18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dzieci i pisak w roli głównej

TomdeX • 2013-11-10, 11:29
Ale mamy zdolne dzieci w tej Polsce... :samoboj:



Już się bawią w doktora. :lodowka:

maldini

2013-11-10, 19:18
"Nadal bardzo ciężko jest cokolwiek z niego wydobyć" - trochę ironicznie.

plArc

2013-11-10, 19:25
Teraz ksiądz na parafii już wie skąd miał tą kropkę na czubku penisa cały czas.

Loaloa

2013-11-10, 19:27
Cytat:

Już się bawią w doktora.



Raczej w księdza.

karinawaw

2013-11-10, 19:41
Plecionkarz napisał/a:


Odezwała się paniusia która myśli, że potrafi wybrnąć bohatersko z każdej sytuacji a tak na prawdę nigdy nie była wystawiona na długotrwałą bezradność i brak szansy na poprawę. Swojemu małemu synowi też powiesz że jest frajerem jak go ktoś tak potraktuje?



Masz rację. Różni są ludzie i trzeba by wejść w cudzą skórę żeby się dowiedzieć dlaczego się nie stawiał. Napewno rodzice skopali sprawę. Niby po fakcie mówili o tym ,że widzieli ,że coś się złego z nim dzieje, ale to pewnie pod media taka gadka. Prawda jest taka ,że wiele rodziców nie ma czasu na rozmowę z dzieckiem. Albo po prostu nie chce im się wdawać w taką rozmowę a dziecko też niechętnie z takimi problemami się uzewnętrznia. No i zawiniła szkoła. Nauczyciele też często przymykają oko na wiele rzeczy.
Polecam film "Nasza Klasa". To bardzo mocny film pokazujący właśnie dramat gnębionego ucznia. Zostawia sporą rysę na bani.

Miki6830

2013-11-10, 19:44
O k***a :D Moje okolice

sadol6969

2013-11-10, 19:57
może sam sobie włożył

Polak88

2013-11-10, 20:02
karinawaw napisał/a:



Masz rację. Różni są ludzie i trzeba by wejść w cudzą skórę żeby się dowiedzieć dlaczego się nie stawiał. Napewno rodzice skopali sprawę. Niby po fakcie mówili o tym ,że widzieli ,że coś się złego z nim dzieje, ale to pewnie pod media taka gadka. Prawda jest taka ,że wiele rodziców nie ma czasu na rozmowę z dzieckiem. Albo po prostu nie chce im się wdawać w taką rozmowę a dziecko też niechętnie z takimi problemami się uzewnętrznia. No i zawiniła szkoła. Nauczyciele też często przymykają oko na wiele rzeczy.
Polecam film "Nasza Klasa". To bardzo mocny film pokazujący właśnie dramat gnębionego ucznia. Zostawia sporą rysę na bani.




Oglądałem ten film kilka lat temu i dopiero zdałem sobie sprawę w jakim byłem niebezpieczeństwie przecież któryś z tych ćwoków mógł oszaleć i wlecieć do szkoły z kałachem i mnie odstrzelić :]

A skoro już się przyznajesz,że anal nie jest Ci obcy to może najebiemy się jak szpaki a potem będziemy j***ć całą noc?Tak na dobre zakończenie weekendu

BongMan

2013-11-10, 20:08
karinawaw napisał/a:

Teraz jedyne co mi wsadzają w tyłek to penisy i za moją zgodą ;)


A dobrze ci chociaż płacą?

hgh

2013-11-10, 20:21
Plecionkarz: laski na tym portalu mają penisy, więc uważaj co o karinie piszesz. ;-)

Wwa pozdrawia tak BTW.

ZmianaNicka

2013-11-10, 20:28
tylko pisak? BongMan to pewnie zwiedzajac swiat przez ostatnie 150lat trzymal tam co popadnie

Natej

2013-11-10, 20:32
Sam se w dupala wsadził tego pisaka, a teraz ściemnia :amused:

ChomikAdrian

2013-11-10, 20:44
Całe szczęście że rozwinąłem.

Plecionkarz

2013-11-10, 20:51
hgh napisał/a:

Plecionkarz: laski na tym portalu mają penisy, więc uważaj co o karinie piszesz. ;-)

Wwa pozdrawia tak BTW.



nie ma czegoś takiego jak laska z penisem, co najwyżej pedał z doprawianymi cyckami

Rafixo

2013-11-10, 21:02
Włożyć koledze pisak w dupe XDDDD

SO GAAAAAAAY



Kiedyś to po lekcjach się szło za garaże i było załatwione wszystko, ale widzę że w tych czasach jakieś inne sposoby są praktykowane...

MateuszMmz

2013-11-10, 21:07
karinawaw Nie trzeba oglądać żadnych filmów, wystarczy się rozejrzeć wokół albo przeżyć samemu. A jakie kto wyciągnie z tych obserwacji wnioski to jego sprawa i jego życie