18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadostwo zaczyna sie panoszyc i u nas.

ejdzbikej • 2017-06-25, 18:30
Cyuje autora filmu:
'"Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne. Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać... Nie chciałem. Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem.
A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej."

Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpie**ol i deport. Nie mozemy sobie dac wejsc na glowe jak reszta zachodu

sereek3011

2017-06-26, 10:16
Jakbym był kolego na twoim miejscu to taką bym wypie**olił mu lafetę żeby od razu wracał do tego ciapackiego kraju a i drugi tez ocZywiście z obligu a ty zachowałeś sie jak picza

tranzystor

2017-06-26, 10:26
sereek3011 napisał/a:

Jakbym był kolego na twoim miejscu to taką bym wypie**olił mu lafetę żeby od razu wracał do tego ciapackiego kraju a i drugi tez ocZywiście z obligu a ty zachowałeś sie jak picza




Biorąc pod uwagę twój pseudonim "serek", jedyna wątpliwość, czy zesrałbyś się od razu ze strachu, czy podczas ucieczki.

Bronsonnn

2017-06-26, 11:28
Tyle sie mówi o tym jak to tych ciapakow bedzie się napie**alac a tu gosciu obsral zbroje. Nie ma co sie bać tylko odrazu walic na p*zde.

fiflok-siusiak

2017-06-26, 16:36
Miękka faja jesteś i tyle w temacie.

waloos

2017-06-26, 17:12
Eh na sadolu to większość debili jednak.
Przecież na filmie to nie autor filmu.
Po głosie i zachowaniu stawiam, że to może być dojrzały mężczyzna w wieku 50-60 lat.

Po co ma zaczynać awanturę jak wie, że nie ma siły?
Na dodatek tam jest dwóch gości, to co on sam by zrobił?

invrobson

2017-06-26, 19:45
Ten islamista jest w ch*j podobny do jednego z członków ISIS obywatelstwa polskiego :samoboj:

kenzol

2017-06-26, 19:52
Zenon997 napisał/a:

ja bym zrobił porządek jakbym tam był, wystarczyłoby mieć gaz i dziadowi psiknać w mordę, nie trzeba się nawet bić a już komuś można trochę dac odporu. W każdym razie może udałoby się go zidentyfikować, jak groził przez tel itp.


Czekam na filmik na sadolu z walki gazowych fighterów :-)

szamanthc

2017-06-26, 21:06
c**a jesteś ciapol brudas we własnym kraju ci pojechał, było tego nie dodawać tylko wstydu sobie narobiłeś i nam przez takie p*zdy jak ty oni się czują jak u siebie. A jak byś mu wyj***ł to na pewno by ci ktoś pomógł . Pajac z ciebie

Gilera1231

2017-06-28, 15:29
Wyłapanie go to kwestia czasu .

Sulimczyk

2017-07-08, 23:19
A ja abstrah*jąc od tej waszej gównoburzy i mierzenia ku*asów kto bardziej by mu naj***ł, tak tylko sprostuję, że to ormianin, nie arab ;-)