18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwaj Ukraincy gościnnie w Polsce

zygmuntor • 2016-08-21, 12:03
Pasażer "Europejczyk", stawia się naszej służbie celnej. Nie chce zostać w samochodzie i wdaje się w dyskusję. Najpierw kwestionuje zasadność zatrzymania "bez powodu", potem pyta się czy u nas jest demokracja, czy komunizm. Nie chce wykonywać poleceń funkcjonariuszy i zostać w samochodzie podczas kontroli

W źródle autor filmu został zjechany komentarzami swoich pobratymców :mrgreen:

Dexterous

2016-08-22, 18:10
Szangti napisał/a:

ukraincy to nie ludzie



No, za to Ty człowiek pełnym ryjem jesteś ;) :idzwch*j:

Dżizas_kurde

2016-08-22, 19:41
Cytat:


ukraincy to nie ludzie


Za ten komentarz z którym oczywiście zgadzam się jak z mało którym masz u mnie piwo.
Jak będziesz w rzeszowie to się odezwij albo daj numer konta.
Nienawidzę tego tałatajstwa gorzej niż cyganów...

U nas to jest chociaż prawo i kultura... u nich jest svołocz i tradycja blać ich mać.

MIhau_

2016-08-22, 23:14
Niedaleko mnie niemcy non stop stoją przy moście granicznym po swojej stronie i zatrzymują na wyrywkowe kontrole auta, ale "HURR DURRR NA ZACHODZIE POLICJA NIE KAŻE ZA NIC". A k***a fotoradar jebie zdjęcie jak przekroczysz o 5km/h (znam z autopsji) i jest schowany w jakiejś wiosce za domem sołtysa.

Kondra

2016-08-22, 23:22
fiattt napisał/a:


Zastanawiałem się jakiś czas temu żeby nie zgłosić ustawy obywatelskiej: Podatek mandatowy - każdy z kierowców płaci np. 500zł rocznie i likwidujemy rutynowe kontrole drogowe, poza kontrolami alkoholowymi które przy nowych alkomatach trwają max 30 sekund, typu otwierasz okno, dmuchasz i jedziesz dalej. Oszczędziło by to czasu, nerwów i pieniędzy podatników.



Chyba Cię popie**oliło gościu... :roll:

Bartors

2016-08-23, 11:43
W USA nie ma rutynowej kontrolii z tego co pamiętam. Na zachodzie (Ełropy) są przynajmniej w kilku krajach.

premium122

2016-08-23, 14:17
fiattt napisał/a:

ty zwyrolu!
to jest w ogóle jakiś dziwny twór postkomunistyczny. Byłem trochę na zachodzie i żaden, powtarzam żaden radiowóz nas nie kontrolował, nawet nikt krzywo nie patrzał w naszą stronę, tylko raz sami podjechaliśmy do stojącego na parkingu radiowozu bo się zgubiliśmy ( GPSy nie były wtedy takie dostępne). Policja powinna zatrzymywać jak popełnisz jakiś błąd lub wykroczenie, czy inne przestępstwo drogowe a nie często stosowanie "polowanie" czyli wybranie ofiary, wyruszenie za nim i jazda do skutku aż popełni bład. Dajcie mi człowieka, ja znajde na niego paragraf. Do tego w Polsce jak i krajach byłego ZSRR policja i Milicja urządza "rutynowe kontrole" czyli stacjonarne polowanie: zatrzymują losowo i szukam na siłę do czego się doj***ć bo trzeba limit mandatów wystawić. Nie ma samochodu w tym kraju do którego nie można sie doj***ć. Nie ma. Zatrzymał mnie pies w dwuletnim wtedy aucie i tak długo szukał (a ponad 40 minut to trwało) aż znalazł: Dwa razy mu maskę musiałem otworzyć i w końcu doj***ł się za słabe mocowanie akumulatora - dodam tylko że fabryczne i nigdy nie ruszane od wyjazdu z salonu. Przyjąłem mandat w wysokości 50zł i poleciał dowód bo nie chciało mi się dłużej stać - mój czas jest cenniejszy niż te zasrane 50 czy 100zł . Podjechałem od razu z kontroli na stację, diagnosta zaczął się śmiać i opowiadać że nie takie rzeczy już widział za co zabierali d.rejstracyjny, wystawił kwit, skasował 20zł i po kilku dniach odebrałem dowód. I tego typu przygód mam non stop - zaraz odezwą się tacy, co ich nigdy nikt nie kontrolował - tak, jak ktoś jeździ do pracy 2 kilometry i do biedry na rogu po zakupy raz w tygodniu, ale ja walę po 400-500km dziennie po mieście, 6 dni w tygodniu.

Zastanawiałem się jakiś czas temu żeby nie zgłosić ustawy obywatelskiej: Podatek mandatowy - każdy z kierowców płaci np. 500zł rocznie i likwidujemy rutynowe kontrole drogowe, poza kontrolami alkoholowymi które przy nowych alkomatach trwają max 30 sekund, typu otwierasz okno, dmuchasz i jedziesz dalej. Oszczędziło by to czasu, nerwów i pieniędzy podatników.



Na ten zachod to sie chyba udawales autokarem i cala droge przespales.

Na zachodzie kontrole sa takie same jak u nas dotyczy to takze stacjonarnych lapanek jak sie wyraziles.
Widywalem takie w niemczeczech i we francji chociaz mnie osobiscie przez wiele lat jazdy zatrzymala policja w niemczech tylko raz i to za polskie blachy.Ot stali sobie na parkingu przy autostradzie i jak zobaczyli auto z polskimi numerami to specjalnie polecieli za mna i zatrzymali.
Czepiac sie nie bede bo kontrola byla w pelni rutynowa i do pie**oly zadnej sie nie przyczepili.Ot na cudzoziemca trzeba miec oko tak jak i tutaj.

W profilu masz wpisane wiek 33 lata a takie banialuki wypisujesz ze to wrecz nieslychane.
Policja cie nie kontroluje zeby ci wlepic mandat tylko z innego powodu.