18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstep + Tekst!

Darkstep • 2013-06-23, 14:53
Materiał wykwintny dla dubstepowych hejterów. Bo grunt to przekaz co nie?... 8-)
Uwaga: Mocna gra świateł podczas dropu, grozi atakiem epilepsji. :hitler:




Nuta: Flux Pavilion - Bass Cannon (Zomboy Remix)
Zapraszam także "Expertów", którzy uwielbiają wszystko wszystkim tłumaczyć. :amused:

MudPie

2013-06-24, 02:19
bardzo słabe..

donplicco

2013-06-24, 05:03
HiHtitmamnan napisał/a:

"bul dupy" było napisane celowo, wiec tym bardziej trolling mi sie udal, poza tym ze mam racje



Jak było celwowo, to czemu nie znalazło się w cudzysłowie wcześniej?

czeczen-00 napisał/a:

Znaleźli się wielcy hejterzy.. ch*j wam przeszkadza, że ktoś lubi dubstep? Gościu wstawił coś dla funu, a wy spinacie dupsko..



Nie przeszkadza mi,że ktoś lubi być idiotą, przeszkadza to,że ten idiotyzm zaczyna dominować w sferze obyczajowej.

Wepss

2013-06-24, 08:23
donplicco napisał/a:



Nie przeszkadza mi,że ktoś lubi być idiotą, przeszkadza to,że ten idiotyzm zaczyna dominować w sferze obyczajowej.



Gościu, obrażasz innych od idiotów, bo są otwarci na więcej gatunków muzyki i mają szerszy horyzont, niż Ty? Hm...

Perhydrol

2013-06-24, 12:20
Wepss napisał/a:



Gościu, obrażasz innych od idiotów, bo są otwarci na więcej gatunków muzyki i mają szerszy horyzont, niż Ty? Hm...


No cóż.. żeby kogoś obrażać nie trzeba się wysilać intelektualnie. Po co wymyślić coś mądrego, lepiej powiedzieć jesteś idiotą, bo słuchasz tego czy tamtego. Równie dobrze mogę stwierdzić, że połowa ludzkości to debile bo słuchają popu. Godne pożałowania.

SinceAge

2013-06-24, 21:17
akurat jestem fanem duba chociaz bardziej wyrafinowanego. np Modestep. polecam nawet tym co hejtują... moze akurat komus sie spodoba.


donplicco

2013-06-24, 21:21
Wepss napisał/a:



Gościu, obrażasz innych od idiotów, bo są otwarci na więcej gatunków muzyki i mają szerszy horyzont, niż Ty? Hm...




Primo- nie obraziłem nikogo osobiście, tego się nie czepiaj.
Secundo- Szerszy horyzont powiadasz?