18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstep + Tekst!

Darkstep • 2013-06-23, 14:53
Materiał wykwintny dla dubstepowych hejterów. Bo grunt to przekaz co nie?... 8-)
Uwaga: Mocna gra świateł podczas dropu, grozi atakiem epilepsji. :hitler:




Nuta: Flux Pavilion - Bass Cannon (Zomboy Remix)
Zapraszam także "Expertów", którzy uwielbiają wszystko wszystkim tłumaczyć. :amused:

Br...........el

2013-06-23, 17:17
to jest dupstep


pozdrawiam Maja Popielarska

donplicco

2013-06-23, 17:20
FrasQs napisał/a:

Jedyny "Dubstep" którego da sie słuchać ;)



Nie jedyny:)

Kayis

2013-06-23, 17:37
@donplicco

A Pendulum to czasem nie Drum'n'base, ew. rock elektroniczny?

Un_Nem

2013-06-23, 18:24
@bustafan
h*jowe spawy tam sa :emo:

Piosenkarz

2013-06-23, 18:43
Jest parę fajnych utworów ale to da się słuchać tylko do pierwszej minuty.

donplicco

2013-06-23, 20:07
Kayis napisał/a:

@donplicco

A Pendulum to czasem nie Drum'n'base, ew. rock elektroniczny?



W sumie, to nie rozgraniczam, ale miałem na myśli akceptowalną formę muzyki elektronicznej:)

chujciwcycki

2013-06-23, 21:28
Mi to wchodzi tylko po amfetaminie albo mefedronie na trzeźwo to jest katastrofa.

sasungnim

2013-06-23, 21:30
autor chyba ma nierówno pod sufitem, ale prowokacja się udała.

Schabik

2013-06-23, 21:33
Nie wiem po co najeżdżać na coś czego się nie lubi o.O Ja nie mam problemu w posłuchaniu sobie Pink Floydów albo Led Zeppelin a potem poszukaniu na jutubie jakiejś składanki dubstepowej zaraz po tym i ch*j. A jak wam się nie podoba dubstep, to już w tytule jest ta nazwa, i trzeba było nie odpalać ;)

ValvePlsFix

2013-06-23, 21:36
Wrzucać Pendulum pod temat z dubstepem to jak twierdzić, że Behemoth tworzy pop rock. Mt Eden robi prawdziwie dobry dubstep.
To, co wrzuciłeś to jest hard electro błędnie nazywane dubstepem.
Tak samo jak darkstep - to rodzaj drum and bass, który jest bardzo szybki i charakteryzuje się mrocznością, błędnie kojarzony z dubstepem, czyli jednym słowem ch*ja wiesz o "własnym" gatunku.
Polecam przejrzeć całą tą stronę wszystkim znaffcom: http://techno.org/electronic-music-guide
Czekam na bul dupy.

SadystycznyRoman

2013-06-23, 21:39
@Piosenkarz, nie mam nic przeciwko temu gdy ktoś słucha czegoś innego niż ja, ale dokładnie to samo sobie myślę gdy słysze metal. :D

Darkstep

2013-06-23, 21:39
HiHtitmamnan napisał/a:

Wrzucać Pendulum pod temat z dubstepem to jak twierdzić, że Behemoth tworzy pop rock. Mt Eden robi prawdziwie dobry dubstep.
To, co wrzuciłeś to jest hard electro błędnie nazywane dubstepem.
Tak samo jak darkstep - to rodzaj drum and bass, który jest bardzo szybki i charakteryzuje się mrocznością, błędnie kojarzony z dubstepem, czyli jednym słowem ch*ja wiesz o "własnym" gatunku.
Polecam przejrzeć całą tą stronę wszystkim znaffcom: http://techno.org/electronic-music-guide
Czekam na bul dupy.



Proszę, bo to ty masz "bul dupy" - i nie pouczaj mnie koleżko. ;)


ValvePlsFix

2013-06-23, 21:45
Widocznie ktoś powinien, bo ch*ja wiesz o dziedzinie w której rzekomo najgłębiej siedzisz...

acon11

2013-06-23, 21:47
To jeszcze jest spoko