18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drzewa wrogiem przyspieszenia

cekin • 2017-10-26, 10:13
"Konie" trochę go powiozły...





"W czwartek rano na al. Andersa w Lublinie doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje młody mężczyzna, którego lexus uderzył w drzewa i latarnię, a następnie pojazd został rozerwany.


Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 5:45 na al. Andersa w Lublinie. Pomiędzy ul. Walecznych a ul. Koryznowej samochód osobowy marki Lexus uderzył w drzewa i latarnię.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący lexusem jechał od strony al. Spółdzielczości Pracy. Tuż za skrzyżowaniem z ul. Walecznych stracił panowanie nad pojazdem, a następnie auto zjechało na pobocze, bokiem uderzyło w drzewo obróciło się, drugą stroną uderzyło w kolejne drzewo i słup latarni. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został rozerwany, zaś części porozrzucane w promieniu kilkudziesięciu metrów.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierujący lexusem 26-latek. Na miejscu pracują policjanci którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe przyczyny oraz okoliczności zdarzenia."

Więcej zdjęć w źródle:
www[.]lublin112[.]pl/sila-uderzenia-rozerwala-lexusa-nie-zyje-mlody-mezczyzna-zdjecia/

PanAndrzej666

2017-10-27, 11:24
bo życie to nie need for speed tu po przyj***niu w drzewo z dużą prędkości zwalniasz na zawsze

sadel93

2017-10-27, 12:01
Xixero napisał/a:


Tylko takie moje pytanie bo nie rozumiem, jakie wyjasnienia okolicznosci przeprowadza Policja jak ktoś jadąc sam rozk***ił się na drzewie. Jezeli kamer nie ma ani świadków to co oni kanarka spytają.?



Patrzą na ślady, mają doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu potrafią ustalić przyczyny wypadku. Kilka miesięcy temu miałem wypadek, potrąciłem rowerzyste, zginął na miejscu. Oczywiście jego wina bo skręcił mi prosto pod maskę jadąc z naprzeciwka. Trupa nie zapytają, więc zapytali mnie jak było i patrzyli po śladach czy wszystko się zgadza. Przyjechali biegli, prokurator, policja i ustalali wszystko po kolei. Policjant od razu stwierdził po śladach hamowania, że nie jechałem za szybko. Niestety internetowy znawca po zdjeciu z wypadku, które było w internecie, że zapie**alałem :-D komentarze były różne i wk***iające jest to, że ludzie bez pojęcia piszą głupoty i uważają to za prawdę.
A co do tego wypadku Lexusa to chłopak naprawdę był dobrym kierowcą. Jeździł zawodowo po całej Europie. Widocznie pośpiech i warunki na drodze zrobiły swoje. Szkoda mi jego rodziny bo to naprawdę dobrzy ludzie tak samo jak ten co zginął.

Pan_Diabeł

2017-10-27, 15:54
Kosmodysk napisał/a:

Mnie bardziej ciekawi, kto taki płot odj***ł?



Żydzi. Jest to płot cmentarza żydowskiego.

ziomandrzej

2017-10-28, 03:41
To na pewno lexus ? Mnie to bardziej na astrę wygląda...

mit2

2017-10-28, 13:29
cekin napisał/a:

To na pewno lexus ? Mnie to bardziej na astrę wygląda...


To na pewno lexus:

Vankotek

2017-10-28, 14:22
Jak może być żal takiego śmiecia który naraża innych na niebezpieczeństwo? :D