18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzielny tata

de...........nt • 2015-08-12, 21:45
Dla wszystkich (młodych) sadoli którzy chcą być ojcami, dla ojców również.

Z serii: "ja nie przewinę, ja k***a nie przewinę? ".


KolekcjonerDobrego

2015-08-12, 21:55
a bobas: luz w dupie!

miałem nadzieję, że może mu jakimś kleksem strzeli

Ri...........to

2015-08-12, 22:04
k***a mać milion razy przewijałem swoje dzieciaki i nigdy nie wpadłem na pomysł żeby się nagrać i wrzucić na sadistitca....

Misiek_KRK

2015-08-12, 22:13
Ricalito napisał/a:

k***a mać milion razy przewijałem swoje dzieciaki i nigdy nie wpadłem na pomysł żeby się nagrać i wrzucić na sadistitca....


Może się czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz z sensem.
Napisałeś milion razy. Dziecko sra w pieluchę max do 3 roku życia, max 3 razy dziennie co daje max 1100 razy w roku. Czyli 3300 w ciągu swojego pieluchowego srania. Ile ty masz dzieci, że przewijałeś milion razy?

19WTJ89

2015-08-12, 22:21
Misiek może srają na okrągło :D

Dreamer

2015-08-12, 22:29
@Misiek_KRK może r*chał chłopina po całej Polsce.

konriixko

2015-08-12, 23:10
ile to razy żona mnie opieprzyła za tego typu podnoszenie za stopy, Misiek_KRK jak dziecku zmieniasz pieluchę 3x dziennie to informuję Cię od razu: To że na opakowaniu piszę np do 4 kilo to nie oznacza że po takiej zawartości pieluchy trzeba ją zmieniać, trzeba znacznie częściej.U noworodka dziennie zmienia się co 3 lub 4 godziny czasami nawali i podczas przebierania w świeżo nałożoną, czepiając się czepiającego odnośnie "miliona" to było specjalne wyolbrzymienie zalatujące sarkazmem...
:roll:

mataertest

2015-08-12, 23:33
Pełen jestem podziwu, że się na tego bachora nie zrzygał. Raz już mu chyba poszło, tylko na nieszczęście zdążył przełknąć

mygyry

2015-08-13, 00:21
Ja pie**ole sensacja dla debili...

idejakprzecinak

2015-08-13, 01:28
ja mam bliźnięta:

1. przez pierwsze 4-6 miesięcy dziecko potrafi srać nawet po 3-6 razy dziennie nie licząc sikania - średnio zmienia się pieluchę co 2-3h. Szczególnie jeśli jeszcze wydala smółkę ale to raczej przez pierwszy tydzień. Dalej powinna być zielona sraczka powoli przechodząca w zółtą aż dojdzie do w miare twardego klocka. W zależnośći od diety.

2. W kolejnych miesiącach stabilizuje się częstotliwość oddawania klocka w miarę jak przechodzimy na coraz bardziej stały pokarm.

3. W wieku 2,5-3 lat potrafi dopie**olić takiego kloca, że się czasem zastanawiam gdzie się to mieści :D

4. W moim przypadku gówno mnie nie obrzydzało u dziecka, może dlatego, że musiałem się opiekować chorym ojcem i jemu też dupę wycierać i myć.

mat84

2015-08-13, 01:43
Co za p*zda. Przewijam już 3 rok (dwójka dzieci) i powiem Wam, że rzyganie po kupie swojego dziecka to pedalstwo...

bartnik1

2015-08-13, 01:58
Straszna pipa a nie tato - prawdziwy facet nie raz radził sobie z bobachem osranym po pachy. Wypłukiwanie klocków z gaci i koszulek to własciwie dzień powszedni, więc zwykłe przewijanko to nawet pikuś nie jest...

ti...........ax

2015-08-13, 02:31
Przecież taka kupka nie śmierdzi, dopiero jak dziecko zaczyna bardziej stały pokarm przyjmować to zaczyna walić.