18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duma Polski - Patrioci

Abgda • 2012-10-05, 12:57
Cześć i Chwała Bohaterom !

ul...........rt

2012-10-05, 15:50
Ranger napisał/a:



Co za pie**olenie... Z perspektywy czasu już wolałbym szprechać po niemiecku, ale mieć normalne państwo z szansą na rozwój, perspektywami na życie i godziwymi zarobkami niż rzucać granatami żeby wywalczyć sobie takie bagno jakie obecnie występuje w tym kraju. Mój dziadek był żołnierzem podczas Kampanii Wrześniowej, a później działał w AK i co wywalczył ? Stracił zdrowie, nerwy, nie raz ryzykował życiem żeby jego wnuczek teraz nie mógł pracy znaleźć albo był zatrudniony na ch*jowej umowie zlecenie za pensję, która znika w dniu wpłynięcia na konto. Walczył o wolny kraj, a wywalczył złodziejski rząd i ch*jowe społeczeństwo.



No tak jak by teraz była 2 wojna światowa to co drugi podpisał by
Volksliste.Polska kraj piękny i z wieką kulturą regionalną,a że jest jak jest to tylko dlatego że sobie na to pozwalamy.Nie myl ojczyzny z elitą rządzącą.

Kuriki

2012-10-05, 15:52
Jak ja się cieszę, że jestem kosmopolitą. Nie jestem ni cholery przywiązany do jakiegokolwiek kraju.

W razie wojny czy czegoś podobnego po prostu bym sobie wyjechał na inne terytorium, które oferowało by bezpieczeństwo i jako takie warunki do życia.

"Szprechać" po obcemu umiem, a w razie czego mogę się spokojnie nauczyć bo to mi łatwo przychodzi.

Ale jak ktoś chce ginąć za kraj to proszę bardzo.

Ja jakoś nigdy szacunku do bohaterów wojennych nie czułem gdy mówiono jak umierali za kraj.

Czuję szacunek do wszystkich żołnierzy ponieważ walczą o swoje przekonania i to w co wierzą.

Ale za kraj? ;p :nietoperz:

krz2

2012-10-05, 15:54
Jestem z Pomorza i prawdę mówiąc, chciałbym aby należało ono do Niemców niż Polaków.

Krzyżacy by sobie świetnie poradzili władaniem tymi terenami lecz niestety wyszło jak wyszło :roll:

ul...........rt

2012-10-05, 15:55
2@up
no rzeczywiście.Polscy żołnierze walczący w Afganistanie lub w Iraku walczą o przekonania i o to w co wierzą...

AHAHAHA_NO

2012-10-05, 15:56
A ja, gdyby była taka potrzeba, zginąłbym za nasz kraj.

Kuriki

2012-10-05, 16:04
@ulthart No coś tam w ich głowach siedzi, że dobrowolnie pojechali walczyć.

Równie dobrze mogą walczyć za kasę czy dla przyjemności jak i dla jakiegoś wielkiego mitycznego wyższego celu.

I w tym wypadku to właśnie będą ich przekonania, to co ich napędza.

I odwagi też im odmówić nie można...

stalowyszczur

2012-10-05, 16:10
Cytat:

Nie myl ojczyzny z elitą rządzącą.



Ktos te k***y wybiera od 22 lat, nie?

EdmundKemper

2012-10-05, 16:12
BongMan napisał/a:

@up
Dobrze powiedziane. Ja w razie wojny wywiózłbym rodzinę w bezpieczne miejsce a potem poważnie się zastanowił czy zostało w moim kraju coś, o co warto walczyć. Politycy złodzieje, system ch*jowy, zarobki ch*jowe, ceny wysokie, nic nie jest takie jak być powinno, niepodległości nie mamy już od dawna, więc czego tu bronić? O co walczyć? Jedyne co w naszym kraju piękne i z czego możemy być dumni, to jego historia.



Jeśli tak będziesz bronił Ojczyzny, to po następnej wojnie już nawet z naszej historii nie będziemy mogli być dumni.

ul...........rt

2012-10-05, 16:20
@Kuriki
No skoro kasa to wiara i przekonanie to się z Tobą zgodzę.Wydawało Mi się, że mówimy o wierze w wolność,w słuszność sprawy.Przekonanie że walczymy dla dobra nas wszystkich,za wolność,a nie walka dla korporacji która chce dossać się do ropy.No ale schodzimy z tematu.Każdy może mieć swoje zdanie,więc Twoje szanuje aczkolwiek się z nim nie zgadzam ;)

stalowyszczur napisał/a:



Ktos te k***y wybiera od 22 lat, nie?



No wybiera, a nawet potem pozwala im rządzić i j***ć zwykłego człowieka.Taki cytat tutaj w sam raz pasuje


Kuriki

2012-10-05, 16:20
ulthart, Kurczę, najlepiej jak by każdy człowiek miał swój własny wszechświat i go urządził według swojego widzimisię ;p

Tak się zastanawiam... Może halucynacje były by środkiem zastępczym? Jak by tak wszyscy ludzie na raz się zaćpali to by było coś ;p

Matko off top się robi :nietoperz:

markedone

2012-10-05, 16:25
Trzeba wywalczyć nowy system wartości, nową władzę.

Ro...........ce

2012-10-05, 16:29
widzę że ćpanie Polski pełną gębą ;)

petru23

2012-10-05, 16:31
BongMan napisał/a:

@up
Dobrze powiedziane. Ja w razie wojny wywiózłbym rodzinę w bezpieczne miejsce a potem poważnie się zastanowił czy zostało w moim kraju coś, o co warto walczyć. Politycy złodzieje, system ch*jowy, zarobki ch*jowe, ceny wysokie, nic nie jest takie jak być powinno, niepodległości nie mamy już od dawna, więc czego tu bronić? O co walczyć? Jedyne co w naszym kraju piękne i z czego możemy być dumni, to jego historia.



kobiety mój drogi, kobiety ;)

DisHonoreD

2012-10-05, 16:33
k***a bongman nie udawaj patrioty

WP...........PR

2012-10-05, 16:45
Panowie dajcie spokój.. Po ch*j te do niczego prowadzące szarpanki? Flagi wyprać i 11 Listopada w Warszawie się widzimy..