18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzielny tata

de...........nt • 2015-08-12, 21:45
Dla wszystkich (młodych) sadoli którzy chcą być ojcami, dla ojców również.

Z serii: "ja nie przewinę, ja k***a nie przewinę? ".


norbiman

2015-08-13, 05:37
ciota jakas. mam trojke dzieci. kocham wszystkie.

Ri...........to

2015-08-13, 06:36
Misiek_KRK napisał/a:


Może się czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz z sensem.
Napisałeś milion razy. Dziecko sra w pieluchę max do 3 roku życia, max 3 razy dziennie co daje max 1100 razy w roku. Czyli 3300 w ciągu swojego pieluchowego srania. Ile ty masz dzieci, że przewijałeś milion razy?



Jak policzył !!!! księgowy się znalazł heheh
a teraz zostaw kalkulator weż maczetę i wyjdź na dwór... może znjadziesz jakąś loszke zrobisz jej dzieciaka zaczniesz go przewijac i policzysz ile razy ci wyjdzie. daj znać za 3 lata jaki masz wynik

Misiek_KRK

2015-08-13, 07:17
Ricalito napisał/a:



Jak policzył !!!! księgowy się znalazł heheh
a teraz zostaw kalkulator weż maczetę i wyjdź na dwór... może znjadziesz jakąś loszke zrobisz jej dzieciaka zaczniesz go przewijac i policzysz ile razy ci wyjdzie. daj znać za 3 lata jaki masz wynik



Po pierwsze to był to żart - to ale trudno, nie zrozumiałeś
Po drugie to mnożenie takich cyferek jak 365x3x3 robię w głowie, a nie potrzebuję kalkulatora
Po trzecie to w Krakowie wychodzi się na pole, a nie na dwór
Po czwarte mam żonę i dwoje dzieci i dobrze wiem co znaczy przewijać dziecko.
Po piąte wyluzuj trochę i nie spinaj się z byle pierdoły bo Ci żyłka pęknie

Ri...........to

2015-08-13, 07:35
Misiek_KRK napisał/a:



Po pierwsze to był to żart - to ale trudno, nie zrozumiałeś
Po drugie to mnożenie takich cyferek jak 365x3x3 robię w głowie, a nie potrzebuję kalkulatora
Po trzecie to w Krakowie wychodzi się na pole, a nie na dwór
Po czwarte mam żonę i dwoje dzieci i dobrze wiem co znaczy przewijać dziecko.
Po piąte wyluzuj trochę i nie spinaj się z byle pierdoły bo Ci żyłka pęknie



i kto tu się spina....

ziu

2015-08-13, 08:10
Misiek_KRK napisał/a:


Może się czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz z sensem.
Napisałeś milion razy. Dziecko sra w pieluchę max do 3 roku życia, max 3 razy dziennie co daje max 1100 razy w roku. Czyli 3300 w ciągu swojego pieluchowego srania. Ile ty masz dzieci, że przewijałeś milion razy?



k***a już w którymś z rzędu temacie robisz z siebie debila. Ty masz 37 lat? Za ch*ja w to nie uwierze... Jest jeszcze opcja numer dwa, a mianowicie, że jesteś sp***oliną życiową i dzieci nie masz w tym wieku (może to i lepiej dla społeczeństwa). Małe dziecko sra max trzy razy dziennie? Skąd to urwałeś?
Po drugie pisał o przewijaniu, a po sikaniu też trzeba przewinąć, no ale przecież jesteś ograniczonym trollem internetowym, który ma zapewnie 14 lat i czeka na powrót do gimbazy.

Dodam Ci jeszcze sp***olino umysłowa, że jest takie słowo w języku polskim jak wyolbrzymienie.

Przechodząc wreszcie do meritum: też k***a nie wpadłem na to, żeby nagrywać i wrzucić to do internetu jak przebieram moje córki, ale chyba teraz to modne. Czekać tylko na selfie podczas srania na kiblu...

Piękny

2015-08-13, 09:19

@Misiek_KRK
Może się czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz z sensem. Dziecko przez pierwsze 2 miesiące życia sra nawet 10 razy dziennie.

godfather1982

2015-08-13, 09:30
Lol ... zabawni faceci sam mam corke przebieralem od malenkiej kruszynki do tej pory juz ma 3 ,5 roku ,, jedno mnie ciekawi czy na ich wlasna kupe tez maja odruchy wymiotne i tez prosza zony o wytarcie pupci i spuszczenie wody w kibelku baja normalnie baja

Misiek_KRK

2015-08-13, 11:07
Piękny napisał/a:


@Misiek_KRK
Może się czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz z sensem. Dziecko przez pierwsze 2 miesiące życia sra nawet 10 razy dziennie.



No proszę kolega młody, a jednak podchodzi do tematu na luzie.
PS
Moje dzieci maja już 7 i 9 lat więc wyrosłem z pieluch.
Ale jakoś nie przypominam sobie aby srały 10 razy na dobę.
Ale możliwe.

maudite

2015-08-13, 12:04
Podstawowa zasada przy przewijaniu dziecka - nie oddychać nosem!!!

Mercury001

2015-08-13, 13:03
"Zesraj się a nie daj się" :-)

Corey_09

2015-08-13, 13:21
A ja nie będę miał tego problemu, bo nie zamierzam mieć dzieci, no i nie będę się babrał w gównie :D




Crappy storm time :krejzi:

Misiek_KRK

2015-08-13, 13:29
Corey_09 napisał/a:

A ja nie będę miał tego problemu, bo nie zamierzam mieć dzieci, no i nie będę się babrał w gównie :D


Poczekaj kilka latek. Już niejeden tak mówił, a teraz biega z dzieckiem i udaje konika, albo pieska.

Corey_09

2015-08-13, 13:59
@up tu się mylisz, czy swoje czy cudze, żadnego bym na plecy nie wpuścił bo jedna operacja na kręgosłup w życiu mi wystarczy.

Baku93

2015-08-13, 18:54
Misiek_KRK napisał/a:


Może się czepiam, ale jak już coś piszesz to pisz z sensem.
Napisałeś milion razy. Dziecko sra w pieluchę max do 3 roku życia, max 3 razy dziennie co daje max 1100 razy w roku. Czyli 3300 w ciągu swojego pieluchowego srania. Ile ty masz dzieci, że przewijałeś milion razy?



Czego się głupio pytasz, ma 1000000/3300 = 303,(03) dzieci.