18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek za kierownicą

mac112112 • 2017-04-14, 20:51
Dziadek zapomina od czego są lusterka oraz kierunkowskazy

angeloparty

2017-04-15, 11:42
W końcu dwóch ogarniętych, bo już zaczynałem się bać że wszystkie komentarze będą takich debili jak tych u góry :D

Eleir

2017-04-15, 12:27
Widać, kto siedzi na sadisticu. p*zdy, które wloką się wszędzie 40km/h a jak ktoś ich wyprzedzi to przez cały tydzień w domu opowiadają jak to jakiś pirat o mało nie spowodował wypadku i ich do rowu nie zepchnął. Ostatnio taka sytuacja, jedzie jakaś fabia 40km/h mojej miejscowości, ograniczenie co prawda do 50 ale drogi puste, przechodniów zero praktycznie i zawsze sobie tam jadę na spokojnie 70-80 na czwórce ledwo 2 tys obrotów, no to wyprzedzam na długiej prostej spokojnie z dużym odstępem. Co robi p*zda z fabii? Nagle włączył się kierowca rajdowy bo jak ktoś mógł Janusza pana wsi ze skody wyprzedzić, siedział idiota mi na zderzaku przez jakieś 4-5 kilometrów w tym dwa nie udane manewry wyprzedzania gdzie prawie na czoło wyjechał, później duża góra, ja dalej czwórka, 2 tys obrotów jazda na spokojnie 80km/h, szyba lekko uchylona słyszę jak janusz w fabii 1.2 redukcja i pod czerwone pole nak***ia byle na zderzaku się utrzymać. Później z górki mnie wyprzedził (ja dalej ta sama prędkość), tylko po to, by za kilometr skręcić w prawo na zjeździe. Jedzie jakieś gówno 40 ale jak ktoś wyprzedzi to k***a zniewaga i tryb rajdowy się odpala, a jakbym nie wyprzedził to ta sp***olina pewnie by całą drogę tyle jechała :D

RYJ23

2017-04-15, 12:35
haha dokladnie,a ten kretyn wyzej bedzie jeszcze pie**olil ze go wk***ia jak ktos cala kolumne wyprzedza bo jak on moze ! jak k***a jezdzic nie umiesz to jedz komunikacja miejska a nie potem takie p*zdy jada za koparka 20km/h przez 10km ale jak chcesz wyprzedzac to on tez k***a sie wjebie

Chędogi_Rzułf

2017-04-15, 12:38
Eleir napisał/a:

Widać, kto siedzi na sadisticu. p*zdy, które wloką się wszędzie 40km/h a jak ktoś ich wyprzedzi to przez cały tydzień w domu opowiadają jak to jakiś pirat o mało nie spowodował wypadku i ich do rowu nie zepchnął.


Święte słowa! Takie niedzielniaki, zawalidrogi, p*zdy i lamusy za kółkiem są tak samo niebezpieczni co piraci drogowi, no ale o tym się nie mówi, bo to jakoś mało medialne.

Cytat:

Później z górki mnie wyprzedził (ja dalej ta sama prędkość), tylko po to, by za kilometr skręcić w prawo na zjeździe. Jedzie jakieś gówno 40 ale jak ktoś wyprzedzi to k***a zniewaga i tryb rajdowy się odpala, a jakbym nie wyprzedził to ta sp***olina pewnie by całą drogę tyle jechała :D


Takich to uwielbiam :mikolaj:
Najgorsze raki na drodze - wyjeżdża z jakiejś bocznej, wymusza pierwszeństwo, powolutku rozpędza się do 60 na drodze z ograniczeniem do 90, po czym za 2 kilometry skręca w kolejną boczną... Jak jest taki ruch, że ciężko wyjechać z tej bocznej a tobie się tak bardzo spieszy, to przynajmniej włączając się do ruchu przyspiesz do tych 90 tak żeby nie zmuszać nikogo do hamowania...

białywęgorz

2017-04-15, 13:09
A ch*j, a wiadomo czy wyprzedzi? Nie raz jechałem za kimś, kto jechał za koparką, bo mu się nie śpieszy, rozpoczął manewr przyspieszania i nikt nie miał prawa mu go k***a przerywać.

Absdef

2017-04-15, 14:03
GabKraj napisał/a:

Ok, powinien popatrzeć w lusterko, ale widzisz, że jedzie jakaś koparka, którą i tak by wyprzedzili, więc po co zapie**alasz i na siłe musisz być pierwszy?



Kto ci kupił prawo jazdy? Koleś wykonuje prawidłowy manewr wyprzedzania a dziadek pakuje się na jego pas bez oglądania się do okoła, wymuszając pierwszeństwo.

żmij

2017-04-15, 14:10
Kolejny negroidalny król szos.

GabKraj

2017-04-15, 14:23
Absdef, nie przeczę, że manewr wykonany prawidłowo. W dodatku tytułowy 'dziadek' na lewy pas wyjechal tak ślamazarnie że ja pie**ole. Chodzi mi o to, że czasami trzeba włączyć umiejętność przewidywania i zwolnić zamiast się pchać, bo właśnie przez takiego dziadka można wylądować w rowie.
Prawko zdałem, a nie kupiłem ;)

BrianGriffin

2017-04-15, 14:50
Nie chodzi o to, że słucha innej muzyki, bo to co leciało nie jest muzyką. Powinien wlecieć do rowu i poprawić koparką ;-)

Pigwaranek

2017-04-15, 18:06
Eleir napisał/a:

Widać, kto siedzi na sadisticu. p*zdy, które wloką się wszędzie 40km/h a jak ktoś ich wyprzedzi to przez cały tydzień w domu opowiadają jak to jakiś pirat o mało nie spowodował wypadku i ich do rowu nie zepchnął.


Wlasnie przez takich polaczkow jak Ty ( z calym szacunkiem do normalnych Polakow) na naszych drogach jest tak niebezpiecznie. Przepisy i ograniczenia sa dla frajerow, ja jade 80km/h po miescie bo mam pastucha w tdi i jestem szlachcicem. Droga rowna, auto sprawne, co sie moze stac? Przeciez to tylko obszar zabudowany gdzie roi sie od przechodniow, w tym dzieci, ktore nie zawsze mysla zanim cos zrobia. Tu sie zapie**ala a nie wlecze przepisowa 50-tka!

Donwasyll

2017-04-15, 18:09
Velture napisał/a:


No to dodam troszeczkę urozmaicenia i powiem, że masz małego ku*asa.

Lepiej?



Mhh w sumie lepiej .
PS : Odkąd ostatni raz miałeś go w ustach to trochę urósł .. kiedy wpadniesz w odwiedziny ?

lechu92

2017-04-15, 19:38
GabKraj napisał/a:

Ok, powinien popatrzeć w lusterko, ale widzisz, że jedzie jakaś koparka, którą i tak by wyprzedzili, więc po co zapie**alasz i na siłe musisz być pierwszy?



Jak nie wyprzedzał to zaczął inny wyprzedzać. Gość ma racje

Neton

2017-04-15, 20:28
Ludzie większość z baranów którzy tu piszą negatywnie o tym gościu co wyprzedzał to chyba tylko po dużych miastach jeździ. Ilekroć na krajówkach gdzie masz 90km/h to barany 60-70km/h max jadą i to potrafi tak nawet sześciu baranów jechać w odległościach od siebie 2,5 m do 3,5 m jechać. Już nie raz musiałem 6 nawet takich opiździelców wyprzedzać. PS. Najbardziej się boje kobiet w SUVach wyprzedzać, one są nie do ogarnięcia. AAA I policja powinna karać piratów i takich zawalidróg z całą premedytacją.

arkulik

2017-04-15, 21:29
GabKraj napisał/a:

Ok, powinien popatrzeć w lusterko, ale widzisz, że jedzie jakaś koparka, którą i tak by wyprzedzili, więc po co zapie**alasz i na siłe musisz być pierwszy?



Np po to, że minęło względnie w ciul czasu żeby manewr rozpocząć lub chociaż kierunkowskaz wrzucić, za koparką jedzie ślimak i wcale nie bardziej żwawy kolega, dopiero 3ci samochód wyprzedza.

Jak refleks nie działa to się albo nie wyprzedza albo sprawdza 3 razy.

ceglak

2017-04-15, 21:52
GabKraj napisał/a:

Ok, powinien popatrzeć w lusterko, ale widzisz, że jedzie jakaś koparka, którą i tak by wyprzedzili, więc po co zapie**alasz i na siłe musisz być pierwszy?



Bo kurna nikt z jadących wcześniej nie bierze za wyprzedzanie, mimo że można? Przez takich pacanów są najgorsze wypadki - mam nadzieję, że dziadek odpowie za to wymuszenie pierwszeństwa. Dobrze, że gość miał jako tako gdzie uciekać :/