18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dramat dawcy

sm...........ka • 2012-06-27, 18:27
Dawca zapie**ala, dawca płacze :amused:

:idzwch*j:

anotherbrick

2012-06-28, 00:49
powinien się bardziej położyć, czy co zrobić w tej sytuacji?

allah84

2012-06-28, 00:52
"dawca zapie**ala a potem placze" ? sory ale gdzie on zapie**alal ? oczywiscie koment jakiegos niedorozwoja ktory z moto nie moal nic nigdy wspolnego i zapene miec nie bedzie bo fundusze... male "ego" lub co innego nie pozwala.... wk***ia mnie to niesamowicie ze ciecie ktorzy by chcieli a nie moga komentuja takie zdarzenia ;/

loczek93

2012-06-28, 01:03
ja i ch*j napisał/a:

:homer: zobaczymy jak Ty byś ryczał gdybyś rozwalił swój motor a nie przepraszam nie stać by Cię było.



moj brat śmiga motorem i jakoś umie sie na nim nie rozbić ^^ a mnie nie stać, musze jezdzic alfa mamy :(

lucass1621

2012-06-28, 01:05
loczek93 napisał/a:
mam nadzieje ze zaplacil z wlasnej kasy za porysowanie asfaltu i wygiecie barierki, hehe.
zobaczymy jak Ty byś ryczał gdybyś rozwalił swój motor a nie przepraszam nie stać by Cię było.

A ch*j mu w dupe, jak nie potrafi zapanować nad swoją maszyną albo jeździć rozsądnie to niech się przesiądzie na rometa.

loczek93

2012-06-28, 01:07
kamilkawka napisał/a:

mam nadzieje ze zaplacil z wlasnej kasy za porysowanie asfaltu i wygiecie barierki, hehe.

Nue zapłaci ponieważ płaci podatki na utrzymanie dróg oraz jezdzi pojadem czyli ma OC


czyli jednak płaci z własnej kasy ^^

tomek8981

2012-06-28, 01:14
jechal jak p*zda i tyle widac ze ma ciagle wcisniete sprzeglo

STR8

2012-06-28, 01:18
pomaranczowy4 napisał/a:

moze ktos podać tytuł muzyki w tle? znam to ale nie moge znalezc



Everyday - Carly Comando

marcinsud

2012-06-28, 01:31
zapie**ala prędkością wołgi czy innej łady za prawdę zacna to prędkość. Nie wiem na jakich zasadach w Rosji zdaje się prawo jazdy, więc nie będę się wypowiadał o umiejętnościach osoby po zdaniu uprawnień, a doświadczenie nabiera się z czasem we wszystkim.

Sl...........nx

2012-06-28, 01:36
ja i ch*j napisał/a:

Motocykl geniuszu :homer:


Idźmy dalej i nie mówmy "ciężarówka", tylko "samochód ciężarowy", nie "osobówka", tylko "samochód osobowy", nie "tirówka", tylko "prostytutka oferująca swoje usługi kierowcom", nie "silnik benzynowy i silnik diesla", tylko "silnik z zapłonem iskrowym i silnik z zapłonem samoczynnym". Utrudniajmy sobie życie, tylko czekam, aż na sprzątaczkę zaczniesz mówić "konserwatorka powierzchni płaskich", a zamiast słowa "k***a" będziesz mówić "bardzo mi przeszkadzają te wszystkie nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek. Nasuwa mi to złe zdanie o władzach gminy".

Ja pie**olę, można, a nawet trzeba się czepiać ortografii, gramatyki i interpunkcji, ale czepiać się o to, że ktoś użył słowa absolutnie poprawnie, które w języku potocznym ma właśnie takie znaczenie i którego język polski nie zabrania, to tego nie pojmuję.
Najwyraźniej są gimbusy tępe, które mają gdzieś zasady języka polskiego, ale są też przeginające w drugą stronę, chcące być mądrzejsze od innych i poprawiających to, co jest poprawnie. Nie zmieni to i tak faktu, że gimbus to gimbus.

D4imon

2012-06-28, 01:58
Film z polskim akcentem widzę, motor rozj***ny, ale żeby ktoś się zatrzymał i pomógł się pozbierać to już nie za bardzo :mrgreen:

Tomikchomik1

2012-06-28, 02:41
Szkoda kolesia. Jechał wolno, wpadł w poślizg, każdemu może sie zdarzyć.

loczek93

2012-06-28, 02:45
swoją drogą nie mam nic do motocyklistów, patrze w lusterka i jade przy prawej krawędzi żeby mnie wyprzedzać mogli. na światłach tez im zostawiam miejsce zeby sobie przejechali na poczatek kolejki.
chodzi mi o to, że to nie jest sport dla każdego, niektórzy nigdy sie nie nauczą pewnie jeździć a będą kozaczyć i obijać samochody itp.
wk***ia mnie też jak pajace smigają w t-shirtach i bez kasków 100+kmh na tylnym kole i z zaiętą blachą.

hi_patryk

2012-06-28, 08:13
ja i ch*j napisał/a:

Motocykl geniuszu :homer:



Sprawdź sobie geniuszu, że obie formy są poprawne.

Galu87

2012-06-28, 08:24
Po pierwsze wcale nie zapierdzielał, a to że się przewrócił to raczej wina nawierzchni. A ludzie delikatnie mówiąc są strasznymi ch*jami, bo nikt nie pomógł :/

alhazar

2012-06-28, 08:52
@bloodwar. Skąd Ty się chłopie urwałeś???? Jechałeś kiedyś motocyklem? Wiesz jak zachowuje się takie sprzęt na zakręcie, gdy koła tracą przyczepność w wyniku kontaktu z mokrą, śliską nawierzchnią. Wtedy możesz uniki wsadzić sobie w dupę. Czytam kolejny twój post i jest tak jak myślałem. pie**olisz farmazony aż miło. Najpierw mówisz,że w Wawie każdy wyciąga 1500 Euro wypłaty,a teraz z tymi jakimiś unikami.......idź pan w ch*j i zamilknij.