18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hollow_Man

2021-01-28, 12:13
mogę się tu założyć z każdym że duduś ma miedzy nogami p*zdę, a ponieważ chirurg się pomylił to ma ja w poprzek.

olo1990pl

2021-01-28, 12:30
Qab30 napisał/a:

2 mld... k***a!
Lata na Sadolu, mój pierwszy komentarz po obejrzeniu tego syfu!



Film z grudnia 2017 jak jeszcze nie mieli tych 2mld. :roll: Teraz jeszcze gorsza propaganda i ogłupianie. Ale uspokajam w TVN jest to samo tylko w lewą stronę i z pieniędzy prywatnych Sorosa i spółki (i to jedyna różnica).

dziunie136

2021-01-28, 13:34
widzisz i nie grzmisz, boże spuść nogę i kopnij to różowe coś w ryj....

luxpiotr

2021-01-28, 14:08
Nawet do obciągania są za duże. Co to k jest?
Z ciekawości wpisałem sobie w google hasło lalka barbie i żadna z tych kukieł nie ma dupy zamiast warg.

SupremeLeader

2021-01-28, 14:09
Ma ktoś namiary na tą blondynę? Kontakt jakiś? Pompka mi się w akwarium zj***ła i glonami zarosło.

sadolfan

2021-01-28, 14:21
saves napisał/a:

Jaki normalny facet godzi się na to, by jego kobieta robiła sobie z ust dupę pawiana????




A on normalny ten duduś ?

kanalistakp

2021-01-28, 14:22
nawet jak chce mieć na czubku głowy ch*ja, wyj***ne. My się pośmiejemy, ktoś na tym zarobi, nikogo tym nie krzywdzi. Kiedyś chodziło się do cyrku oglądać dziwadła a tu nie trzeba nawet płacić za bilet.

jajvwko

2021-01-28, 14:33
hel napisał/a:

nawet nie zapodalbym jej do ryja



Exclip napisał/a:

Ahahahaha ale kretynka xD



FunkyKoval5 napisał/a:

Silikon dostał się do mózgu...komplokacje po operacjach...



Noside napisał/a:

Karny ku*as za promowanie takich zjebów.
Niech to k***a zginie w czeluściach zapomnienia.
Niech to wie, że to nie jest ani mądre, ani cwane.
Na ch*j budować takim poczucie wartości?



ku*asiarz napisał/a:

Jak widzę panne z takimi ustami, to jest to dla mnie jednoznaczny sygnał, że chce dostać do papy, więc przepis na nią to:
1. Zabetonować i zostawić tylko głowę na wierzchu.
2. Wybić wszystkie zęby i uszkodzić struny głosowe.
3. Używać w razie potrzeby.



ANALizator napisał/a:

wyłączyłem wcześniej to, nie da się patrzeć na ten obleśny pysk



dziunie136 napisał/a:

widzisz i nie grzmisz, boże spuść nogę i kopnij to różowe coś w ryj....



SupremeLeader napisał/a:

Ma ktoś namiary na tą blondynę? Kontakt jakiś? Pompka mi się w akwarium zj***ła i glonami zarosło.



Polski standard... a w niedzielę do kościółka i przekażcie sobie znak pokoju.... jak w tym kraju ma być dobrze...

banerr

2021-01-28, 14:38
jajvwko napisał/a:

Polski standard... a w niedzielę do kościółka i przekażcie sobie znak pokoju.... jak w tym kraju ma być dobrze...



Jak ci się podoba to napisz szczerze. A nie tutaj jakieś aluzje czynisz.
To chyba nie jest strona dla ciebie.

robsonx79

2021-01-28, 14:47
OpenStreetMaps napisał/a:

Nie ważne kto mówi tylko co mówi. Patrzenie na ekran wywołuje naturalną niechęć do glonojada.
Liczy się merytoryka dyskusji . W 1:02 Glonojad warunkuje "Jeśli nie ma medycznych przeciwskazań zdrowotnych to bezsensem jest odmawiać takiego zabiegu". Chirurgica zamiast przyznać tak to logiczne i oczywiste. Wszystkie odmowy zabiegów są tylko ze względów ryzyka zdrowotnego. Zaczyna wywyższać się jaka to ona jest uczona aby zdeklasować i poniżyć głupiutką blondi nie rozumiejącą nic kompletnie na temat medycyny. Jest to bardzo wk***iający sposób rozmowy wynikający z poczucia bycia lepszym od rozmówcy.
Taka jest korzyść z wrzucenia tego na Sadola że można sobie przynajmniej pokomentować na YewTube komentarze są wyłączone.



Poczucie wyższości w tym wypadku w pełni uzasadnione.

m_ivan

2021-01-28, 15:02
Wielkie plask, ale piwa nie dam.

eMeSiNo25

2021-01-28, 15:07
Ja pie**olę. Ona jeszcze myśli, że jest ładna. Spaliłbyś taką w piecu to byś mandat dostał za palenie plastikiem bleeee

peses

2021-01-28, 15:18
Co to się stanęło?