18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Qab30

2021-01-28, 11:03
2 mld... k***a!
Lata na Sadolu, mój pierwszy komentarz po obejrzeniu tego syfu!

banerr

2021-01-28, 11:09
Qab30 napisał/a:

2 mld... k***a!
Lata na Sadolu, mój pierwszy komentarz po obejrzeniu tego syfu!



To łap pierwszy piwo.

svirusx

2021-01-28, 11:11
[...]"Zapewniała również, że zna umiar i doskonale wie, kiedy powiedzieć STOP! „Zdrowy rozsądek w głowie jest, nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są ok, piersi są ok”, dodała.

Nadmierna ingerencja w wygląd przyniosła jednak nieprzyjemne skutki. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Anella przypłaciła to własnym zdrowiem. Wówczas polska Barbie nabawiła się infekcji i stanu zapalnego po jednym z zabiegów. Na kilka dni ograniczyła swoją aktywność na Instagramie i poświeciła ten czas na rekonwalescencję. Miała być to jedynie chwilowa „niedyspozycja”. Była w złym stanie fizycznym i psychicznym. Potem wszystko wróciło do normy.

W lipcu 2018 roku z kont społecznościowych zniknęły prawie wszystkie fotografie Anelli, a na tych, które pozostały, nie było widać jej twarzy. Później zniknął jej cały profil. Co się dzieje z Anellą?"

Co się dzieje? Może jakaś różnica ciśnień wysadziła silikony? A może zdechła...

spoiler

0_rafiks_0

2021-01-28, 11:11
banerr napisał/a:

No i jeszcze obrobiłem kierowcy autobusu. Też mi pomagał.
Widać jesteś znawcą tematu i uwielbiasz ku*asy.
W moich poprzednich tematach byłeś bardzo aktywny, gdy tylko pojawił się ch*j.
Nie męcz się, wyjdź z szafy.



Nawet minimum inteligentnej albo blyskotliwej odpowiedzi nie mozna sie spodziewac.Tematy na poziomie dzieciaka z podstawowki i ciagle ku*asy albo dla odmiany ku*asy.

Intelektualnie chlopie nie istniejesz :D

banerr

2021-01-28, 11:17
0_rafiks_0 napisał/a:

Nawet minimum inteligentnej albo blyskotliwej odpowiedzi nie mozna sie spodziewac.Tematy na poziomie dzieciaka z podstawowki i ciagle ku*asy albo dla odmiany ku*asy.
Intelektualnie chlopie nie istniejesz


Racja mój ty tytanie intelektu. Szczególnie te emotikony w każdej twojej wypowiedzi są takie dojrzałe.
A te dwa zera w twoim nicku to co oznaczają? Szalet publiczny czy poziom inteligencji?

T3RMINATOR

2021-01-28, 11:18
Matko boska pamiętam to dosyć dawno oglądałem w TV. pie**olony pusty plastik i glonojad.

OpenStreetMaps

2021-01-28, 11:22
Nie ważne kto mówi tylko co mówi. Patrzenie na ekran wywołuje naturalną niechęć do glonojada.
Liczy się merytoryka dyskusji . W 1:02 Glonojad warunkuje "Jeśli nie ma medycznych przeciwskazań zdrowotnych to bezsensem jest odmawiać takiego zabiegu". Chirurgica zamiast przyznać tak to logiczne i oczywiste. Wszystkie odmowy zabiegów są tylko ze względów ryzyka zdrowotnego. Zaczyna wywyższać się jaka to ona jest uczona aby zdeklasować i poniżyć głupiutką blondi nie rozumiejącą nic kompletnie na temat medycyny. Jest to bardzo wk***iający sposób rozmowy wynikający z poczucia bycia lepszym od rozmówcy.


Taka jest korzyść z wrzucenia tego na Sadola że można sobie przynajmniej pokomentować na YewTube komentarze są wyłączone.

freaky

2021-01-28, 11:29
"Nie zamierzam dyskutować na poziomie" - słowa dotrzymała.

0_rafiks_0

2021-01-28, 11:34
banerr napisał/a:

Racja mój ty tytanie intelektu. Szczególnie te emotikony w każdej twojej wypowiedzi są takie dojrzałe.
A te dwa zera w twoim nicku to co oznaczają? Szalet publiczny czy poziom inteligencji?



I wciaz nic....Intelektualna bieda. Rownie dobrze mogles napisac "ble.ble,ble,ble...". Mniej wiecej to samo znaczenie. :D
Zajmij sie czyms mniej wymagajacym...zbuduj cos z klockow moze, ale z tych plastikowych, kolorowych,

Dwa zera? I masz zagadke na najblizsze pol roku :D

Kutasiarz

2021-01-28, 11:45
Jak widzę panne z takimi ustami, to jest to dla mnie jednoznaczny sygnał, że chce dostać do papy, więc przepis na nią to:
1. Zabetonować i zostawić tylko głowę na wierzchu.
2. Wybić wszystkie zęby i uszkodzić struny głosowe.
3. Używać w razie potrzeby.

banerr

2021-01-28, 11:45
0_rafiks_0 napisał/a:

I wciaz nic....Intelektualna bieda. Rownie dobrze mogles napisac "ble.ble,ble,ble...". Mniej wiecej to samo znaczenie.
Zajmij sie czyms mniej wymagajacym...zbuduj cos z klockow moze, ale z tych plastikowych, kolorowych,
Dwa zera? I masz zagadke na najblizsze pol roku



Zagadka się rozwiązała. Dwa zera to brak jakiejkolwiek inteligencji, polotu i wyobraźni. Potrzebujesz stymulacji. Przy moim poprzednim temacie z ch*jem że śniegu wykazywałeś się większą aktywnością. Widać wyraźnie, że tylko ku*asy wyzwalają u ciebie reakcję neuronową.
Niestety jesteś tylko małym ch*jkiem, który boi się nawet wrzucić temat na Sadastica bo jeszcze ktoś by go shejtował. Siedź sobie dalej w piwnicy u starych i wypisuj swoje ynteligentne komentarze.

AN...........or

2021-01-28, 11:47
wyłączyłem wcześniej to, nie da się patrzeć na ten obleśny pysk

Zbysław

2021-01-28, 11:49
halmana tu nie ma? chyba mu się podoba

qwerq123

2021-01-28, 11:53
Jest gdzieś link do całości??

0_rafiks_0

2021-01-28, 11:58
banerr napisał/a:

Zagadka się rozwiązała. Dwa zera to brak jakiejkolwiek inteligencji, polotu i wyobraźni. Potrzebujesz stymulacji. Przy moim poprzednim temacie z ch*jem że śniegu wykazywałeś się większą aktywnością. Widać wyraźnie, że tylko ku*asy wyzwalają u ciebie reakcję neuronową.
Niestety jesteś tylko małym ch*jkiem, który boi się nawet wrzucić temat na Sadastica bo jeszcze ktoś by go shejtował. Siedź sobie dalej w piwnicy u starych i wypisuj swoje ynteligentne komentarze.



Co ty masz w glowie? Jestes wyjatkowym przypadkiem przy ktorym psychiatrzy mieliby sporo zabawy :D
Brak zwojow mozgowych a jednak obracanie kota ogonem opanowane, intelektualne warzywo ale zdania potrafi skladac, slabe ale zawsze cos, milosnik ku*asow i pedalstwa, do tego rozumienie przekazow na poziomie niedostatecznym. Kompletnie nie ogarniasz co do ciebie sie pisze. Dorzucilbym jeszcze zaawansowana projekcje, bo zarzucasz wszystkim to co soba przedstawiasz...

Ciekawy przypadek debilizmu...gdyby tylko byla szansa na zajrzenie do mozgu, sorry, nie masz mozgu..spojrzenie do tej papki polaczonych kilku komorek.

BTW. Gdybys tylko widzial moja piwnice. Osralbys sie i zawiesil, bo to cos innego niz twoja melina walaca jak murzynska chata :D