18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dwaj Ukraincy gościnnie w Polsce

zygmuntor • 2016-08-21, 12:03
Pasażer "Europejczyk", stawia się naszej służbie celnej. Nie chce zostać w samochodzie i wdaje się w dyskusję. Najpierw kwestionuje zasadność zatrzymania "bez powodu", potem pyta się czy u nas jest demokracja, czy komunizm. Nie chce wykonywać poleceń funkcjonariuszy i zostać w samochodzie podczas kontroli

W źródle autor filmu został zjechany komentarzami swoich pobratymców :mrgreen:

nelbox

2016-08-21, 12:11
wow. ależ niesamowitą akcję nagrał.
powinieneś bana dostać za wrzucanie takiego gówna.
kolejny frajer łapiący wirtualne piwa "na murzyna", "na Ukraińca", "na motocyklistę"

facet85

2016-08-21, 12:27
proponuję trochę pospamować "ludziom" na youtube po polsku :)

zygmuntor

2016-08-21, 12:47
nelbox napisał/a:

wow. ależ niesamowitą akcję nagrał.
powinieneś bana dostać za wrzucanie takiego gówna.
kolejny frajer łapiący wirtualne piwa "na murzyna", "na Ukraińca", "na motocyklistę"


Po pierwsze, jak można się łatwo domyślić, nie ja nagrałem. A po drugie, nie mam nic przeciwko normalnym Ukraińcom (ani nawet murzynkom (ładnym), czy motocyklistom). Nie lubię za to głupiomądrych cwaniaczków, którzy się stawiają w sytuacji, kiedy nikt nic do nich nie ma. Rutynowa kontrola mająca na celu sprawdzenie, czy nie ukradli tej beemki jakiemuś Helmutowi stała się dla Ukrainca pretekstem do prowokowania funkcjonariuszy służby celnej naszego nieszczęśliwego kraju. A to mi się dość mocno nie spodobało.

~Velture

2016-08-21, 13:23
Ciekawe czy takie kozaki byli jak zielone ludziki im krym aneksowali.

kapelan_szturmowy

2016-08-21, 13:33
zygmuntor napisał/a:

ani nawet murzynkom (ładnym)

ty zwyrolu!
zygmuntor napisał/a:

Rutynowa kontrola

to jest w ogóle jakiś dziwny twór postkomunistyczny. Byłem trochę na zachodzie i żaden, powtarzam żaden radiowóz nas nie kontrolował, nawet nikt krzywo nie patrzał w naszą stronę, tylko raz sami podjechaliśmy do stojącego na parkingu radiowozu bo się zgubiliśmy ( GPSy nie były wtedy takie dostępne). Policja powinna zatrzymywać jak popełnisz jakiś błąd lub wykroczenie, czy inne przestępstwo drogowe a nie często stosowanie "polowanie" czyli wybranie ofiary, wyruszenie za nim i jazda do skutku aż popełni bład. Dajcie mi człowieka, ja znajde na niego paragraf. Do tego w Polsce jak i krajach byłego ZSRR policja i Milicja urządza "rutynowe kontrole" czyli stacjonarne polowanie: zatrzymują losowo i szukam na siłę do czego się doj***ć bo trzeba limit mandatów wystawić. Nie ma samochodu w tym kraju do którego nie można sie doj***ć. Nie ma. Zatrzymał mnie pies w dwuletnim wtedy aucie i tak długo szukał (a ponad 40 minut to trwało) aż znalazł: Dwa razy mu maskę musiałem otworzyć i w końcu doj***ł się za słabe mocowanie akumulatora - dodam tylko że fabryczne i nigdy nie ruszane od wyjazdu z salonu. Przyjąłem mandat w wysokości 50zł i poleciał dowód bo nie chciało mi się dłużej stać - mój czas jest cenniejszy niż te zasrane 50 czy 100zł . Podjechałem od razu z kontroli na stację, diagnosta zaczął się śmiać i opowiadać że nie takie rzeczy już widział za co zabierali d.rejstracyjny, wystawił kwit, skasował 20zł i po kilku dniach odebrałem dowód. I tego typu przygód mam non stop - zaraz odezwą się tacy, co ich nigdy nikt nie kontrolował - tak, jak ktoś jeździ do pracy 2 kilometry i do biedry na rogu po zakupy raz w tygodniu, ale ja walę po 400-500km dziennie po mieście, 6 dni w tygodniu.

Zastanawiałem się jakiś czas temu żeby nie zgłosić ustawy obywatelskiej: Podatek mandatowy - każdy z kierowców płaci np. 500zł rocznie i likwidujemy rutynowe kontrole drogowe, poza kontrolami alkoholowymi które przy nowych alkomatach trwają max 30 sekund, typu otwierasz okno, dmuchasz i jedziesz dalej. Oszczędziło by to czasu, nerwów i pieniędzy podatników.

buczkog

2016-08-21, 16:30
O co ta gównoburza. Nie podoba się to wyp***ajać do siebie i tam se bronić demokracji.

da...........za

2016-08-21, 16:32
Do "fiatt": Ja też byłem za zachodzie. Bajki i bzdury opowiadasz.

kapelan_szturmowy

2016-08-21, 17:01
Cytat:

: Ja też byłem za zachodzie. Bajki i bzdury opowiadasz.

Chyba że jechałeś przeładowaną lawetą. Albo gdy masz na imię Janusz. Wtedy się zgadzam. Jak jedziesz osobówką z której nie odpadają progi to nikt na Ciebie uwagi nie zwraca. Powiem więcej: pierwszy i jedyny raz prowadziłem auto na kurewskim poweselnym kacu właśnie w Niemczech. I pierwszy raz idąc ulica piłem piwo, i też nikt na to uwagi nie zwracał. Fakt że miałem lęki przed jakimś odpowiednikiem straży miejskiej, ale rodzina wyprowadziła mnie z błędu że to u nich normalne.

Cyrk

2016-08-21, 17:43
Niech teraz pojedzie do Arizony sprawdzać stan demokracji wysiadając z auta bez pozwolenia ;)

A co do kontrolowania Polaków na zachodzie to zjeździłem osobówką praktycznie całą unię i praktycznie wszystkie kontrole jakie mi się trafiły to był jakiś spasiony niemiec 10 km od polskiej granicy, który za swoje ch*jowe życie musi obwiniać Polaków...

szogunek

2016-08-21, 18:09
a ja tylko wam przypomne, ze jestesmy obecnie w strefie szengen czy jak to sie pisze i mamy obowiazek sprawdzac, kazdego z nie szengen, czy:
1. nie przewozi ponadnamiorowej ilosci fajek, ktore na ukrainie kosztuja 11 chrywien
2. nie przewozi alkoholu, ktory za litr na ukrainie kosztuje 100 chrywien (ten lepszy)
3. nie przewozi j***nej broni do donbasu czy na krym
tak trudno to zrozumiec? rownie dobrze mogli tego, ktory nie wykonywal polecen sluzby celnej odstrzelic i powiedziec, ze terrorysta lub inny ch*j i by bylo gites, i tak szacun dla celnikow, ze tak grzecznie go potraktowali

~Velture

2016-08-21, 18:11
Cytat:

Nie podoba się to wyp***ajać do siebie i tam se bronić demokracji.


Cytat:

bronić demokracji


To są dwa słowa których oni nie znają. Użyte w jednym zdaniu to w ogóle głupieją.

Jacierpiedole

2016-08-21, 18:36
bali się że banderowcy cycki by im poucinali nożem