18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstep + Tekst!

Darkstep • 2013-06-23, 14:53
Materiał wykwintny dla dubstepowych hejterów. Bo grunt to przekaz co nie?... 8-)
Uwaga: Mocna gra świateł podczas dropu, grozi atakiem epilepsji. :hitler:




Nuta: Flux Pavilion - Bass Cannon (Zomboy Remix)
Zapraszam także "Expertów", którzy uwielbiają wszystko wszystkim tłumaczyć. :amused:

donplicco

2013-06-23, 21:49
HiHtitmamnan napisał/a:

Wrzucać Pendulum pod temat z dubstepem to jak twierdzić, że Behemoth tworzy pop rock.


Dobrze przeczytałeś?
Proszę, to było, o Pendulum.
Cytat:

miałem na myśli akceptowalną formę muzyki elektronicznej:)



Cytat:

Czekam na bul dupy.


Dorzucam coś w prezencie:

ValvePlsFix

2013-06-23, 22:05
"bul dupy" było napisane celowo, wiec tym bardziej trolling mi sie udal, poza tym ze mam racje

Dranzes

2013-06-23, 22:06
BongMan napisał/a:

Polecam oglądać bez dźwięku.


Polecam ch*j ci w dupe

Perhydrol

2013-06-23, 22:08
Znaleźli się wielcy hejterzy.. ch*j wam przeszkadza, że ktoś lubi dubstep? Gościu wstawił coś dla funu, a wy spinacie dupsko..
Schabik napisał/a:

Nie wiem po co najeżdżać na coś czego się nie lubi o.O Ja nie mam problemu w posłuchaniu sobie Pink Floydów albo Led Zeppelin a potem poszukaniu na jutubie jakiejś składanki dubstepowej zaraz po tym i ch*j. A jak wam się nie podoba dubstep, to już w tytule jest ta nazwa, i trzeba było nie odpalać ;)


:wodka:

Macary

2013-06-23, 22:09
Gdy pierwszy raz usłyszałem Techno pomyślałem, że gorszego gówna się już nie da wymyślić.
Wszystko odwołałem, gdy pierwszy raz usłyszałem dubstep.

Moja pralka jak jej się bęben zj***ł grała najlepsze dubstepowe kawałki, idealne dla fanatyków tego gatunku.

Czumuma

2013-06-23, 22:29
BYŚ-KA

Darkstep

2013-06-23, 22:37
Uwielbiam patrzeć jak jeden drugiego próbuje zjeść w każdym dubstepowym temacie jaki wrzuciłem... dziękuje za umilenie mi wieczoru. :* :brawo: To wszystko dla was. :amused:

Kofeina101

2013-06-23, 22:38
Tutaj też z napisami :amused:


Br...........el

2013-06-23, 23:11
SadystycznyKowalski, Burial - Archangel (Mt Eden Remix), ogólnie polecam całą twórczość Buriala, piękne kawałki robi.

Puszale

2013-06-23, 23:48
Głęboki tekst i ambitny przekaz, wielkie wrażenie zrobiła na mnie szczególnie 2 zwrotka, autor dogłębnie analizuje istotę relacji międzyludzkich, te delikatne nawiązania do klasyków literatury. Majstersztyk.

Wepss

2013-06-24, 01:50
Aż mi żal tych ograniczonych osiołków powyżej. Jak można szufladkować gatunki? Szanuję ludzi, którzy słuchają muzyki dobrej, a nie danego gatunku i potrafią dostrzec coś fajnego w popie, dubstepie, drumach, hardstyle, hard rocku, metalu, jazzie, muzyce klasycznej, minimalach, hip-hopie itd. itd. itd. (oczywiście za wyjątkiem disco-polo). To są szerokie horyzonty, a wy się zamykacie jak te baranki w kościołach... Grunt to słuchać dobrej muzyki (jak powyżej), a nie "nie lubię, bo dubstep". Co za barany...

@Macary
"Moja pralka jak jej się bęben zj***ł grała najlepsze dubstepowe kawałki, idealne dla fanatyków tego gatunku."

Wolę już pralkę, niż Twoje disco-polo (po wpisie wnioskuję, że takiej wysokich lotów muzyki słuchasz). Aaa, no chyba, że jesteś jednym z tych oryginalnych, co to słuchają tylko opery i poezji śpiewanej, a każdy utwór musi mieć słowa, bo inaczej to nie muzyka. Wszyscy jesteście siebie warci.