18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dramat dawcy

sm...........ka • 2012-06-27, 18:27
Dawca zapie**ala, dawca płacze :amused:

:idzwch*j:

Sarkos

2012-06-27, 21:14
Zdarza się, co zrobić. Wstał, otrzepał się i tyle, gdyby jechał w podkoszulku i dżinsach jak niektórzy mądrzy, mielibyśmy ciekawy materiał.

oskiboski

2012-06-27, 21:26
preddy napisał/a:


Ojojojoj bo się popłaczę... Masz może husteczki? :amused:



Cherbatę pijesz z cytryną czy bez? ;-)

Stefan_Sigal

2012-06-27, 22:01
preddy napisał/a:


Ojojojoj bo się popłaczę... Masz może husteczki? :amused:




Nie, ale mogę ci podrzucić słownik w ramach akcji pomocy analfabetom.

sm...........ka

2012-06-27, 22:04
izeltaz napisał/a:


Nie, ale mogę ci podrzucić słownik w ramach akcji pomocy analfabetom.


:amused: No nie mogę...
Nabrał się :ok***a:

LastSoul

2012-06-27, 22:31
ja i ch*j napisał/a:

:homer: zobaczymy jak Ty byś ryczał gdybyś rozwalił swój motor a nie przepraszam nie stać by Cię było.


Po pierwsze to on musiałby mieć prawo jazdy, wiedzieć co to jest motor i miłość do niego ;)

Ronoaro

2012-06-27, 22:41
Piwa nie ma, liczyłem na połamane nogi i wyciekający mózg, a tu tak się zawiodłem. :cry:

ja i chuj

2012-06-27, 22:42
kamilion99722 napisał/a:


Po pierwsze to on musiałby mieć prawo jazdy, wiedzieć co to jest motor i miłość do niego ;)

Motocykl geniuszu :homer:

Stefan_Sigal

2012-06-27, 23:10
preddy napisał/a:


:amused: No nie mogę...
Nabrał się :ok***a:




Teraz analfabeci tłumaczą swoje błędy trollowaniem. ch*j z wami, nie dam się sprowokować.

sm...........ka

2012-06-27, 23:53
izeltaz napisał/a:


Teraz analfabeci tłumaczą swoje błędy trollowaniem. ch*j z wami, nie dam się sprowokować.


Dobra, dobra... Tyle gadasz, że się nie dasz sprowokować a jednak odpisujesz na moje wypociny. :homer:
Tylko zgaś światło jak będziesz wychodził :amused:

DisHonoreD

2012-06-28, 00:27
Pomozcie mu wyjac motor, łezka sie kreci ;(

asd1235

2012-06-28, 00:27
co to za utwor w tle? wie ktos?

HAL-9000

2012-06-28, 00:35
No już się k***a osraj jeden z drugim, podźgaj widelcem plastikowym. Raz że typowi nic wielkiego się nie stało - to jest rasowy sprzęt nie skuterynka z marketu poskręcana na śrubki meblowe 8.5. Czeka go kosmetyka, fakt. Dwa - jak kogoś stać na zakup, to stać na utrzymanie i nie przewidziane zdarzenia (chyba że myśli w tych kategoriach "po polsku" ).

rafmike

2012-06-28, 00:35
Nie wiem skąd się bierze określenie dawca. Generalnie po poważniejszej kolizji nie ma tak naprawdę dobrych organów do recyklingu. Sam śmigam motocyklem i zdaję sobie z tego sprawę i jestem w pełni świadom zagrożenia na drodze, mimo że starałem się być przewidywalny nie udało się uniknąć ostatniej kolizji. Niedawno też miałem szlifa z tym że małolat na skuterze wyjechał mi z drogi podporządkowanej żeby gimbusowi nie zrobić krzywdy musiałem poświęcić swoje suzuki sv650s jak i kombinezon. Mi na szczęście nic się nie stało a tuman na skuterku odjechał jak gdyby nigdy nic. Podejrzewam że nie zna przepisów ruchu drogowego a skuter dostał od swoich inteligentnych rodziców którzy również nie zastanowili się nad prezentem dla dziecka

bravoteampolska

2012-06-28, 00:40
Zawsze denerwowali mnie motocykliści popie**alający między autami z ogromną prędkością , ale tutaj na filmiku ten prędkości nie ma , wręcz przeciwnie gościu jedzie jak należy .
Musiało być coś na drodze rozlane , bo tak ten pas środkowy jezdni tak się świecił , a motoru szkoda , bo jak ktoś ciężko pracował na sprzęt to wie co znaczy go uszkodzić .

rafmike napisał/a:

Nie wiem skąd się bierze określenie dawca. Generalnie po poważniejszej kolizji nie ma tak naprawdę dobrych organów do recyklingu. Sam śmigam motocyklem i zdaję sobie z tego sprawę i jestem w pełni świadom zagrożenia na drodze, mimo że starałem się być przewidywalny nie udało się uniknąć ostatniej kolizji. Niedawno też miałem szlifa z tym że małolat na skuterze wyjechał mi z drogi podporządkowanej żeby gimbusowi nie zrobić krzywdy musiałem poświęcić swoje suzuki sv650s jak i kombinezon. Mi na szczęście nic się nie stało a tuman na skuterku odjechał jak gdyby nigdy nic. Podejrzewam że nie zna przepisów ruchu drogowego a skuter dostał od swoich inteligentnych rodziców którzy również nie zastanowili się nad prezentem dla dziecka



Co do skuterkowych przygłupów to się zgodzę ,ale to wina szkół , w których można zrobić kartę motorowerową robiąc 3 kółka po placu , taki osobnik wjeżdża później w pełnych ruch i robią się jaja .
Mojemu kumplowi z podporządkowanej w sam bok auta wpieprzył się gówniarz skuterkiem .
Wprawdzie auto zrobione na koszt ubezpieczenia , ale co z tego ze zrobione jak już bite , przy sprzedaży ktoś sprawdzi grubość lakieru i kasa leci w dół , a to wszystko przez matoła która nie umiał rozróżnić 2 najbardziej podstawowych znaków .

pomaranczowy4

2012-06-28, 00:45
moze ktos podać tytuł muzyki w tle? znam to ale nie moge znalezc