18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwaj Ukraincy gościnnie w Polsce

zygmuntor • 2016-08-21, 12:03
Pasażer "Europejczyk", stawia się naszej służbie celnej. Nie chce zostać w samochodzie i wdaje się w dyskusję. Najpierw kwestionuje zasadność zatrzymania "bez powodu", potem pyta się czy u nas jest demokracja, czy komunizm. Nie chce wykonywać poleceń funkcjonariuszy i zostać w samochodzie podczas kontroli

W źródle autor filmu został zjechany komentarzami swoich pobratymców :mrgreen:

czerczil

2016-08-21, 22:51
qrwa pala gamonia w potylice lac i patrzec czy rowno puchnie, zeby banderowiec zapamietal gdzie sie znajduje!

moris93

2016-08-22, 00:16
"Jak jedziesz gdzieś do jakiegoś państwa to poczytaj chociaż o prawie. Podczas kontroli musisz słuchać poleceń, masz siedzieć w aucie to siedź. Ciesz się, że to nie USA bo byś kulkę w kolano dostał i cześć ;p"
Komentarz.

55TIGER39

2016-08-22, 02:51
fiattt napisał/a:

Chyba że jechałeś przeładowaną lawetą. Albo gdy masz na imię Janusz. Wtedy się zgadzam. Jak jedziesz osobówką z której nie odpadają progi to nikt na Ciebie uwagi nie zwraca. Powiem więcej: pierwszy i jedyny raz prowadziłem auto na kurewskim poweselnym kacu właśnie w Niemczech. I pierwszy raz idąc ulica piłem piwo, i też nikt na to uwagi nie zwracał. Fakt że miałem lęki przed jakimś odpowiednikiem straży miejskiej, ale rodzina wyprowadziła mnie z błędu że to u nich normalne.




ahh ty k***a idioto.


Wiesz czemu nikt Cie nie zatrzyma do kontroli?
Bo nie musza dupy ruszać z radiowozu.

Jadą sobie spokojnie za dupą i sprawdzają po j***nych blachach nawet kiedy byłeś pod burdelem. Coś nie nie zgadza dopiero haltują.

Keepo

2016-08-22, 03:51
Co za łeb j***ny z ukrainy. j***ć te ścierwa! Się tego teraz namnożyło i będzie się panoszyć jak u siebie k***a... Własnych ziem obronić nie potrafili i w dalszym ciągu jakoś im to nie wychodzi :homer:

modoc

2016-08-22, 05:44
Za pyskowanie dla przykładu wezwax SG. Niech zabiorą wixy i deportują. Oraz zakaz wjazdu na rok przynajmniej. j***ni upaińcy.

madufo

2016-08-22, 06:44
Fiattt
Czytam twoje wypociny i jestem za aborcją. Po pierwsze na tym "wspaniałym" zachodzie tez zatrzymuja do rutynowej kontroli panie obiezyswiat. Ustawa mandatowa to największa głupota jaka kiedykolwiek słyszałem. Kto by takich debili jak ten co kule w łeb dostał kasowal ? Tam się nie zatrzymał do rutynowej kontroli.

warhead

2016-08-22, 09:24
Ta, na super_postępowym_niekomunistycznym zachodzie nie ma rutynowych kontroli... Gówno prawda. Kiedyś właśnie w ramach rutynowej kontroli doj***li mi w Austrii 100EUR mandatu za niewłaściwe umocowanie palety z towarem (Transit, zamknięta paka, sekcja towarowa oddzielona od kabiny, zafoliowana paleta po prostu stała, a nie była przypięta pasami).
Albo jak za gówniarza (z 15 lat temu) wracaliśmy z ziomkami z Niemiec, to na postoju bardzo nie spodobałem sie psom. Sprawdzanie papierów + pan otworzy bagażnik. Jechałem XMem, także auto bardzo prowokujące ;)

DarthMoon

2016-08-22, 09:41
Jeździłem osobówkami po wielu cywilizowanych krajach świata i tylko w Polsce zatrzymują na "rutynową kontrole" drogową lub podczas akcji "trzeźwy poniedziałek" od tak stoi funkcjonariusz na środku drogi i bada kierowców jadących w dwóch kierunkach.
Dodam jeszcze, że policjanci w krajach w których byłem, nie są od "jeba*ia ludzi"(ten tekst usłyszalem od znajomego policjanta z drogówki), tylko od pilnowania porządku i służenia w każdej sytuacji ludziom.


Jechalem us route 91 do Los Angeles, nie wiedziałem którym zjazdem zjechać i zatrzymałem się na pasie awaryjnym, żeby popatrzeć w mapę(nie te czasy, żebym miał nawigacje). Zatrzymał się za mną radiowóz i policjant co się stało. Powiedziałem co i jak, to chłop kazał za sobą jechać pokazał gdzie i jeszcze na koniec z uśmiechem zamachał.

resident

2016-08-22, 09:59
Do czego to doszlo ze Polscy funkcjonariusze musza juz po rusku gadac.

Kacapstwo to jedyne scierwo co uwaza sie za panow swiata i nie musza nawet odrobiny Polskiego znac.

8michal7

2016-08-22, 11:17
mogli ich po prostu zastrzelić..

Sz...........an

2016-08-22, 11:32
Naszych zatrzymują czy nie przemycają fajek z Ukrainy a Ukrainiec się dziwi, że go zatrzymali...



Powiem krótko: robią z byle gówna olimpiadę i na siłę chcą wynaleźć jakieś nadużycie u funkcjonariuszy.

oroboros

2016-08-22, 11:35
LoL no niezłe obieżyświaty. Nie ma w Dojczach "Bitte Folgen"? Jak raz ruszyliscie dupe z domu na zachód to mogli was nie zatrzymać. Oczywiście, że są rutynowe kontrole na zachodzie. Beż żadnego powodu. Zatrzymywali mnie jak jeżdziłem dużym i prywatnie osobowym. Przy prywatnych podróżach kontrola zazwyczaj ograniczała sie do pokazania dokumentów, a raz mi kazali wysiąść z samochodu, otworzyć bagażnik i sobie tam pogrzebali jak równierz w schowkach w srodku auta. Francja, Hiszpania mnie zatrzymywali rutynowo ale to jak duzym jechałem, nie wiem jak osobowe bo nigdy tak daleko nie zajechałem prywatnie.

Tak że rutynowe kontrole istnieją na zachodzie, szczególnie przy granicach ale nie tylko.

wildu88123

2016-08-22, 11:51
@DarthMoon i wcześniej @fiattt
Strasznie ciekawe historyjki macie, z chęcią poczytałbym ich więcej, gdyby miały w sobie trochę logiki... Bo widzicie, ja przykładowo jeżdżę już 10 lat, niemal codziennie na krótkich i w ch*j długich odcinkach ( po Polsce) i ani razu nie zatrzymano mnie do rutynowej kontroli, nigdy nie dostałem mandatu, ale wyobraźcie sobie, że zdaję sobie sprawę, że coś takiego jest możliwe w najbliższej przyszłości. Gdybyście nie ogarnęli, to już tłumaczę - to, że akurat na Was nie trafiło, nie znaczy, że czegoś takiego u nich nie ma.
I wytłumaczcie mi jeszcze co jest nie tak z rutynową kontrolą? Zdajecie sobie sprawę ilu nietrzeźwych kierowców można złapać tym sposobem? Nie jestem ogarnięty w temacie, ale pewnie co jakiś czas trafi się jakieś kradzione autko itd.
Osobiście nigdy nie spotkałem się, żeby policjant na siłę próbował znaleźć jakąś usterkę, ale wiem, że i tacy się zdarzają. Wolę to przeboleć, niż akceptować wujka Janusza, który nawet po butelce umie ładnie zachować się na drodze.

Parzo

2016-08-22, 13:42
Ta na zachodzie nie ma rutynowych kontrol. greenzchutze podjezdza i tylko wymach*je lizaczkiem i drze morde bitte ausfart. a potem przepie**alają cały bagaj, w każdej osobówce. ta ta...

ianmoone

2016-08-22, 16:03
Przetłumaczy ktoś? Nie znam języka podludzi