18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci i pisak w roli głównej

TomdeX • 2013-11-10, 11:29
Ale mamy zdolne dzieci w tej Polsce... :samoboj:



Już się bawią w doktora. :lodowka:

wbijam

2013-11-10, 12:01
Gdzie byli rodzice? Brak więzi i poczucia bezpieczeństwa,milczał.Miał pecha i pisak w dupie.
szkoda ,że nie słoik.

bloodwar

2013-11-10, 12:29
Tak wygląda całe polskie społeczeństwo - r*chają Was nieustannie w dupę przy każdej okazji a Wy wolicie cierpieć i milczeć niż cokolwiek zrobić... I tak chodzicie z tym pisakiem w dupie od lat

krille11

2013-11-10, 12:56
Mógł z tym iść do księdza. Po dogłębnych oględzinach by to znalazł

zderealizowany

2013-11-10, 12:58
To nie jest materiał na sadola. Wolałbym artykuł + zdjęcia trupów jego oprawców.

psiwytrysk

2013-11-10, 14:38
Pisak w dupie? Bez sensu.

denisso

2013-11-10, 14:43
A może jest ciekawy świata i chciał sprawdzić jak to jest ;> Wstyd się przyznać to zwala winę na wyimaginowanych kolegów..

klasz

2013-11-10, 16:02
Ehhh teraz dzieciaki sobie w dupę pisaki wkładają, szerzy się homoseksualizm, a kogo to wina kościoła w którym jest masa zboczeńców gwałcących dzieci.

@wbijam A co mają do tego rodzice, brak więzi i poczucia bezpieczeństwa to go skłoniło aby dać sobie wsadzić coś w kape? To jest raczej coraz niższy poziom IQ polskiej młodzieży i to jest problem a nie twoje kościelne wywody co ty syn proboszcza?

BongMan

2013-11-10, 17:59
We Włatcach Móch było, że Maślana sobie wsadzał flamastry w dupę.

aa...........am

2013-11-10, 18:01
rozumiem ze to cos na zasadzie chipu w areszcie domowym?

Tupolew18

2013-11-10, 18:58
Do dupy z takim pisaniem :-P

karinawaw

2013-11-10, 19:07
Jakim trzeba być frajerem ,żeby dać sobie włożyć długopis w dupę.. mnie też próbowali gnębić w szkole ale wdałam się w parę bójek i zawsze walczyłam o swoje. Teraz jedyne co mi wsadzają w tyłek to penisy i za moją zgodą ;)

2m...........ad

2013-11-10, 19:13
po prostu pożyczyli mu długopis, dobrzy kumple

bloodwar

2013-11-10, 19:14
@karinawaw - nie ma się czym chwalić! (ale filmik jakiś mogłabyś nakręcić i wrzucić na harda :-P

Plecionkarz

2013-11-10, 19:17
bloodwar napisał/a:

Tak wygląda całe polskie społeczeństwo - r*chają Was nieustannie w dupę przy każdej okazji a Wy wolicie cierpieć i milczeć niż cokolwiek zrobić... I tak chodzicie z tym pisakiem w dupie od lat



Właśnie największy problem jest w tym, że każdy mówi "was" zamiast "nas". Też jesteś częścią społeczeństwa. A zgrywanie obserwatora który jest ponad to jest właśnie jednym z typowych zachowań przez które jest ch*jowo. Bo to przecież odpowiedzialni są "oni" a nie "my".

karinawaw napisał/a:

Jakim trzeba być frajerem ,żeby dać sobie włożyć długopis w dupę.. mnie też próbowali gnębić w szkole ale wdałam się w parę bójek i zawsze walczyłam o swoje. Teraz jedyne co mi wsadzają w tyłek to penisy i za moją zgodą ;)



Odezwała się paniusia która myśli, że potrafi wybrnąć bohatersko z każdej sytuacji a tak na prawdę nigdy nie była wystawiona na długotrwałą bezradność i brak szansy na poprawę. Swojemu małemu synowi też powiesz że jest frajerem jak go ktoś tak potraktuje?