18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duma Polski - Patrioci

Abgda • 2012-10-05, 12:57
Cześć i Chwała Bohaterom !

Re...........ms

2012-10-05, 13:12
mhm, upolszczanie grafik z militaryminds.... bardzo patriotyczne.. a czy ty zginąłbyś za kraj?

vass

2012-10-05, 13:16
up
Zginął bym w obronie własnej i mojej rodziny, a tylko przy okazji za ojczyznę.

BongMan

2012-10-05, 13:29
@up
Dobrze powiedziane. Ja w razie wojny wywiózłbym rodzinę w bezpieczne miejsce a potem poważnie się zastanowił czy zostało w moim kraju coś, o co warto walczyć. Politycy złodzieje, system ch*jowy, zarobki ch*jowe, ceny wysokie, nic nie jest takie jak być powinno, niepodległości nie mamy już od dawna, więc czego tu bronić? O co walczyć? Jedyne co w naszym kraju piękne i z czego możemy być dumni, to jego historia.

okanslig

2012-10-05, 13:52
Fake, to nie Polska. Nad Bałtykiem nie świeci słońce.

vass

2012-10-05, 15:08
@BongMan trochę źle mnie zrozumiałeś, miałem na myśli to że, zawsze w większości ludźmi kierowało to co napisałem. Priorytetem była obrona rodziny i własna, a przy okazji ojczyzny, bo praktycznie bez wolnej ojczyzny, ani ty, ani rodzina nie będziecie szczęśliwi.

SoLUffka

2012-10-05, 15:28
czesc bohaterom
bohaterowie odpowiadaja - siemano ziom

rockface123

2012-10-05, 15:29
moja rodzina to ojczyzna, nie żadne zgliszcza kraju, bo polska była polską od jej chrzęstu po koniec wojny od prl-u wszystko poszło się j***ć, tylu ludzi zginęło w walce ,,za ojczyzne" tylko po co? gdybym walczył w 39-tym za ten kraj i wiedziałbym jak to wszystko będzie wyglądać, strzeliłbym sobie w łeb albo przyłączyłbym się do kogoś innego.

Ratvi

2012-10-05, 15:33
Jedynie o co warto walczyć to Historia.

Ranger

2012-10-05, 15:36
Cytat:

Priorytetem była obrona rodziny i własna, a przy okazji ojczyzny, bo praktycznie bez wolnej ojczyzny, ani ty, ani rodzina nie będziecie szczęśliwi.



Co za pie**olenie... Z perspektywy czasu już wolałbym szprechać po niemiecku, ale mieć normalne państwo z szansą na rozwój, perspektywami na życie i godziwymi zarobkami niż rzucać granatami żeby wywalczyć sobie takie bagno jakie obecnie występuje w tym kraju. Mój dziadek był żołnierzem podczas Kampanii Wrześniowej, a później działał w AK i co wywalczył ? Stracił zdrowie, nerwy, nie raz ryzykował życiem żeby jego wnuczek teraz nie mógł pracy znaleźć albo był zatrudniony na ch*jowej umowie zlecenie za pensję, która znika w dniu wpłynięcia na konto. Walczył o wolny kraj, a wywalczył złodziejski rząd i ch*jowe społeczeństwo.

Misiekofski

2012-10-05, 15:39
A ja bym nie zginął za kraj.
Wolę żyć sobie wygodnie w ciepłych krajach.
I nie rozumiem debili którzy chcą się poświęcać - bo i w imię czego?

ellsworth

2012-10-05, 15:44
Taaa, wielki patriota, a nawet nie wie, że to są mundury brytyjskie, a nie polskie!

ul...........rt

2012-10-05, 15:44
2@up
W imię tego żeby nie być pie**olonym bezpaństwowcem,takim drugim cyganem.Choćby w imię tego warto by walczyć.
Myślisz że w ciepłych krajach już na Ciebie czekają?Drinki zimne a kobity gorące?Pomieszkaj za granicą to zobaczysz jak będą Cię traktować.Choćbyś nie wiem kim był i co robił,zawsze będziesz kundlem-przybłędą!

vass

2012-10-05, 15:46
Ranger napisał/a:



Co za pie**olenie... Z perspektywy czasu już wolałbym szprechać po niemiecku, ale mieć normalne państwo z szansą na rozwój, perspektywami na życie i godziwymi zarobkami niż rzucać granatami żeby wywalczyć sobie takie bagno jakie obecnie występuje w tym kraju. Mój dziadek był żołnierzem podczas Kampanii Wrześniowej, a później działał w AK i co wywalczył ? Stracił zdrowie, nerwy, nie raz ryzykował życiem żeby jego wnuczek teraz nie mógł pracy znaleźć albo był zatrudniony na ch*jowej umowie zlecenie za pensję, która znika w dniu wpłynięcia na konto. Walczył o wolny kraj, a wywalczył złodziejski rząd i ch*jowe społeczeństwo.


Sam jesteś tym ch*jowym społeczeństwem.