18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadostwo zaczyna sie panoszyc i u nas.

ejdzbikej • 2017-06-25, 18:30
Cyuje autora filmu:
'"Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne. Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać... Nie chciałem. Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem.
A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej."

Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpie**ol i deport. Nie mozemy sobie dac wejsc na glowe jak reszta zachodu

sumka

2017-06-25, 20:08
Miliony takich filmików z wąsatymi Januszami, narwanymi karkami, niedoj***nymi byłymi gimbusami i można by tak wymieniać i większość o niebo lepsza od tego gówna a już się spuszczacie.

Magik2501

2017-06-25, 20:10
Niezwyciężony napisał/a:

Teraz rozumiem czemu nie chcecie tu imigrantów, jak się jakiś pucuje to zwieszacie p*zdy i tylko "dobra dobra uspokój kolegę" wy się ich zwyczajnie boicie :amused:
Było mu wyj***ć bułę, masz nagrane że sam się prosił a na psach to by pewnie jeszcze poprawili, na 100% spadłby z krzesła na komendzie ;-)



Owszem, mógł go pobić. A mógł też zachować się jak Biały Człowiek, na co też się zdecydował.

TB303

2017-06-25, 20:16
Magik2501 napisał/a:



Owszem, mógł go pobić. A mógł też zachować się jak Biały Człowiek, na co też się zdecydował.


Czyli być p*zdą, która boi się postawić na swoim? Jak ci będą dziewczynę napastować, to też zachowasz się jak "na białego człowieka przystało" i dodatkowo pozwolisz im ją zgwałcić? Prawdziwy z ciebie mężczyzna!

Dżizas_kurde

2017-06-25, 20:21
Cytat:


Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpie**ol i deport.


To czemu mu tego nie powiedziałeś/zrobiłeś jak miałeś okazje ?
Trzeba było mu powiedzieć że takie chamstwo to może sobie uprawiać u siebie a tobie przeszkadza nie to czego słucha tylko jak tego słucha. Jakby rękę wyjął trzeba było mu zaj***ć gonga, spadłby na ziemię jak sos z kebaba....

A tymczasem żalisz się w internecie (i to jeszcze na sadolu) że jakiś ciapak na ciebie nakrzyczał ? i jeszcze "kolego" ?

Stary... k***a.... wpie**ol to się należy tobie a nie jemu, przełożyć przez kolano i pasem na dupę prać ile wlezie !

I co ty robiłeś w ogóle w MOPSIe ? wk***ił cie bo dostał większy zasiłek ?!

SzwordSznayder

2017-06-25, 20:26
ejdzbikej napisał/a:


Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpie**ol



To czemu mu nie wpie**olisz?

djboss2

2017-06-25, 20:30
nakrecil akcje i p*zda:)

SirMajkel

2017-06-25, 20:38
nie wiem co było wcześniej więc nie oceniam, zauważę tylko, że wyszli wszyscy już podk***ieni, więc coś tam pewnie sobie pyskowali wcześniej i nie jest to żadnym ewenementem bo w naszym pięknym kraju chamów nie brakuje.

BigDaddyD

2017-06-25, 20:39
Spokojnie, jeszcze ten gównoskóry burak się przewiezie. A wy bohaterskie cwaniaczki jak będziecie mieć rodzinę i ją utrzymywać, to będziecie inaczej gadać.

Foto123

2017-06-25, 20:46
Ludzie, przecież autor postu nie jest autorem filmu.... Sam nawet cytuje autora filmu.

Asmodean

2017-06-25, 20:50
Niezwyciężony napisał/a:

Teraz rozumiem czemu nie chcecie tu imigrantów, jak się jakiś pucuje to zwieszacie p*zdy i tylko "dobra dobra uspokój kolegę" wy się ich zwyczajnie boicie :amused:
Było mu wyj***ć bułę, masz nagrane że sam się prosił a na psach to by pewnie jeszcze poprawili, na 100% spadłby z krzesła na komendzie ;-)



Nie wiem czy zauważyłeś, ale gość był z kolegą a mimo to Polak wyszedł pod urząd nagrywając ich czym dodatkowo mógł by prowokować tego araba.
Więc twój argument to inwalida.

Cheeki

2017-06-25, 20:57
MrowkarzPL napisał/a:

Ludzie, przecież autor postu nie jest autorem filmu.... Sam nawet cytuje autora filmu.



Nie wymagaj zbyt wiele od gimbów, jeszcze nie przerabiali czytania ze zrozumieniem.

se...........ed

2017-06-25, 21:00
Za pedalskie , nie POLSKIE i ciotexowe nagranie filmiku , zamiast załatwienia sprawy jak się należy piwa nie będzie .
Mało tego - gdyba ta brudna k***a zrobiła coś takiego w naszej knajpie , to sam by stamtąd nie wyszedł . a pogróżki przez telefon przyniosły by efekt jeszcze gorszy . miałby rozj***ny łeb i koniec. nie wiem skąd jesteś , ale w naszych rejonach na samą myśl o gównoskórych aż się wszystko gotuje. smutne to w ch*j że zachowałęś się jak ciota.

ejdzbikej

2017-06-25, 21:06
Dżizas_kurde napisał/a:


To czemu mu tego nie powiedziałeś/zrobiłeś jak miałeś okazje ?
Trzeba było mu powiedzieć że takie chamstwo to może sobie uprawiać u siebie a tobie przeszkadza nie to czego słucha tylko jak tego słucha. Jakby rękę wyjął trzeba było mu zaj***ć gonga, spadłby na ziemię jak sos z kebaba....

A tymczasem żalisz się w internecie (i to jeszcze na sadolu) że jakiś ciapak na ciebie nakrzyczał ? i jeszcze "kolego" ?

Stary... k***a.... wpie**ol to się należy tobie a nie jemu, przełożyć przez kolano i pasem na dupę prać ile wlezie !

I co ty robiłeś w ogóle w MOPSIe ? wk***ił cie bo dostał większy zasiłek ?!



Umiesz czytac debilu? To nie jest moj film o czym swiadczy pierwsze zdanie nad nim :amused:

mar077

2017-06-25, 21:16
Trza go bylo zbombardowac!!