18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Drago" z GROM-em promują "specjalsów"

Pan_Generał • 2013-04-17, 20:53
Pewna ciekawostka z USA ;)


'Od nastolatka rozrzucającego zakazane ulotki w komunistycznej Polsce do żołnierza elitarnej jednostki specjalnej US Navy Seals. "Drago", bo takim pseudonimem posługuje się ten żołnierz, przyleciał do Polski, by razem z żołnierzami GROM-u opowiadać i promować braterstwo broni "specjalsów". Nawet krótka rozmowa z nim robi wrażenie.'



PS: W książce 'Trzynaście moich lat w JW Grom' jest opisane kilka akcji z sealsami w których udział brał drago.

Clematis

2013-04-18, 14:28
Prof._Kot_Budd


a jaka jest ta tajemnicza NASZA sprawa? Ja tam nie czuje dumy dlatego, że polscy żołnierze strzelają do brudów - ale wcale mi to nie przeszkadza, im więcej tym lepiej. A jeśli sugerujesz zacząć wojnę z tajemniczym wrogiem jakim jest pewnie rusek albo szwab - powodzenia. Możesz iść pierwszy.

borisklinga

2013-04-18, 20:06
"...poszedlem walczyc za ameryke (w kuwejcie)"

i w tym momencie przestales byc polakiem, scierwo pie**olone

na solidarnosc sie powołuje, ze w łodzi sie urodził, ze komunisty mu zycie zlamały....łgarz i pies
przeklinam cie i twoja rodzine do 4 pokolenia wstecz i wprzód

mrkler

2013-04-18, 20:58
Ranger napisał/a:

we wojsku.

we we weź się jebnij w beret...

Yokuji

2013-04-18, 23:45
Naval brzmi jak Artur Barciś.

muszken

2013-04-19, 11:06
Tak się składa, że mam zaszczyt służyć w jednej z wymienionej przez Pana "Rangera" jednostce i z przykrością stwierdzam, że osoby takie jak on siedzące do 2:30 przed komputerem nie wiedzą i nigdy nie dowiedzą się jak to naprawdę wygląda. Panowie jeśli chcecie mieć coś do gadania to ruszcie dupska i przejdźcie się na selekcie, albo oddajcie sie do zawodowej służby. Walka z jak to powszechnie jest mówione na tym portalu "brudami" nie jest wcale taka łatwa jak sie wszystkim wydaje a to co widzicie w mediach czy jest opisane w książkach jest jedynie namiastką tego co dzieje się naprawdę. Nikt nie widzi nędzy, głodu i ciemnoty jakiej ten kraj doznaje pod uciskiem NIKT! bo tego nie pokażą w telewizji tylko jak chłopaki w rośku na ajdik najadą. Nic dziwnego też, że 90% gada głupoty ponieważ maja niepełne informacje. Do jednostek tego typu (przynajmniej mojej) idzie się walczyć za Polskę w obronie jej granic i interesów jakie by one nie były. Ludzie zawsze będa gadać bo nigdy sie nie dowiedzą, nie zobaczą. Każdy będzie najmądrzejszy, najlepiej będzie wiedział z kim i jak walczymy i dlaczego, czy powinnismy czy nie.
Nie obchodzi mnie czy jakis "Lewak" zaraz mnie zbeszta za zabijanie kogoklowiek czy pętanie się w : "nie swoje wojny" czy jakiś "Prawol" pochwali mnie za dobrą służbę. Jestem patriotą i gdzy zajdzie potrzeba przysięgałem:

"Za sprawę mojej Ojczyzny
w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić."

Jesteśmy Polakami i wrazie zagrożenia będe bronił was wszystkich wszędzie przed każdym taki jestem, to przysięgałem tak się stanie. Ale wy tego nie zrozumiecie i nie zobaczycie jak jest naprawdę

Prof._Kot_Budd

2013-04-19, 13:47
Clematis
Nie wiem jak odpowiedzieć na ten bełkot, NASZA sprawa to byłaby już taka, w której odnosimy KORZYŚĆ, łapiesz ? Polska krew, za ciapatą ropę do ameryckich mustangów to nie brzmi jak dobry deal, łapiesz ? Nie chce najeżdzać sąsiadów, domyślam się, że ten idiotyczny pomysł zaczerpnąłeś z TV, kiedy straszyli Cie złym Kaczafim, który to z szabelką na Rosję ... Goebbels pewnie się uśmiecha gdzieś z zaświatów (łapiesz?). Chodzi o stworzenie bloku militarnego, przeciwwagi dla ustalonych sił, Kaczafi próbował m.in. jadąc do Gruzji, co było genialnym posunięciem strategicznym. Dla naszych sąsiadów lepiej, żebyśmy byli rozbrojeni i poddańczy (co już stało się na poziomie gospodarczym i mentalnym, łapiesz ?)
muszken
"Do jednostek tego typu (przynajmniej mojej) idzie się walczyć za Polskę w obronie jej granic i interesów jakie by one nie były." Z całym szacunkiem, wskaz mi proszę jakie to zagrożenia wobec naszej niepodległości występują ze strony kebabów, oraz jakie korzyści ma Polska z tego, że tam walczycie ? Bo wydaje mi się, że jak zobowiązałeś się bronić niepodległości, to właśnie powinieneś najeżdżać Brukselę, która ją nam zabrała, zostawiając pewną autonomię, a w najbliższych latach, będziemy tracić setki miliardów dolarów przez ich biurokrację. Czy nie mam racji ? Wiecie, że mam... tylko k***a trudno wam się obudzić z ręką w nocniku no nie ? :jezdziec:
(Ale się spiąłem, aż mi z uszu zaparowało)

muszken

2013-04-19, 14:20
Nie będę wchodził w dyskusję. mówiłem, że nie zrozumiecie. Nikt nie zrozumie póki tam nie pojedzie.

Ranger

2013-04-19, 14:36
Cóż, wątpię że rzeczywiście jesteś żołnierzem którejkolwiek wymienionej przeze mnie jednostki, bo wtedy albo nie miałbyś czasu na pisanie pierdół w internecie albo po prostu byś się nie przyznał, że gdzieś tam służysz(chyba że z NILu albo z AGATu jesteś :lol: ). A jeśli rzeczywiście jakimś cudem jesteś żołnierzem DWSu to jesteś idealnym przykładem, jak proces szkolenia pierze tym żołnierzom mózgi.

Cytat:

Nikt nie widzi nędzy, głodu i ciemnoty jakiej ten kraj doznaje pod uciskiem NIKT! bo tego nie pokażą w telewizji tylko jak chłopaki w rośku na ajdik najadą.


Już to gdzieś pisałem - nawet jeśli widzimy głód i ciemnotę(programów o Afganie jest wiele) to mamy to w dupie. W tym kraju również jest głód, ubóstwo, ch*jowe drogi, kiepskie szkoły i bezrobocie zbliżające się każdego dnia to takiej stopy, jaka jest w Afganistanie. A polski rząd wydaje pieniądze polskich obywateli na budowanie dróg i szkół w dziurze, do której żaden Polak nigdy nie pojedzie żeby się na świecie pokazać, jakim to jesteśmy zajebistym krajem... Gdyby w Polsce wszystko grało to wtedy rozumiem, że można się bawić w zbawiciela świata.

Cytat:

Do jednostek tego typu (przynajmniej mojej) idzie się walczyć za Polskę w obronie jej granic i interesów jakie by one nie były.



Haha, to się uśmiałem... Rzeczywiście bronisz polskich granic uganiając się za turbanami w górach. Gdyby jeszcze istniało jakieś zagrożenie dla polski ze strony terrorystów to rozumiem te ''działania prewencyjne'', ale ch*j - nawet gdyby chcieli coś wysadzić to nie ma co. No chyba, że przeprowadziliby zuchwały atak na nasze pomniki JP2 albo Chrystusa w Świebodzinie. Wtedy musielibyśmy przeprowadzić krwawy odwet :lol:
Przykry jesteś, koleś.

Cytat:

Jesteśmy Polakami i wrazie zagrożenia będe bronił was wszystkich wszędzie przed każdym taki jestem, to przysięgałem tak się stanie. Ale wy tego nie zrozumiecie i nie zobaczycie jak jest naprawdę


No k***a, wojsko będzie nas bronić, bo taki jest ich obowiązek. To nie jest żadne poświęcenie ani łaska ze strony wojska, że będzie broniło naszych granic i obywateli. Niestety takie wyniosłe traktowanie swojego zawodu to jest normalka... Lekarze i ratownicy medyczni też ratują nasze życia, nie raz z poświęceniem, a nie pie**olą takich wyniosłych i wklepanych w mózgi na szkoleniu tekstów.

Pan_Generał

2013-04-19, 19:24
muszken, ale czego się spodziewałeś? Koleś pewni nigdy nawet broni w ręku nie trzymał a żołnierzy widzi tylko w tv albo w wawie na wartach.

le_Roi_des_fous

2013-04-20, 16:16
borisklinga napisał/a:

"...poszedlem walczyc za ameryke (w kuwejcie)"

i w tym momencie przestales byc polakiem, scierwo pie**olone

na solidarnosc sie powołuje, ze w łodzi sie urodził, ze komunisty mu zycie zlamały....łgarz i pies
przeklinam cie i twoja rodzine do 4 pokolenia wstecz i wprzód


Według ciebie Kościuszko i Pułaski są ścierwami bo służyli w amerykańskiej armii? Setki Polaków po przegranych powstaniach musiało uciekać i się zaciągało do legii cudzoziemskiej. Wielu dowódców w II RP zaczynało karierę w wojskach zaborców. Mamy bogatą historię jeśli chodzi o służbę w obcych armiach. Jeśli jemu nie wiadomo z jakiej racji odbierasz prawo do nazywania się Polakiem, to odbierasz je również wielu ludziom którzy walczyli za Polske.

Prof._Kot_Budd

2013-04-23, 01:00
Up No wszystko ok, tylko, że oni teraz nie walczą k***a za Polskę !