18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzielny tata

de...........nt • 2015-08-12, 21:45
Dla wszystkich (młodych) sadoli którzy chcą być ojcami, dla ojców również.

Z serii: "ja nie przewinę, ja k***a nie przewinę? ".


zriel

2015-08-13, 22:49
Misiek_KRK napisał/a:


Może się czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz z sensem.
Napisałeś milion razy. Dziecko sra w pieluchę max do 3 roku życia, max 3 razy dziennie co daje max 1100 razy w roku. Czyli 3300 w ciągu swojego pieluchowego srania. Ile ty masz dzieci, że przewijałeś milion razy?



Takie mamy dziwne czasy, że facet pracujący w żłobku już mnie nie zdziwi :)

raskolnikov74

2015-08-14, 02:12
Najdebilniejszy komentarz - najlepszy komentarz. Chyba kazdy zajarzy, ze "milion razy" = "w ch*j razy".

SpijaczWymiotów

2015-08-14, 03:57
Misiek_KRK napisał/a:


Może się czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz z sensem.
Napisałeś milion razy. Dziecko sra w pieluchę max do 3 roku życia, max 3 razy dziennie co daje max 1100 razy w roku. Czyli 3300 w ciągu swojego pieluchowego srania. Ile ty masz dzieci, że przewijałeś milion razy?



Jak będziesz w gimnazjum poznasz pewne słowa/wyrażenia i zrozumiesz sens napisania:

"...milion razy przewijałem swoje dzieciaki..."

Specjalnie dla ciebie pogrubiłem bo widzę, że sobie nie radzisz z językiem polskim. Nadrobisz braki za niecałe 3 tygodnie.

pilatek

2015-09-01, 12:12
Misiek_KRK napisał/a:


Może się czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz z sensem.
Napisałeś milion razy. Dziecko sra w pieluchę max do 3 roku życia, max 3 razy dziennie co daje max 1100 razy w roku. Czyli 3300 w ciągu swojego pieluchowego srania. Ile ty masz dzieci, że przewijałeś milion razy?



Max 3 razy dziennie? Wracaj do simsów, bo chyba tam twoje źródło informacji... Poza tym, w naszym rodowym języku istnieje coś takiego jak wyolbrzymienie. Poczytaj, w słowniku. Taka duża i mądra książka wydawana przez PWN m. in.