18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dużo zdrowia towarzyszu wyzwolicielu

~Velture • 2022-07-24, 19:56
i na order zasłużyliście towarzyszu kamracie za walkę z faszyzmem :krejzi:


Kot_Schrodingera

2022-07-24, 22:36
szkoda chłopa, nie jego wina że wysłali go na tą rzeź

kapelan_szturmowy

2022-07-24, 22:42
Powoli zaczynam mieć mieszane uczucia. Z jednej strony to kacap, głupi, tępy, bezmyślny, a z drugiej ... młody człowiek. Jak już powoli widać na filmikach, niewiele się różni od tego, do którego strzela. Miał marzenia, życie, plany. Był rozkaz i poszedł. U nas w latach 60-tych, 70-tych czy 80-tych też był rozkaz i nikt nie pytał czy chcesz czy nie chcesz iść strzelać do swoich.... . Możecie już wyzywać od onuc i agentów.

Dorik

2022-07-24, 22:45
Ci koledzy to sadyści :D klaszczą w jego towarzystwie hehe

polakwrocek

2022-07-24, 22:47
Niech mu jeszcze żebra wytną to przynajmniej sam sobie obciągnie.

TylkoPiSResztaToKurwy

2022-07-24, 22:50
Coś mu w rękach wyj***ło może saper, ja na jego miejscu i tak cieszyłbym się że żyję, może na farcie jakaś renta wpadnie

Szary_Jeleń

2022-07-24, 23:00
Tak się śmiejecie, a co z używaniem papieru w toalecie?

pankruk

2022-07-24, 23:29
Kot_Schrodingera napisał/a:

szkoda chłopa, nie jego wina że wysłali go na tą rzeź



To trzeba było siedzieć na dupie u siebie albo się poddać przy pierwszej okazji. Co k***a ślepy był jak do ludzi strzelali z karabinów, moździerzy i innego gówna? Żadna głębsza myśl typu "do kogo właściwie prujemy" go nie naszła? Wszyscy latają tam z telefonami z dostępem do internetu to jak wkraczali do jednej czy drugiej wiochy to nie mógł sobie sprawdzić na mapie gdzie właściwie wylądował? Wojna jak wojna, standardowo dramat zwykłych ludzi w imię interesów.

baronturbina

2022-07-25, 00:21
TrzyDwaJeden napisał/a:

Koledzy wiedzą że mogą do j***ć bezkarnie od tyłu bo bez rąk niewiele zrobi XD


A tam od razu bez karnie. Wyglada na takiego co lubi pośladki rozchylić.

Bul_od_bytu

2022-07-25, 00:38
Medal warty tyle co odznaka w Battlefield. Przynajmniej salutowanie ma już z głowy :D

Justynka99

2022-07-25, 03:02
O dwie kończyny za dużo sk***ysynowi zostawili. Ale przynajmniej świat jest o tyle bezpieczniejszy, że za spust już nigdy nie pociągnie. A i dla niego korzyści, bo pewnie lodówkę i pralke zajebac zdążył.

zlosnik

2022-07-25, 05:24
Ruska k***a w wersji okrojonej XD

dadar123

2022-07-25, 06:14
Kriuk napisał/a:

To trzeba było siedzieć na dupie u siebie albo się poddać przy pierwszej okazji. Co k***a ślepy był jak do ludzi strzelali z karabinów, moździerzy i innego gówna? Żadna głębsza myśl typu "do kogo właściwie prujemy" go nie naszła? Wszyscy latają tam z telefonami z dostępem do internetu to jak wkraczali do jednej czy drugiej wiochy to nie mógł sobie sprawdzić na mapie gdzie właściwie wylądował? Wojna jak wojna, standardowo dramat zwykłych ludzi w imię interesów.



To przygłup, jak 90% społeczeństwa w kacapii, ale, mimo że moje poglądy na ruSSkich bandytów są już zapewne znane, szkoda mi gościa. Głupi, nieświadomy, bez własnego światopoglądu, ot, ruski przygłup, który wylądował w kacapii nie z własnej winy. Podejrzewam, że dla niego wojna to ciągle ta z 17 mgnień wiosny

Marcin360360

2022-07-25, 06:26
21 pierwszy wiek miały być latające samochody i lek na raka a co mamy? Ruski które czołgami jadą po pralkę czy iphona do sąsiada. Gdyby niemcy po drugiej wojnie światowej zostali zlikwidowano co do sztuki to rusek by dzisiaj ryja z nory nie wychylił.

dracov6664

2022-07-25, 07:30
Zjadłem właśnie konserwe turystyczną,sobie wytne takie dwa aco.