18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Asuritta

2021-01-28, 21:14
Ale tępa ... może botox do mózgu wstrzyknęli ?

Tr...........ty

2021-01-28, 21:39
Lekarka pewnie bez operacji plastycznych o wiele ładniejsza

jasnygwint

2021-01-28, 21:41
Qab30 napisał/a:

2 mld... k***a!
Lata na Sadolu, mój pierwszy komentarz po obejrzeniu tego syfu!



rocznie, k***a 2 mld rocznie!!! :/

OpenStreetMaps

2021-01-28, 22:43
robsonx79 napisał/a:

Poczucie wyższości w tym wypadku w pełni uzasadnione.



Obyś nigdy sam nie musiał się przebijać przez mur uprzedzeń gdy mówiąc sensownie nikt ciebie nie wysłucha i nie poprze bo twoje słowo będzie przykładowo przeciwko słowu biskupa . Popek - taki prawosławny duchowny ( ale zdrobniale) oszpecił się jeszcze bardziej ale jednak ma szacun na dzielni. :-)
Zauważ jakie to teraz jest dla niej przekleństwo te wary. Choćby siliła się na najmądrzejszą wypowiedź to zawsze będzie postrzegana jako głupia p*zda. Dlatego choć nie akceptuję takiego szpetnego liftingu to nie dołączam do grona oszczekiwaczy w większości głupich jak but cieszących się z tego że znalazł się ktoś głupszy od nich.



:-D

Bojawiem4

2021-01-29, 07:28
Chyba mu musi dwa razy dzienne dawać bo z daleka to jeszcze jakoś wyglądała ale z bliska to już masakra co on w niej widzi

banerr

2021-01-29, 07:46
OpenStreetMaps napisał/a:

Obyś nigdy sam nie musiał się przebijać przez mur uprzedzeń gdy mówiąc sensownie nikt ciebie nie wysłucha i nie poprze bo twoje słowo będzie przykładowo przeciwko słowu biskupa . Popek - taki prawosławny duchowny ( ale zdrobniale) oszpecił się jeszcze bardziej ale jednak ma szacun na dzielni.
Zauważ jakie to teraz jest dla niej przekleństwo te wary. Choćby siliła się na najmądrzejszą wypowiedź to zawsze będzie postrzegana jako głupia p*zda. Dlatego choć nie akceptuję takiego szpetnego liftingu to nie dołączam do grona oszczekiwaczy w większości głupich jak but cieszących się z tego że znalazł się ktoś głupszy od nich.



Sęk w tym, że skoro zrobiła sobie takie wary to musi być głupią p*zdą.

Noside

2021-01-29, 16:25
jajvwko napisał/a:

Polski standard... a w niedzielę do kościółka i przekażcie sobie znak pokoju.... jak w tym kraju ma być dobrze...



Czuję się cytatem wywołany do tablicy. Mógłbym napisać o Proboszczu mojej parafii i o tym, że gdyby mi się do domu z kolędą ładował żądać pieniędzy po tym, co sobą reprezentuje, to mając go na odległość łokcia normalnie bym typa za habety z domu do rynsztoku wyrzucił, tam gdzie jego miejsce.
Zamierzam natomiast się odwołać do Twoich uprzedzeń, które przekułeś w nieuzasadnione założenia i napiszę krótko - w łeb się jebnij.
Nie wiem skąd i co Cię jebło, ale takie na siłę przyp***zielanie się do jednej grupy świadczy wyłącznie źle o rozmówcy i nie rokuje na podjęcie jakiejkolwiek rzeczowej dyskusji, gdyż wszystko rozbije się o Twoje nędzne próby udowodnienia własnych niczym niepopartych teorii skrajnymi sytuacjami, w dodatku naciąganymi, a także celowych manipulacjach, przede wszystkim przedstawianiu skrajności jako standard.

kp2j

2021-01-29, 16:50
i tacy ludzie, niestety, tez maja prawo glosowac :)

bartus012

2021-01-29, 21:11
saves napisał/a:

Jaki normalny facet godzi się na to, by jego kobieta robiła sobie z ust dupę pawiana????



Zapewne facet który chce r*chać pawiana w dupe. A że pawiana trudno skołować...

Kwejdistic

2021-01-31, 03:11
O ch*j chodzi z tymi ustami. Ja tego naprawdę nie rozumiem. Czy one naprawdę są tak zj***ne i tępe, że nie widzą, że to jest brzydkie, ohydne i nikomu się nie podoba?

P1000

2021-01-31, 13:25
chyba zaszła jakas reakcja plastiku z resztkami mózgu :)