moralnym".
Do zdarzenia, o którym dziś pisze francuski magazyn "Le Figaro", doszło w środę po południu. Młoda kobieta spędzała czas wspólnie z przyjaciółmi w parku Léo Lagrange w miejscowości Reims. 21-latka opalała się w stroju kąpielowym. To rozwścieczyło grupę pięciu nastolatek, które przechodziły nieopodal.

Najpierw jedna z nich krzyknęła w kierunku kobiety, że jej strój jest "nieetyczny"; domagała się, by ta sięgnęła po dodatkowe nakrycie. Opalająca się 21-latka odparła, że ma prawo ubierać się wedle własnego uznania.

Ta reakcja zdenerwowała grupę dziewczyn, które zaatakowały 21-latkę i dotkliwie ją pobiły. Mimo skutecznej interwencji świadków, musiała zostać odwieziona do szpitala.

Służby błyskawicznie zatrzymały agresywną grupę dziewczyn. Okazało się, że dwie z nich są niepełnoletnie - mają po 16 i 17 lat. Pozostałe są starsze; mają od 18 do 24 lat.



Ciekawe jakiego wyznania były napastniczki? Pewnie buddystki ;-)

id...........an

2015-07-26, 01:30
Ooo Polki sobie w kaszę dmuchać nie dadzą! Tu nie Francja, większość obywateli o życie to walczy codziennie, w różnej formie rzecz oczywista. Czy tego chcemy czy nie bliżej nam do ruskich niż na zachód

Oponka

2015-07-26, 01:30
to są typowe k***iszony: jak coś się nie podoba to wpie**ol. nie znają innego rozwiązywania problemów. jak coś jest nie po ich myśli to agresja na pierwszym miejscu. no k***a, dziwię się, że te europejskie k***y im tak pobłażają. tak k***a być nie może. skoro, ktoś się zgadza mieszka u kogoś to na warunkach gospodarza a czy sobie we własnym zkresie odpierala jakiś szariat czy inne ch*jstwo, to jego sprawa

hycel

2015-07-26, 01:41
Chcieli "imigrantów" to teraz mają. Tylko błagam, Polsko, nie pozwól na to. Trzeba pokazać pięść, a nie umilenie zgadzać się na uchodźców.

emdoka3

2015-07-26, 01:50
zgonex napisał/a:

Za to naprawdę szanuję muzułmanów. Przede wszystkim za dumę. Polak po tygodniu w japonii dostaje skośnych oczu, po miesiącu w usa zapomina polskiego a po roku zmienia imię z janek na john. arab tymczasem w piątym pokoleniu nada synowi na imię hassan czy mohamed, nie boi się powiedzieć francuzowi w centrum paryża, że ten jest dla niego gównem a jego kobieta k***ą. Nie rozumiem was. Dla was to zaleta, że Polak jedzie gdzieś wp*zdu, robi za śmiecia i do tego jeszcze zapomina skąd pochodzi, w co wierzy, itd.? Taki volksdeutsch - nie niemiec, ale już nie Polak.




ty k***a debilu nie mierz wszystkich swoją miarą. Polacy też mają swoją dumę a twoje pie**olenie dotyczące diametralnej zmiany odnosi się do błędu statystycznego a wygłaszasz opinię o większości. Co do bojaźni o której napisałeś to jest to zwyczajny chlew nie odwaga. Zastanów się trolu co ty pie**olisz. To że sam zachowujesz się na polskim forum jak śmieć nie znaczy że ogół ma takie same problemy ze sobą. Uwierz baranie że naród polski jest naprawdę szanowany za granicą a te wszystkie stereotypy dyrdymały i brednie o opinii na temat polaków to jest jedynie mały odsetek ludzi którzy albo trafili na pacanów jak ty albo mają takie pojęcie podejście jak ty.

moonelq

2015-07-26, 01:56
Gdzie jest k***a BongMan jak jest potrzebny...

kaelem

2015-07-26, 01:56
Mam wyj***ne na Francję, Niemcy, Szwecję, i tak dalej. Nie obchodzi mnie to, co robi u nich ich rdzenna ludność. Jestem inaczej wychowany. Na schabowym ze świni smażonym na smalcu ze świni, warzywach z ogródka, kompocie, zupie mlecznej z naszej krasuli. Wychowany na naszej ciężkiej historii, urodzony w komunie, dorastający w śmiesznych czasach przeobrażenia. Mam tyle wspomnień, tylu znajomych, wielu kolegów, kilku przyjaciół i tak kocham rodzinę... spokrewnioną i tą z którą za tydzień zwiążę się przez moją najukochańszą narzeczoną, z którą jestem od dziesięciu lat. \tak bardzo kocham zwierzęta, psy szczególnie, wierne i niezawodne. Tak kocham swoją ojcowiznę, Otulinę Parku Biebrzańskiego. Tak kocham miasto, w którym mieszkam połowę życia - Białystok. Tak kocham wolność, szczerą i napędzającą. Nie tą materialną, pedalską i ukierunkowaną. Tak cenię inteligentny humor i inteligentnych oraz szarmanckich ludzi...
i tak mnie wk*** bierze, kiedy załoga debili pisze o wszystkim antagonistycznym do tego o czym napisałem.
Co mnie k***a Francja obchodzi? Ich osły i sprzedawczyki? Zajmijmy się wiązaniem przepasek na oczy swoim okrągłostołowcom. Super tolerancja zachodnia sama sobie wybrała byt daleki od tego, o którym piszę wyżej. Zawsze powtarzałem, że jestem za wprowadzeniem tego bydła do Polski, byki powieziemy na rzeźnię, krowy na mleko, a jałówki na r*chanko. Pchają się do nas i elegancko. W ch*j mamy pastwisk.

iI...........Ii

2015-07-26, 04:25
Oby latem zawsze było można podziwiać w Polsce skąpo ubrane i opalone kobiety.

MaratHS

2015-07-26, 08:08
Szkoda, że takie informacje nie są podawane w mediach. W TVN w Fucktach nic nigdy nie słyszałem aby coś złego mówili na ciapatych, TVP z resztą też. To już powinno dać do zrozumienia, że media są u nas partyjne i zabraniają myśleć. Pokazują tylko jeden "właściwy" tok myślenia... Ciapaci nie są dobrzy, muzułmanie nie są dobrzy, ale co ja tam wiem, rządzący wiedzą lepiej.

Loaloa

2015-07-26, 09:30
Cytat:

Polacy nikomu nie narzucają katolickich zwyczajów/praw/moralności.



O żeś doj***ł do pieca. polactwo pierwsze do całowania dup spasionych watykańskich świń, nadskakiwania im, odgadywania i spełniania ich zachcianek. Wpie**alają się wszędzie ze swoją katolską moralnością i wątpliwej jakości naukami patrona pedofili, niejakiego Wojtyły. Żadna publiczna inwestycja nie może obejść się bez kropienia wodą przez pasibrzucha w sukience, każdą państwową uroczystość swą obecnością "zaszczycają" watykańscy agenci w koloratkach. Wybierz się do PAŃSTWOWEGO przedszkola, szkoły, urzędu, wreszcie do sejmu i senatu i popatrz co wisi na ścianie POWYŻEJ Orła Białego. I przestać bredzić.

KrisCFC

2015-07-26, 10:04
No i ch*je nie napisali nic o kolorze skóry atakujących. Sk***ysyńskie "wolne" media. Powinno się zdjęcia takich upubliczniać, bo jak ktoś jest gościem w danym kraju, to nie ma prawa narzucać nikomu co mu wolno.

Necris

2015-07-26, 12:35
Dobrze, że nikt się tu historii nie uczył, bo byście wiedzieli ile w średniowieczu było w Polsce Niemców

UBcjaPOLSKA

2015-07-26, 13:33
"muzułmanie nie są problemem, problemem jest dostęp do broni. "

...a raczej jego brak.

pablo3z

2015-07-26, 14:48
Ja pie**ole, czytam niektóre posty i sie za głowę łapię! Czy wy na prawde k***a porównujecie Polaków na emigracji z tymi zasrańcami? Sprawa jest prosta! Jedziesz do innego kraju to przyjmujesz zasady tam panujące. Czy to takie trudne? Jakoś Polacy sobie z tym radzą. Przyjeżdża brudas do Ewropy i zaczyna sie rządzić. Przecież to jest chore! Za takie zachowanie powinni deportować od razu. Z drugiej strony - prawda taka - że Francja to nie mój kraj i niech sobie tam przyjmują kogo chcą. Ale Polskę w końcu też to czeka, bo oni zalewają całą Europę. Potem płodzą masę dzieci i siedzą na jakichś socjalach. Europa niedługo nie będzie rządzona przez białego człowieka, tylko przez paćkę muzłumańską a szariat będzie obowiązywał w większości miejsc - czy to oficjalnie czy nieoficjalnie. Ale nie porównujmy gówna z Polakami na emigracji.
P.S. Tak, największym problemem jest brak dostępu do broni. Największym problemem jest polityka prowadzona przez kraje europejskie wobec dzikich. Nie mam nic przeciwko migracji ludzi z miejsca na miejsce. Ale mówię o ludziach, nie o bydle.

Ka...........to

2015-07-26, 16:10
@mitrus80

No większego pajaca to dawno tutaj nie widziałem :lol:

mitrus80 napisał/a:

A co uważasz że dla Brytoli czy Iroli ilość Polaków nie jest problemem? Co za różnica czy coś narzucają? Wystarczy że "zabierają miejsca pracy"



Ilość imigrantów (zwłaszcza w takiej ilości) zawsze będzie problemem, ale nie dla tego że zabierają miejsca pracy. Problem jest dlatego że cała masa ludzi bierze socjal i żyje z tego socjalu w własnych krajach... jest też cała masa ludzi któzy zyją z socjalu w Anglii i nie zamierzają ruszyc dupska do roboty bo wolą się opie**alać bo czemu nie. Calkeim niedawno wszędzie w angielskich mediach trąbili właśnie o tych Polakach co biora socjal i sp***alaja zyć z tego w polsce.

Zgodze się z Toba że imigranci są problem ale k***a nigdy przenigdy nie będę biernie słuchąc czy obserwować jak jakiś pajac stawia na jednej płaszczyźnie problemy ekonomiczne z kulturowymi, zwłaszcza porównując Polaków do turbanogłowych...

I rozwiewając wszelkie wątpliwości. Tak k***a mieszkam w Anglii, jestem j***nym imigrantem więc i mnie to dotyczy.

mi...........80

2015-07-26, 17:32
Kakajetto napisał/a:

@mitrus80


Ilość imigrantów (zwłaszcza w takiej ilości) zawsze będzie problemem, ale nie dla tego że zabierają miejsca pracy. Problem jest dlatego że cała masa ludzi bierze socjal i żyje z tego socjalu w własnych krajach... jest też cała masa ludzi któzy zyją z socjalu w Anglii i nie zamierzają ruszyc dupska do roboty bo wolą się opie**alać bo czemu nie. Calkeim niedawno wszędzie w angielskich mediach trąbili właśnie o tych Polakach co biora socjal i sp***alaja zyć z tego w polsce.

I rozwiewając wszelkie wątpliwości. Tak k***a mieszkam w Anglii, jestem j***nym imigrantem więc i mnie to dotyczy.



Powinieneś jeszcze dodać że jeżeli masz tam ze sobą dziewczynę to pewnie zrobiłeś jej dziecko i żyjecie na kocią łapę żeby pobierać dodatkową kasę za "samotną mnatkę z dzieckiem"

k***a jakoś Polacy nie lubią o tym trąbić ile polskich dzieci się tam rodzi, ale każdy z was cały czas pie**oli ile tam tych ciapatych rodzin wielodzietnych.

Kakajetto napisał/a:

@mitrus80

Zgodze się z Toba że imigranci są problem ale k***a nigdy przenigdy nie będę biernie słuchąc czy obserwować jak jakiś pajac stawia na jednej płaszczyźnie problemy ekonomiczne z kulturowymi, zwłaszcza porównując Polaków do turbanogłowych...



Skoro ci tak przeszkadzają ciapaci może nie powinieneś tam żyć, przecież nie jesteś u siebie tak czy siak.

15 lat temu nawet nie marzyliście o zarobkach w UK a teraz chcielibyście dyktować Angolom co mają robić z mniejszościami które mają kilkusetletnią wspólną historię z Imperium Brytyjskim.

Teraz nagle wszyscy rozumy pozjadali bo zobaczyli kawałek świata. I jeszcze jedno, gdyby nie ta wasza znienawidzona przez was okrutna UE to byście w dupie byli i nigdy do porządnych pieniędzy nie doszli. Możecie się teraz wymądrzać i napie**alać na mnie ile wlezie. Pozdrawiam. Z mojej strony to wszystko.