18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek za kierownicą

mac112112 • 2017-04-14, 20:51
Dziadek zapomina od czego są lusterka oraz kierunkowskazy

rumcio

2017-04-15, 22:17
a to ze wyprzedza przy wyjezdzie z jakiegos zakładu i przed krzyżówką to już ch*j? a może peugotem tyle co koparke dogonił ?

U mnie jak kiedyś przypadkiem włączyła się taka ścieżka dźwiękowa jak u tego kierowcy, to wyj***ło całą elektryke w samochodzie i pożar glośników :D

zairland

2017-04-15, 22:32
rumcio napisał/a:

a to ze wyprzedza przy wyjezdzie z jakiegos zakładu i przed krzyżówką to już ch*j? a może peugotem tyle co koparke dogonił ?

U mnie jak kiedyś przypadkiem włączyła się taka ścieżka dźwiękowa jak u tego kierowcy, to wyj***ło całą elektryke w samochodzie i pożar glośników :D



Tak- ch*j z tym! Każdy wyjazd jest oznaczony jako podporządkowana więc i tak masz obowiązek rozejrzeć się w obie strony czy ktoś czegoś nie wyprzedza! Może i dopiero co dogonił, ale przy wyprzedzaniu to ten który rozpoczął manewr pierwszy- ma pierwszeństwo, więc nawet jeśli " tyle co koparke dogonił" to czy zmienia to fakt, iż jest pie**olonym zagrożeniem bo nie spojrzał w lusterka?. Nawet Policja dała by za to mandat peguotowi, a nie temu kierowcy z " taką ścieżka dźwiękową :idzwch*j: ".