18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadostwo zaczyna sie panoszyc i u nas.

ejdzbikej • 2017-06-25, 18:30
Cyuje autora filmu:
'"Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne. Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać... Nie chciałem. Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem.
A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej."

Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpie**ol i deport. Nie mozemy sobie dac wejsc na glowe jak reszta zachodu

HalfGod

2017-06-25, 21:37
Tak się przyglądam społeczeństwu, które uważa się za Polaków, a nie cebularzy takich jak ten gościu kaleczący język polski. Chłop miał rację zasady społeczne są proste. Każdy robi co chce, ale nie przeszkadzając, szkodząc i wadząc nikomu w otoczeniu. Słuchał muzy ok, ale są k***a słuchawki nikt nie musi słuchać tego co on. Drugie lub palenie w budynku i kipa zrzucenie pod siebie jak j***na świnia to jest cywilizowane? Nikt z otoczenia nie pisnął słówkiem, żeby pomóc gościowi - j***ni Tchórze! Ani Łup, ani stuk, ani słówka i nawet pie**olnięcia. To jest polskie podejście? Posłuchajcie ROTY! Kim jest prawdziwy Polak to czyny i postawa człowieka pokazuje czy jesteś Polakiem czy Cebularzem.

Dla gościa co nagrał materiał piwko! Mało jest takich cwaniaków co będą się napie**alać z dwoma typami na raz. Nagrał jest w sieci - spoko, dobre chłopaki z rewiru wiedzą co mają robić. Przywitać panów z chlebkiem (siłą partyzanta) i solą (do ran, niech ch*jki cierpią). Oni są mocni tylko w mordzie i kupie, a Polacy co nie potrafią się bić, jednoczyć w imię tych samych zasad społecznych?

Potem dzwonią, żeby materiał zniknął, bo wiedzą że w tej zagrodzie zwanej III RP jest bydło i Polacy. Jeden Polak jest warty więcej niż 40 germańców, 100 cebularzy lub nieskończąną ilość bydła(ludzie nie mający swojej woli)/(niemy - niemówiący po polsku).

Polacy nie bójcie się nagrywajcie, wrzucajcie do sieci - chętni i utalentowani rodacy się sami znajdą. NARÓD to jedna rodzina, a rodzinę każdy chce bronić. Swoich braci i sióstr nie damy skrzywdzić, ale sami będziemy ich karać jak będą odpie**alać manianę.

tranzystor

2017-06-25, 21:37
Jakby ktoś pojechał do USA, przyfurczał do amerykanina i kazał mu wypie**alać w jego własnym kraju, to podejrzewam, że najbliższym samolotem zostałby deportowany do dziury, z której wypełzł.

Wans

2017-06-25, 21:47
Dobra nie oceniajcie goscia ktory nagrywal, nie kazdy jest takim kozakiem jak Wy. Gosc byl sam, tamtych dwoch. Ciekawe co Wy byscie zrobili.
Wracajac do tematu, zauwazyliscie ze ten cwe* mowi Polakowi zeby sp***alal, ze ma isc itp. Mowi mu co ma robic w jego (naszym) wlasnym kraju? Poj***lo chyba tego cwe*a.
Szkoda ze na chlopaczkow nie trafili, ale jakk to mowia; predzej czy pozniej trafi kosa na kamien :roll:

Halibut

2017-06-25, 22:19
Niezwyciężony napisał/a:


Było mu wyj***ć bułę, masz nagrane że sam się prosił a na psach to by pewnie jeszcze poprawili, na 100% spadłby z krzesła na komendzie ;-)



Co k***a? Od razu by się zleciało całe bydło z gazet wyborczych i innych gówien, policja by wypuściła a nawet by loda zrobili z połykiem brudasom bo nie wolno karać ciapatych bo to już rasizm. Polak by był szkalowany do końca życia w pracy, mediach i na ulicy.

Sadistic to promil promilów społeczeństwa. Życie poza tymi czarnymi ramkami jest zupełnie inne.

jebiewdupelewaka

2017-06-25, 22:45
jaka p*zda bezczelna, ale pewnie do czasu
co robi , gdzie brudzi, też nie jednemu info się przyda

MatiLodz

2017-06-25, 22:52
dobrze kolego ze zwrociles mu uwage. tez bym tak zrobil. tylko poczekalbym na zewnatrz zeby wystartowal do mnie z lapami. jeszcze smie na ciebie mowic rasista... brudny brudas

Loaloa

2017-06-25, 22:59
Awanturująca się cebula o mało nie dostała bęcków w "swoim" kraju. Jak ja z was kisnę robaki.

atomboy

2017-06-25, 23:04
w krakowie będąc w markecie auchan, przy kasie jego mość dyskusyjnego koloru starego gówna, w kolejce za mną zaczął na mnie zwyczajnie napierać, po 1 zwróconej uwadze nie przestał. Dostał bułę nie bułką a że ważył z zakupami jakieś 50kg to mu się wtyczka wypięła. Skończyło się na pospiesznym oddaleniu się z miejsca bez zakupów :D . Tylko, że to był jakiś hindus ale ja tam nie rozpoznaję ich. shit to shit

mati35mm

2017-06-25, 23:13
Uuuuuuuu on chyba nie wie ze to nie jest Francja

kenzol

2017-06-25, 23:20
Nawet obcokrajowiec w Warszawie zachowuje się jak typowy Warszawiak :-) To miasto ma coś w sobie...

Zenon997

2017-06-26, 00:15
ja bym zrobił porządek jakbym tam był, wystarczyłoby mieć gaz i dziadowi psiknać w mordę, nie trzeba się nawet bić a już komuś można trochę dac odporu. W każdym razie może udałoby się go zidentyfikować, jak groził przez tel itp.

matti1987

2017-06-26, 00:23
Trzeba mu było powiedzieć że nie jest u siebie, i to on ma wypie**alać. A jak łapy idą w ruch to machnąć go przez łeb i tyle. :idzwch*j:

MultiPhantom

2017-06-26, 01:51
Czemu owy " kolega " jeszcze stał jak powiedział do Ciebie sp***alaj? Właśnie takimi (w gruncie rzeczy inteligentnymi ) słowami zachód wygląda jak wygląda. Oczywiście polityka to kurestwo, ale strzał powinien zarobić. Z kolei jak nazwałby mnie rasistą... Uśmiech na twarzy i bym przyznał racje.

Hvsarz

2017-06-26, 05:05
A co Ty w OPS chciałeś?

Wiewór

2017-06-26, 08:42
Ostatnio siedząc w ogródku przed blokiem słyszę nagle przej***ny jazgot. Napie**ala umuca umca umca. Zacząłem się rozglądać w poszukiwaniu hałasu. Zdziwiłem się bo nigdzie nie dostrzegłem ani stutingowanej 20 letniej beemki ani nawet dziurawej calibry.
Po chwili za bloku wychodzi kwiat polskiej młodzieży w koszulach patriotycznych. Gibają się jak j***ne małopoludy. Jeden z sebastianów wyklętych niósł na swych barkach ogromny głośnik jak jakiś j***ny ork dobosz z władcy pierścieni.

Także kolor skóry a wk***ianie innych pasywnie agresywnym zachowaniem nie ma narodowości.