18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drzewa wrogiem przyspieszenia

cekin • 2017-10-26, 10:13
"Konie" trochę go powiozły...





"W czwartek rano na al. Andersa w Lublinie doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje młody mężczyzna, którego lexus uderzył w drzewa i latarnię, a następnie pojazd został rozerwany.


Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 5:45 na al. Andersa w Lublinie. Pomiędzy ul. Walecznych a ul. Koryznowej samochód osobowy marki Lexus uderzył w drzewa i latarnię.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący lexusem jechał od strony al. Spółdzielczości Pracy. Tuż za skrzyżowaniem z ul. Walecznych stracił panowanie nad pojazdem, a następnie auto zjechało na pobocze, bokiem uderzyło w drzewo obróciło się, drugą stroną uderzyło w kolejne drzewo i słup latarni. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został rozerwany, zaś części porozrzucane w promieniu kilkudziesięciu metrów.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierujący lexusem 26-latek. Na miejscu pracują policjanci którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe przyczyny oraz okoliczności zdarzenia."

Więcej zdjęć w źródle:
www[.]lublin112[.]pl/sila-uderzenia-rozerwala-lexusa-nie-zyje-mlody-mezczyzna-zdjecia/

Pan_Diabeł

2017-10-26, 17:51
~Velture, wybacz. Nie podejrzewałem Cię o poczucie humoru ;-)

prawda

2017-10-26, 18:26
jak by to było bmw to temat by brzmiał tak:

"debil z bmw rozj***ł się o drzewo, i dobrze!"

pozdro janusze

Kosmodysk

2017-10-26, 18:48
Mnie bardziej ciekawi, kto taki płot odj***ł?

Q3lo

2017-10-26, 18:49
Słabe jednostki eliminują się same.

froqer

2017-10-26, 18:56
Na drugim zdjęciu w tle jest zajebista skocznia. Mógł ją wykorzystać jak i tak zamierzał spaść z rowerka.

sadel93

2017-10-26, 19:06
Znałem go, był w porządku gościem, szkoda, że tacy ludzie giną. Podobno był spóźniony i się spieszył. W tamtym miejscu jest taka paskudna studzienka, może przez nadmierną prędkość i tę studzienkę stracił panowanie nad autem, nie wiem. Ale jeździć umiał, na dodatek pracował jako zawodowy kierowca na TIR'ze. I takim się zdarza. Spoczywaj w pokoju kolego... :-(

spinaczel

2017-10-26, 19:33
tylną prawą felgę jeszcze przynajmniej będzię rodzina mogła popie**olić na allegro

Perhydrol

2017-10-26, 19:37
nieudacznik napisał/a:

Mam IS200, bolid to to nie jest, nie wiem ile sie trzeba rozpedzac zeby tak auto rozk***ic, musiał być składany skoro uj***ło podłużnice po ścianie grodziowej...


Podłużnice jak sama nazwa wskazuje służą do niwelowania uderzeń wzdłużnych. Wbrew pozorom nie mają dużej wytrzymałości bocznej i przy takiej prędkości urwać to raczej nie problem

dulltran

2017-10-26, 20:36
Zaklepuję tłumik !

Jasiu92Kiela

2017-10-26, 21:07
Ma ktoś może tel do właściciela tego autka
potrzebowałbym skrzynie i ten wydech

sweden0909

2017-10-26, 21:58
ja się pytam gdzie jest ten Lexus co o nim się tu pisze ???

sadel93

2017-10-27, 08:39
Velture napisał/a:


No bez k***a jaj... Poważnie to ten sam zjeb i to ledwo miesiąc temu?
k***a mać, to już moje psy się szybciej uczą na swoich błędach.



Nie, to nie ten sam. Po prostu takie samo auto.

Xixero

2017-10-27, 08:57
Dziwne ze lexi z wypadku sprzed miesiąca ma taki sam kolor jak i felgi, szkoda czy nie szkoda rozj***ł się i nie żyje.


Tylko takie moje pytanie bo nie rozumiem, jakie wyjasnienia okolicznosci przeprowadza Policja jak ktoś jadąc sam rozk***ił się na drzewie. Jezeli kamer nie ma ani świadków to co oni kanarka spytają.?